Denizbank İnternet Bankacılığı İçin Şifre Alma

denizbankinternetsifresi

Denizbank İnternet Bankacılığı İçin Şifre Alma: denizbank internet bankacılığı şifresi nasıl alınır, denizbank internet bankacılığı şifresi alma,  şifre değiştirme işlemlerinizi nasıl yapacağınızı yazımızda bulabilir, Denizbank internet bankacılığını kullanmak için şifrenizi oluşturmayı öğrenebilirsiniz.

Denizbank üzerinde herhangi bir hesabınız varsa internet şubesini de kullanarak işlemlerinizi daha hızlı, kolay ve ekonomik olarak yapabilirsiniz. Denizbank internet şubesini kullanmak için Denizbank internet şubesi şifresi almak gerekmektedir. Şifrenizi aldıktan sonra işlem maliyetlerini düşürebilir, fatura ve vergi ödemelerinizi internet üzerinden yapabilirsiniz. Havale ve EFT gibi işlemleri de oturduğunuz yerden yapabilir banka ya da ATM’lere gitme zahmetinden kurtulabilirsiniz.

Denizbank İnternet Şifresi Nasıl Alınır?

Denizbank hesabınız için internet şifrenizi dört adımda alabilirsiniz.

1-İnternet şubesine girerek kullanıcı oluştur bölümüne tıklayınız.

2-Gelen ekranda banka ya da kredi kartı numaranız, hangi kart ile giriş yapacağınız ve şifresi gibi bilgiler istenmektedir. Denizbank kartı olmayan ise kartım yok bölümüne tıklayarak işlem yapmaya devam edebilmektedir.

3-Kredi kartı ya da kart numaranızla giriş yapılıp devam butonuna tıklandığında sisteme kayıtlı olan cep telefonu numarasına mesaj gönderilmektedir.

4-Kartım yok bölümüne tıklandığında ise kimlik numarası, telefon numarası ve güvenlik sorusu sorulmaktadır. Bu bölüm üzerinde Denizbank internet şubesi şifresi için kullanıcı oluşturabilir ve kart talebinde bulunabilirsiniz.

Bilgilendirme mesajıyla birlikte Denizbank internet şubesi şifresi alma işlemleri tamamlanmaktadır. Aldığınız şifre ile giriş bölümüne tıklayarak hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Yeni şifrenizi aldığınızda bir süre sonra şifrenizin bloke olma durumu yaşanabilmektedir. Bu durum genel olarak 48 saat sürmektedir. Bu sürenin sonunda tekrar yeni kayıt oluşturabilirsiniz. Şifre alma işlemleriyle ilgili sıkıntı yaşadığınızda 444 0 888 numaralı telefonu arayarak da destek alabilirsiniz.

Denizbank İnternet Şubesi Şifremi Unuttum

Denizbank hesabınızın internet şubesi için kullandığınız şifreyi unuttuysanız tekrar şifre alma işlemi yapmalısınız. Yeniden şifre almak için Denizbank İnternet Bankacılığı Şifremi Unuttum sayfasına girmelisiniz.

denizbanksifremiunuttum

Adres çubuğuna acikdeniz.denizbank.com/UnregisteredUser/NewUserRegistration_NonFlash.aspx?lang=TR&type=lost adresini kopyala yapıştır yaptıktan sonra bu sayfaya gidebilirsiniz.

Bu sayfada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girmelisiniz.

Banka kartınızın ya da kredi kartınızın şifre, vade gibi bilgileri tekrar şifre alma için gerekebilir. Sistemde kayıtlı olan telefon numaranızı girdikten sonra Devam butonuna tıklamalısınız. Sonrasında cep telefonunuza SMS gelecektir. Bu SMS içeriğinde bir doğrulama kodu bulunur. Bu kodu sistemde ilgili alana girdikten sonra sizden doğum tarihiyle kimlik bilgileri istenecektir. Bu işlemleri yaptıktan sonra e-parolanın yeniden gönderilmesi gerçekleşebilir. Bu şekilde Denizbank İnternet Bankacılığı bilgilerinizi görmeniz mümkündür. Yeni şifre sistemde bulunan sizin verdiğiniz telefon numarasına gönderimi sağlanabilir.

Denizbank İnternet Şubesi Şifre Değiştirme

Denizbank İnternet Bankacılığı sistemine giriş yaptıktan sonra paarolanızı değiştirebilirsiniz. Sisteme şifrenizi bilmediğiniz için giremiyorsanız şifremi unuttum başlığı altındaki adımları uygulayabilirsiniz. Ancak şifrenizi güncellemek, değiştirmek istiyorsanız internet bankacılığına girişinizin ardından Denizbank internet şubesi şifre değişikliği yapabilirsiniz.

Deniz Bank Telefon Numarası

Denizbank çağrı merkezi ile sorularınıza cevap bulabilir, ayrıca şifre değişikliğiyle ilgili işlemleriniz için destek alabilirsiniz. Deniz Bank Telefon Numarası  444 0 888 ‘dır.
.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster