Denizbank Anında Cepte Kredi Başvurusu

denizbank cepten kredi

Denizbank Anında Cepte Kredi Başvurusu : Denizbank kredisine cepten başvuru yapabilir ve hesaplama tablosu ile kredi almadan önce faiz oranlarını öğrenebilirsiniz. Nasıl yapılır bu diyecek olursanız yazımızda detaylıca başvuru işlemini anlattık. Kredi başvuru sonucu telefonunuza iletilmektedir. Onaylanan başvurunuzu kefilsiz bir şekilde Denizbank şubesine giderek çekebilirsiniz. Denizbank Anında Cepten Kredi başvurusunu nasıl yapacağınızı ve kredi özelliklerini öğrenmek için okumaya devam edebilirsiniz.

Denizbank, müşterilerine özel çözümler sunarak bankacılık sektöründe yaptığı yeniliklerle son yıllarda müşteri kitlesini artıran bir banka olarak dikkat çekiyor. Düzenlediği kredi fırsatlarıyla da ses getiren Denizbank, özellikle anında kredi başvurusu yapılabilme seçeneğiyle, hızlı şekilde kredi alabilmeye olanak tanıyor. “Hayat Denizde Güzel” sloganıyla ses getiren Denizbank da faiz oranları da oldukça cazip bulunuyor.

Denizbank tarafından tarımsal kredi, kobi kredileri, ticari krediler ve kurumsal kredilerde verilmektedir. %1,46’dan başlayan faiz oranlarıyla kredi veren bankada cazip vade seçenekleriyle kredi alabilir ve uzun vade süreleriyle ödemesini yapabilirsiniz. Denizbank tarafından 55.000 TL’ye kadar olan ihtiyaç kredileri için 36 ay vade seçeneği sunulmaktadır. Banka tarafından bu kredi kapsamında 12 aylık vadeler için %1,55 faiz uygulanırken, 24 aylık ve 36 aylık vadelerde ise bu oran %1,59 olarak uygulanmaktadır. Banka tarafından krediler için 50 TL’ de tahsis ücreti alınmaktadır.

-Cebimde Kredi ile Denizbank’tan 55.000 TL’ye kadar kredi alabilirsiniz.

-36 aya varan vade seçenekleri ile kredi taksitlerinizi ödeyebilirsiniz.

-Evrak ya da kefil göstermenize gerek yoktur. Nüfus cüzdanınız ile kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank Cepten Kredi Başvurusu

 başvurusu yapmak isteyenler için ise birçok alternatif seçenek sunuluyor. Denizbank anında kredi başvurusu yapmak için size en yakın Denizbank şubesine gidebilir, SMS ile başvuru yapabilir ya da internet üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. SMS başvurularıyla hiçbir zahmete girmeden bulunduğunuz tüm noktalardan “KREDİM” yazıp T.C. kimlik numaranız ile birlikte 3280’e SMS göndererek başvurunuzu iletebilirsiniz. Başvuru sonucunuz banka tarafından değerlendirildikten sonra kısa süre içerisinde bildirilmektedir. Bankanın sunduğu kredilerle ilgili aklınıza takılan tüm sorular içinde 444 0 800 numaralı Denizbank müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Denizbank Anında Kredi Faiz Oranları

Denizbank’tan anında kredi almak için SMS ile başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzun ardından 5 dakika içerisinde kredi başvuru sonucunuz size gönderilecektir.  Denizbank’ın sunduğu Cebimde Kredi’ye şubeye gitmeden SMS ile anında başvuru yaptıktan sonra krediniz onaylanırsa Denizbank şubesine giderek kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Denizbank Cebimde Kredi ile anında başvuru yapabilirsiniz. Denizbank Cebimde Kredi faiz oranları için aşağıdaki örnek hesaplama tablosunu inceleyebilirsiniz.

denizbank anında kredi

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster