Denizbank Emekli Maaşı Taşıma 300 TL Kampanyası

denizbank-emekli-maasi-tasima

Denizbank 300 TL Kampanyası : Denizbank, emekli maaşımı taşımak istiyorum diyenlere, şartları sağladıklarında promosyon fırsatı sunuyor. Emekli maaşı taşıma kampanyaları ile maaşınızı taşıdığınızda bankaların sundukları avantajları araştırıyorlar. Denizbank 300 TL promosyon ile emekli maaşını Denizbank’a taşımaya davet ediyor. kampanyasını emekliler Deniz’de mutlu diyerek kampanyasından haberdar ediyor. İşte Denizbank’a emekli maaşını taşıma kampanyası ve şartları.

Denizbank 300 TL Kampanyası

Emekli maaşını taşımak isteyen emekliler için bankalar çeşitli kampanyalar sunuyor. Denizbank emeklilere özel kampanyalar düzenliyor.Denizbank, emekli maaşımı Denizbank’a taşımak istiyorum diyen emekliler hoş geldin diyor ve hoş geldin hediyesi olarak da 300 TL vermeyi vaad ediyor. 300 TL kazanma fırsatını yakalamak isteyen emekliler Denizbank’a emekli maaşı taşıma başvurusu yapabiliyor.

Denizbank Emekli Maaşı Taşıma Şartları

Denizbank  ile emekli maaşınızı taşıyarak 300 TL avantajını değerlendirebilirsiniz. Ancak bazı şartları yerine getirmeniz gerekiyor. Denizbank emekli maaşı taşıma avantajından faydalanmak için öncelikle maaşınızı 3 yıl süre ile Denizbank’tan almak için söz vermeniz gerekiyor, 1 adet faturanızın ödenmesi için otomatik ödeme talimatı vermeniz gerekiyor ve Denizbank Kurtaran Hesap sahibi olmanız gerekiyor. Bu şartları yerine getirdiğinizde Denizbank’tan 300 TL nakit promosyon kampanyası ile emekli maaşınızı taşıyabilirsiniz.

Denizbank emekli maaşı taşıma kampanyasına biraz daha detaylıbakacak olursak, emekli maaşı promosyonundan faydalanmak istiyorsanız Denizbank’a giderek başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken noktalardan biri başvurunuzu yaptığınız tarih itibariyle 3 ay zaman diliminde Denizbank’ın istediği şartları yerine getirmeniz gerekiyor. Emekli maaşı kampanyasından faydalanmanız bu şekilde mümkün olacaktır.

Denizbank emekli maaşını taşımak için istediği şartlardan olan Kurtaran Hesap Limiti ya da 1 tane faturanın ödenmesi için verilen talimatlar için şunu hatırlatalım. Eğer zaten Denizbank’ta Kurtaran Hesap sahibiyseniz ve 1 adet otomatik ödeme talimatı verilmiş olan faturanız bulunuyorsa emekli maaşınızı taşımak için ürün sahiplik şartlarını yerine getirmiş kabul edilirsiniz.

Denizbank 300 TL emekliye promosyon fırsatından faydalanabilecek olanlar SGK’dan aylık 600 TL tutarında ve üzerinde emeklilik maaşını alan emekli kişilerin katılımın uygundur.

Denizbank Emekli Maaşı Kampanyası

Denizbank emekli maaşını taşımak isteyenlere sunduğu kampanya belirli tarihler arasında geçerli olmaktadır. Denizbank’a emekli maaşımı taşımak istiyorum diyenler 01/08/2016 – 31/12/2016 tarihleri arasında bu kampanyanın geçerli olacağını unutmamalıdır. Bu tarihler arasında Denizbank şubesine giderek emekli maaşınızı taşıyarak promosyon fırsatını yakalayabilirsiniz.

Denizbank’a Kimler Emekli Maaşını Taşıyabilir?

Denizbank emekli maaşı taşıma promosyonundan faydalanmak için belirli şartları yerine getirmeniz gerekiyor. Bu şartlardan biri de Sosyal Güvenlik Kurumun’dan emekli maaşını Denizbank’a taşıma işlemi gerçekleştirmeniz gerekiyor. Emekli Sandığı, SSK, Bağkur ile emekli maaşını alanlar Denizbank’a emekli maaşını taşıyarak emekli maaşı avantajından yararlanabilirler.

Emekli Maaşını Taşımak İsteyenlere 7 Banka Önerisi yazımızıdan da bilgi alabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın