Denizbank Kefilsiz Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

denizbank-kefilsiz-ve-gelir-belgesiz-ihtiyac-kredisi-a076c

Denizbank Kefilsiz Başvurusu: Denizbank müşterilerine kefilsiz ve gelir belgesiz ihtiyaç kredisi veriyor. nasıl yapılıyor, hangi şartlar aranıyor cevapları yazımızda.Bankalar müşterilerine kredi vermek için genellikle kefil ya da gelir belgesi istiyor. Bazı müşteriler kefil bulamıyor ya da gelir belgesini memur olmadıkları için sunamıyor. Bu nedenle bazı bankalar krediyi vermek için gelir belgesi, kefil istemiyor. Bu bankalardan biri de DenizBank’tır.

Denizbank Gelir Belgesiz, Başvurusu

Denizbank’ın gelir belgesiz ve kefil istemeyen kredisine başvurmak sms ile yapılabilmektedir. SMS ile krediye başvurmak için KREDİM yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra bu bilgileri tek bir mesaj halinde 3280 numarasına kısa mesaj olarak göndermeniz gerekiyor. Bu mesajı gönderdikten sonra banka tarafından yapılan incelemelerin ardından kredinizin onay ya da ret cevabı telefonunuza iletiliyor.

Eğer Denizbank kefilsiz ve gelir belgesiz için yaptığınız kredi başvurusu olumlu sonuçlanırsa bankanın sizin kullanımınız için sunduğu kredi limiti ve vade seçeneği telefonunuza sms ile olarak size bilgilendirme mesajı olarak gelecektir.

Başvurunuzun olumlu sonuçlanmasından sonra gerekli belgeleri hazırladıktan sonra bir Denizbank şubesine giderek kredi için başvurunuzu yapabilirsiniz.

Denizbank CebimdeKredi’nin Özellikleri

Denizbank CebimdeKredi ile en fazla 55.000 TL’ye kadar kredi alabilirsiniz.

CebimdeKredi için uygulanan en fazla vade seçeneği 36 aydır.

Evrak olarak diğer kredilere göre daha az belge sunmanız gerekmektedir. İstenen belgeler nüfus cüzdanınız gerekmektedir. İkametgah belgesi veya resmi bir faturayı bankaya sunmanız kredi başvurusu için yeterlidir. Gelir belgesi ve başvuru formu kredi ye başvurunuz için gerekli değildir, istenmemektedir.

Denizbank Gelir Belgesiz, Kefilsiz Kredi Faiz Oranları

Denizbank kredinin vade süresine göre farklı faiz oranı uygulamaktadır. Bankadan aldığınız 10.000 TL kredi için 12 ay vade süresine uygulanan faiz oranı %1.74’dür, 24 ve 36 ay vade seçenekleri için uygulanan faiz oranı %1.84’tür. Denizbank’tan alabileceğiniz gelir belgesiz, kefilsiz kredi için en fazla 55.000 TL kredi alabilirsiniz. En fazla vade seçeneği ise 36 aydır.

Denizbank 10.000 TL Kefilsiz, Gelir Belgesiz Kredi

Denizbank 10.000 TL krediyi gelir belgesi ya da kefil olmadan vermektedir. Eğer 10.000 TL krediyi 12 ay vade ile alırsanız %1.74 faiz oranı uygulanacaktır. Aylık ödeme tutarı ise 951 TL’dir. 50 TL kredi tahsis ücreti alınmaktadır . Sigorta ve vergi dahil ücretler için alınacak tutar 86 TL’dir.

Eğer 10.000 TL gelir belgesiz, kefilsiz kredi alırsanız Denizbank’tan 24 ay vade ile uygulanacak olan faiz oranı %1.84 olmaktadır. Aylık ödenecek tutar 541 TL’dir. Kredi tahsis ücreti olarak 50 TL alınacaktır. Sigorta ve vergi dahil ücretler için ise 116 TL alınmaktadır. Yıllık toplam maliyet oranı bu kredi için 29.4453% olmaktadır.

Eğer 10.000 TL gelir belgesiz, kefilsiz kredi alırsanız Denizbank’tan 36 ay vade ile uygulanacak olan faiz oranı %1.84 olmaktadır. Aylık ödenecek tutar 406 TL’dir. Kredi tahsis ücreti olarak 50 TL alınacaktır. Sigorta ve vergi dahil ücretler için ise 151 TL alınmaktadır. Yıllık toplam maliyet oranı bu kredi için 30.4720% olmaktadır.

Kredi almak kolaylık gibi görünse de ödemeler konusunda müşteriler sıkıntı yaşamaktadır. Eğer ödemelerinizi yapmazsanız ya da geciktirirseniz gecikme faizi uygulanır. Gecikme faizi borcunuzun artmasına neden olmaktadır. Ayrıca faiz nedeniyle bankadan aldığınız krediden daha fazla para ödemek zorundasınız. Ama paranızı biriktirip istediklerinizi alırsanız faiz kadar olan tutarı kar etmiş olursunuz. Bu nedenle tavsiye edilen ve tercih etmeniz gereken kredi çekmemek,paranızı biriktirmek ve borçsuz , faizsiz, daha fazla para ödemeden istediklerinizi almaktır.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın