Denizbank Facebook Kredisine Nasıl Başvuru Yapılır

enkredi

Kredisine Nasıl Başvuru Yapılır: denizbank internetten, denizbank kredi hesaplama, denizbank ihtiyaç kredi başvurusu Facebook’tan nasıl yapılır sorularınızın cevapları ve adım adım Facebook’tan başvuru yapmayı yazımızda bulabilirsiniz.

Denizbank, Facebook kullanıcılarına özel olarak özel faiz oranlarından ve esnek ödeme şartlarından Facebook kredisi vermektedir. Banka tarafından bu kredi için %1,46 oranından başlayan faiz oranları uygulanmaktadır. Facebook kredisi kampanyasına göre müşterilere 55.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi verilmektedir. Banka tarafından kredi için 36 aya varan vade seçenekleri sunulmaktadır. Faiz oranları 12, 24 ve 36 aylık vadelerde değişim gösterebilmektedir. Vade sayısı arttıkça faiz oranı da artmaktadır.

Denizbank Facebook Kredi Nasıl Alınır?

Denizbank, Facebook kredisi almanın ise birçok yolu bulunmaktadır. Denizbank Facebook kredi başvurusu işlemlerinizi en yakın Denizbank şubelerinden, internet şubesinden ve mobil uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank tarafına yapılan tüm başvurular banka tarafından hızlı bir şekilde değerlendirilmekte ve başvuru sahiplerine başvuru sonucu iletilmektedir.

Kredisi onaylanan kişiler bankadan kredi miktarını çekebilmektedir. Denizbank, Facebook kredisi dışında yaptığı birçok kredi kampanyası ile de ses getirmeye devam etmektedir. Denizbank internet sitesi üzerinden ya da en yakın Denizbank şubesine uğrayarak güncel kredi kampanyaları hakkında bilgi alabilir ve Denizbank Facebook kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Denizbank Facebook Kredi Başvurusu

Denizbank’ın Facebook’taki resmi sayfasına girin. Eğer Facebook kullanıcısı iseniz arama bölümünden Denizbank için arama yaparak Denizbank Facebook sayfasına girebilirsiniz.

 1. Uygulamalar bölümünün altında yer alan “Kredi Başvurusu” uygulamasına tıklayın.
 2. Yeni bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Bu sayfa kredi başvuru sayfasıdır. Bu sayfada sizden istenen bilgiler TC Kimlik Numaranız ve cep telefonu numaranızdır.
 3. Bu bilgileri doldurup Devam butonuna tıklayın ve Denizbank Facebook kredi başvurusu işleminizi tamamlayın.

Ayrıca bu sayfada Denizbank Facebook’a özel kredi için uygulanan faiz oranı ve örnek bir hesaplama tablosu göreceksiniz.

Denizbank Facebook Kredisi Hesaplama

Denizbank Facebook’a özel alacağınız için 12, 24 ya da 36 ay vade seçneklerinden birini seçebilirsiniz. Ancak bu vade seçneklerine göre uygulanan faiz oranında farklılık olmaktadır.10.000 TL Denizbank Facebook Kredisi için;

 • 12 ay vade seçeneği için %1.46 faiz oranı uygulanmaktadır.
 • 24 ay vade ile ödemeyi seçerseniz 1.51 faiz oranıyla krediyi alırsınız.
 • 36 ay vade seçeneği ile 1.54 faiz uygulaması yapılmaktadır.

Denizbank Facebook Kredisi için 10.000 TL ihtiyaç kredisi hesaplama ayrıntılara hesaplama tablosundan bakabilirsiniz.

enkredi

Denizbank Facebook Kredisi Özellikleri

Denizbank Facebook aracılığı ile alacağınız kredinin özellikleri aşağıdaki gibi sıralanabilir.

 • Kefil şartı aranmamaktadır.
 • Evraklar ve formalitelerle uğraşmanıza gerek olmayan bir kredidir.
 • Hızlı ve güvenilir kredi başvurusu yapmanıza olanak sağlanır.
 • Kolay bir şekilde, uğraşmadan kredi başvurusu yapabilirsiniz.
 • Denizbank Facebook’a özel bu kredisi için en düşük %1.46 faiz oranı uygulamaktadır.

 

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın