Denizbank İnternet Bankacılığı Açma İşlemleri

denizbank-internet-bankaciligi

Denizbank İnternet Bankacılığı Açma İşlemleri : Denizbank innetnet bankacılığı yani ile bankaclık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Denizbank kullanıcı adı nasıl alınır internet bankacılığına giriş için merak edilenler arasında. Yazımızda Denizbank Açıkdeniz internet bankacılığı giriş işlemleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Denizbank internet bankacılığına nasıl başvurabilirim diyorsanız bunun için birkaç seçenk bulunuyor. İsterseniz Denizbank şubesine giderek internet bankacılığı kullanmak istediğinizi ilgili banka personeline ileterek açtırabilirsiniz. İnternet bankacılığına giriş için kullanıcı, eparola gibi giriş için gerekli bilgiler hakkında banka personelinden bilgi alabilirsiniz.

Denizbank açık deniz internet bankacılığı ile para transferleri, fatura ödeme, hesap bakiye sorgulama gibi bir çok bankacılık işleminizi şubeye gitmeye gerek kalmadan gerçekleştirebilirsiniz. 7 gün 24 saat Denizbank internet bankacılığını kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığı size kolaylık ve hız sağlayacaktır.

Denizbank internet bankacılığımı yurtiçinde veya yurtdışında kullanabilirsiniz. İnternet bağlantısı olan ve Denizbank internet bankacılığına giriş için gerekli yazılıma sahip bilgisayardan Açıkdeniz internet şubesinden işlem yapabilirsiniz.

Açıkdeniz internet bankacılığı için bilgi ve teknik destek alamk istiyorsanız 444 0 800 numarasını aradıktan sonra 5 numarasını tuşlayabilir ve destek alabilirsiniz.

İnternetten Denizbank İnternet Bankacılığı Açma

Denizbank  başvurusu yapmanın bir diğer yolu da Denizbank’ın resmi internet sitesine girdikten sonra sağ üst köşede bulunan Kartla Giriş bağlantısına tıklamalısınız. Sonrasında Kart No, Kart Şifresi ve Doğrum Tarihi bilgilerini eksiksiz birşekilde girdikten sonra sol menünün en üstünde bulunan “İnternet Bankacılığı Kayıt” bağlantısına tıklayarak Açıkdeniz kayıt olma ile kayıt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru işleminizi tamamladıktan sonra başka bir işlem yapmanıza gerek kalmayacaktır. Denizbank’ın resmi internet sitesine girdikten sonra Şifreli Giriş butonuna tıklamalısınız. Kayıt sırasında internet bankacılığına giriş için belirlemiş olduğunuz kullanıcı adı girmeniz gerekecektir. E-parola bankanın sisteminde kayıtlı olan cep telefonunuza gelecektir. Kullanıcı adı ve e-parola bilgilerini girmeniz gerekiyor ve Devam butonuna tıklamalısınız.

Şifre, Denizbank Açıkdeniz internet bankacılığı kayıt işlemi sırasında eşleştirmiş olduğunuz ATM ya da kredi kartının şifresi demektir. Denizbank internet şubesine giriş için güvenlik tipinizi değiştirmediğiniz sürece cep telefonunuza giriş işleminiz için 6 haneli SMS doğrulama mesajı gelecektir. Bu doğrulama mesajını da kullanarak Denizbank Açıkdeniz internet bankacılığını kullanabilirsiniz.

Denizbank internet bankacılığına nasıl girilir sorusuna özetle; Denizbank resmi internet sitesine girdikten sonra sağ üst bölümde bulunan menüleri takip ederek girebilirsiniz.

Nasıl Alınır?

Denizbank kullanıcı adını Denizbank şubesinden alabilirsiniz. İnternet bankacılığı kullanmak için başvuru işleminizi şubeden yaptıysanız kullanıcı ismi şubeden başvuru yaptığınızda müşteri temsilcisi tarafından size verilecektir. Eğer Denizbank internet bankacılığı başvurusunu internet üzerinden siz yapacaksanız Denizbank internet bankacılığı kullanıcı adı, eparola ve internet bankacılığına yani Açıkdeniz şifrenizi siz belirleyebilirsiniz. Kullanıcı adınızı unutursanız, kullanıcı adı yerine TCKN ile de giriş yapabilirsiniz.

MobilDeniz Nedir? MobilDeniz Nasıl Kullanılır? yazımızı da okuyabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster