Denizbank Bonus Gold Kredi Kartı Özellikleri

Denizbank kart aidatı ve başvuru yapma hakkında yazımızdan bilgi alabilirsiniz. Kart özellikleri hakkında bilgi sahibi olduktan sonra kart başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi kartı başvurusu sorgulama için Denizbank müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Bonus Gold kart ne iş yarar diye baktığımızda alışverişlerinizde nakit yerine kullanabileceğiniz ve bonus kazanma fırsatlarını değerlendirebileceğiniz bir kart tipidir, yani alışveriş yapmak için kartınızı kullanabilirsiniz.

-Deniz Bonus Gold kart özellikleri arasında ekstrede belirli bir tutarı geçtiğinizde size daha fazla bonus kazanma fırsatı yer alıyor. Bonus Gold Kredi  Kartı harcama tutarınız ekstrenizde 2.000 TL’yi geçerse %25 daha fazla bonus kazanabilirsiniz.

-Denizbank Bonus Gold temassız özelliği ile kolaylık sunmaktadır. 50 TL’ye kadar olan harcamalarınız için kartınızın temassız işlem kolaylığından faydalanabilirsiniz.

-Alışverişlerinizden bonus kazanabilir, kazandığınız bonuslarınızı bedava alışveriş yapmak için kullanabilirsiniz. Deniz Bonus Gold ekstre yani hesap özetinden harcamalarınızı ve biriken bonuslarınızı öğrenebilirsini.

Tüm Bonus kampanyaları Deniz Bonus Gold kullanıcılarının da katılımına uygundur.

Denizbank Bonus Gold limiti yani kartı limiti ile nakit avans/ taksitli nakit avans çekilebilir.

Deniz Bonus Gold Kredi kartı Başvurusu

Deniz Bonus Gold kart sahibi olmak isterseniz 444 0 800 Açıkdeniz Telefon Bankacılığı’nı kullanabilirsiniz.

Açıkdeniz İnternet Bankacılığı, Denizbank Şubeleri’nden ve ATM’lerinden başvuru yapabilirsiniz.

Mesajla Deniz Bonus Gold Kart başvurusu yapmak için “KKART” yazın bir boşluk bırakın ve TC KİMLİK NO yazdıktan sonra 3280’e gönderebilirsiniz.

Denizbank Bonus Gold Kart Ücreti

Deniz Bonus Gold Kart kullanıcıları ilk yıl için ve ilk yıldan sonra aynı ücreti ödemektedir.

Denizbank Bonus Gold kart aidatı ilk yıl asıl kart için 71 TL’dir. İlk yıl ek kart ücreti ise 35 TL’dir.

Asıl kart ve ek kart üyelik Ücreti ilk yıldan sonra da aynı ücrette olmaktadır.

Fenerbahçe Bonus Gold,  GS Bonus Gold, Trabzonspor Bonus Gold gibi kart tipleri için belirlenen yıllık kart ücreti farklıdır. Denizbank’ın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Denizbank Bonus Gold Kart Limiti

Denizbank Bonus Gold limit için belirlenen tutarda sizin kredi kartı başvurusunda vermiş olduğunuz bilgiler etkili olmaktadır. Örneğin gelir durumunuz, kredi notunuz gibi faktörler kredi kartı limitinizin ne kadar olacağında etkilidir.

Eğer kredi kartı ile harcama yaptıktan sonra borçlarınızı düzenli olarak ödüyorsanız bu durum  kredi notunuzu artmasına yardımcı olacaktır. Böylece banka borçlarını düzenli ödeyen müşterilerinin kredi kartı limitlerini yükseltebilirler.

Ayrıca kredi kartı limitinizin düşük olduğunu düşünüyorsanız bankanıza limit yükseltme için başvuruda bulunabilirsiniz. İsterseniz telefon bankacılığını kullanarak kredi kartı limiti yükseltme talebinizi iletebilirsiniz. Bankanız gerekli işlemlerin ardından limit yükseltme işlemi yapabilir. Siz kredi kartı borçlarınızı düzenli olarak ödemeye, borç tutarınız kadar ödemeye özen göstermelisiniz.

Denizbank Kredi Kartı Borç Sorgulama yazımızı da okuyabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın