Denizbank İnternet Bankacılığı Bloke Kaldırma

denizbank-bloke-kaldirma

Denizbank İnternet Bankacılığı Bloke Kaldırma : Denizbank şifre bloke oluysa eparola için şifre bloke kaldırma yapabilirsiniz. Resimli anlatım şeklinde adım adım bloke kaldırma nasıl yapılır açıkladık.

Denizbank E-parolam Bloke Oldu

internet bankacılığına giriş işleminiz sırasında bilgilerinizi 3 defa hatalı yazarsanız 48 saatlik bloke yapılmaktadır. Bloke kaldırma işleminiz için kartlı giriş yapabilirsiniz.

Denizbank İnternet Bankacılığı Bloke Kaldırma

Denizbank e parola ile giriş internet bankacılığında kullanılmaktadır. Denizbank Eparolanızı ve (veya) Açıkdeniz şifresini hatalı girdiğinizde bloke yapılmaktadır. 3 kez hatalı işlem yaptığınızda bloke yapılır. Bloke süresi 3 saat olmaktadır.

için giriş yaparken bilgilerinizi hatalı girerseniz bloke uygulaması yapılır.  bloke kaldırma için istersneiz kartlı giriş yaparak blokeyi kaldırabilirsiniz. Ayrıca yeniden kayıt yaptırarak da internet bankacılığına giriş yapabilirsiniz.

Açıkdeniz şifresi oluşturma işleminiz sırasında en az 1 en fazla 4 rakamdan oluşmasına dikkat etmelisiniz. Açıkdeniz şifresi sadece rakamlardan oluşturulmalıdır.

Açıkdeniz şifresini ya da Denizbank e parola değiştirme için yapmanız gereken AçıkDeniz’e giriş yaptıktan sonra Güvenlik Yönetimi/Şifre İşlemleri menüsüne ulaşarak şifre değişikliğinizi yapabilirsiniz.

Denizbank İnternet Bankacılığı Bloke Kaldırma Nasıl Yapılır?

Açıkdeniz internet bankacılığı bloke kaldırma işleminizi aşağıdaki adımları uygulayarak yapabilirsiniz.

1-Denizbank resmi internet sitesine girin ve sağ üst köşede bulunan Şifremi Unuttum bağlantısına tıklayın.
denizbank-bloke

2-Yönlendirildiğiniz sayfada sizden

  • Banka/Kredi kartı numarası
  • Kart şifresi
  • Kart vade bilgileri istenecektir. Bu bilgileri girdikten sonra sistemde kayıtlı olan kayıtlı GSM Numarasına şifreniz yeniden gönderilecektir.
    denizbank-bloke-kaldir

3-DEVAM butonuna tıkladıktan sonra cep telefonunuza SMS Doğrulama mesajı gelecektir.

4-Cep telefonunuza gönderilen SMS doğrulama şifresini de girin.
denizbank-bloke-kaldirmak

5-Anne kızlık soyadı girmeniz istenecektir. Ekranda bulunan Güvenlik kelimesini de yazın ve sonrasında Devam butonuna tıklayın.

6-Bir sonraki adımda Denizbank E-parolanızı unuttuysanız e-parolanızın tekrar gönderilmesini ve için mevcut blokeniz varsa kaldırılmasını sağlayabilirsiniz.

7- Mevcut bloke ile ilgili bilgiler ekranda bulunacaktır.

denizbank-internet-bankaciligi-bloke

8-BLOKE KALDIR butonuna tıkladıktan sonra blokenizi kaldırabilirsiniz.

9-Açıkdeniz İnternet Bankacılığı’na giriş yapmanız artık mümkündür.

Şifremi unuttum menüsünde aldığınız Açıkdeniz Eprarola ve şifresini hemen kullanmaya başlamanız için Denizbank İletişim Merkezi’nden sizi arayacaklardır. Yetkili kişi sizi telefonla aradıktan sonra şifre işleminiz için onay verecektir.

Denizbank internet bankacılığı kullanıcı adı ve e-parola ile giriş işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Açıkdeniz internet şubesi 7/24 kullanabileceğiniz bir sistemdir.

Denizbank Açıkdeniz internet bankacılığı hakkında ayaşadığınız sorunlarla ilgili olarak 444 0 800’ü yani Denizbank Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Şifremi unuttum menüsünde size müşteri numaranız ve banka ya da kredi kartınızın şifresini istenecektir. Denizbank müşteri hizmetlerinden kart şifrenizi ve müşteri numarasını da öğrenebilirsiniz.

Denizbank İnternet Bankacılığı İçin Şifre Alma yazımızı da okuyabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın