Denizbank Kurtaran Hesap Nedir, Başvurusu Nasıl Yapılır?

denizbank-kurtaran-hesap

Nedir, Başvurusu Nasıl Yapılır? : ihtiyacınız için Kurtaran hesap nasıl kullanılır ve kurtaran hesap nelerdir yazımızda açıkladık. Denizbank Kurtaran Hesap açtırdıktan sonra alışverişlerinizde ya da faturalarınızın ödenmesi için Kurtaran hesap kullanabilirsiniz. Kurtaran hesapta faiz uygulaması bulunmaktadır. Detaylar için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Denizbank Kurtaran Hesap Nedir?

Denizbank Kurtaran Hesap nakite ihtiyacınız olduğu zaman 7/24 kullanabileceğiniz, kullandığınız nakit geri ödemeniz gerektiğinde taksitler halinde ödeme yapabileceğiniz bir Kredili Mevduat Hesabı olarak tanımlanabilir. 12 aya varan vade seçenekleriyle kredinizi kullanabilirsiniz.

Denizbank Kurtaran Hesap ile hesabınızın limitine göre 12 aya varan vade seçeneği ile nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Denizbank

Denizbank Kurtaran Hesap başvuru işlemlerini ise size en yakın Denizbank şubesinden ya da SMS yoluyla yapabilirsiniz. SMS başvuruları için “KURTARAN” yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı 3280’e göndererek başvurunuzu iletebilirsiniz.

Denizbank Kurtaran Hesap açma işlemi için başvuru işleminizi şubelerde gerçekleştirirken, banka tarafından kimlik belgesi, gelir belgesi ve adınıza tanımlı olan fatura örnekleri talep edilmektedir. Bu belgeleri de yanınızda götürerek, hızlı bir şekilde başvurunuzu yapabilir ve hesabınızı açtırabilirsiniz.

Kurtaran Hesap Faiz Oranları

Denizbank Kurtaran Hesap açma/kapama faiz oranları ise aylık olarak %2,02 oranında uygulanmaktadır. Kurtaran Hesap ile yapacağınız taksitli alışverişlerin minimum miktarı ise 200 TL’dir. Taksitli işlemler 3, 6, 9 ve 12 aylık olarak yapılmaktadır. Kurtaran Hesabınızı kapatmak istediğinizde ise yine banka şubeniz başvuru da bulunarak kapattırma talebinde bulunabilirsiniz.

Denizbank Kurtaran Hesap ile mevduat hesaplarına ek kredi tanımlatabilir ve bakiyenizin bitmesinde dahi ek olarak nakit çekimi yapabilir ve alışverişler gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank Kurtaran Hesap ile haftanın her günü ve saatinde nakit çekimlerinizi yapabilir, ayrıca 12 ay taksitli olarak da ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Kurtaran Hesap Nasıl Kullanılır?

Denizbank Kurtaran Hesap sizin Vadesiz Hesab’ınıza bağlıdır. Su, elektrik yada telefon gibi faturalarınızın otomatik ödeme işlemlerini tarihi geçmeden vaktinden ödenmektedir.

Denizbank Kurtaran Hesap kullanıcıları hesabında yeterli bakiye kalmadığında da limiti kadar acil ihtiyacı olan nakit ihtiyaçlarını karşılayabilirler. İsterseniz taksitli kullanım seçeneğini tercih edebilirsiniz. Böylece kullandığınız miktarı 12 aya varan vade ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Denizbank Kurtaran Hesabınızı alışverişlerde kullanmak istiyorsanız Denizbank Banka Kartınız bulunuyorsa Elektron ve Maestro kart kullanımının olduğu iş yerlerinde kullanmanız mümkündür.

Kurtaran hesap için faiz uygulaması yapılır. Kurtaran Hesap ile ihtiyaçlarınızı karşılağınızda, kullandığınız gün kadar faiz işlemektedir. Kurtaran Hesabınızı kullanmazsanız herhangi bir ücret ödemesi yapmanız gerekmez.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın