Denizbank Nakit Avans Nedir Ve Nasıl Kullanılır

enkredi

Denizbank Nedir Ve Nasıl Kullanılır: deniz avans bonus, deniz nakit avans, deniz avans nedir ve faiz oranı, nakit tutarı, vade seçeneği gibi  merak ettiğiniz Deniz Avans kavramları hakkında yazımızda ayrıntılı bir açıklama bulabilirsiniz. Nakit para ihtiyaçlarında başvurulan ilk çözüm yolu kredi kartlarıdır. Kredi kartları üzerinden çekilen nakit avanslar ile ihtiyaçlar karşılanmaktadır.

Denizbank tarafından müşterilerine verilen Deniz Avans sistemiyle Deniz bonus taksitli nakit avans hizmetinden yararlanabilirsiniz. kart sahibi müşteriler bu hizmetten faydalanabilmektedir. Deniz Avans ile ’ye kadar olan miktarlar 9 aylık vadelerle kullanılabilmektedir. Denizbank ATM’lerinden 3000 TL’ye kadar başvuru yapılabilmektedir. Kartın limit durumuna göre nakit avanslar bir dakikalık işlem sonucunda kullanılabilmektedir.

Deniz Avans Nedir?

Deniz Avans kredi kartı faiz uygulanarak para çekme işlemi olarak tanımlanabilir. Denizbank tarafından sunulan Deniz Avans sisteminden yararlanmak için kredi kartı kullanıcısı olma şartı bulunmaktadır. Herhangi bir kredi kartına sahip olmayanlar, Denizbank’a başvuruda bulunarak Denizbank bonus kart başvurusu yapabilmektedir. Kredi kartının yanı sıra ek olarak Denizbank kredili mevduat hesabından da yararlanabilirsiniz.

Deniz Avans faiz oranları %2,02 oranında uygulanmaktadır. Deniz Avans ihtiyacınız olduğunda, kartınızın yeterli bakiyede olması gerekmektedir. Kullanılan avanslar, kredi kartının mevcut limitinden düşmektedir. Taksit ödemeleri yapıldığı sürece, ödenen tutar limitten düşülmektedir.

Deniz Avans sisteminin önemli özelliklerinden birisi de kredilerinizin otomatik olarak kredi kartı ekstrelerine yansıtılmasıdır. Borç tutarı kredi kartı harcaması gibi aylık olarak ekstre ile birlikte gelmektedir. Deniz Avans kredilerinin limiti ise en az 1500 TL, en fazla ise 10.000 TL’dir. 9 ay vadeli olarak verilen kredi için 1500 TL çekildiğinde aylık olarak ortalama olarak 187 TL taksit ödemesi yapılmaktadır.

Deniz Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Deniz Bonus Kredi Kartı almak için internet üzerinden şubeye gitmeden başvuru yapabilirsiniz. Başvuruyu 4 nasıl yapacağınıza bakalım.

 1. Deniz Kredi Kartı başvuru sayfasına denizbank.com/kartlar/basvuru/kk-basvuru-formu.aspx?ktype=kkart&Ref=bonus_site&RefID=0 adresi ile sayfaya giriş yapın.
 2. Bu sayfada TC Kimlik Numarasını ve Cep Telefonu numaranızı ilgili alanlara yazın.
 3. Devam butonuna yıklayın.
 4. Deniz Kredi Kartı başvurunuzu tamamlayın.

Deniz Bonus Kredi kartını internetten almak için bu adımları uygulayabilir, sonrasında Deniz Avans’tan faydalanabilirsiniz.

Deniz Avans Nereden ve Nasıl Kullanılır?

Deniz Avans 10.000 TL’ye kadar kullanılabilecek bir limite sahiptir. 9 aya varan vade seçeneği bulunmaktadır. Deniz Avans’ı kullanmak için aşağıdaki seçeneklerden birini uygulayabilirsiniz.

 1. AçıkDeniz internet bankacılığını kullanarak Deniz Avans’ı kullanabilirsiniz.,
 2. Telefonunuzdan PARA yazıp bir boşluk bırakıp kartınızın son 6 hanesini yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp  ne kadar avans kullanmak istediğiniz tutarı bir mesajda yazdıktan sonra 3280 numarasına gönderebilirsiniz.
  Örneğin PARA 111111 2000 yazdıktan sonra 3280’e gönderilebilir. (Örnektir, mesaj içeriği size göre düzenlenmelidir.)
 3. Denizbank şubelerinden Deniz Avans kullanabilirsiniz.
 4. Denizbank iletişim merkezi ile Deniz Avans kullanabilirsiniz. Denizbank müşteri hizmetleri numarası 44 0 800 numarasıdır.
 5. DenizbankATM ile Deniz Avans kullanılabilir.

Deniz Avans ile alacağınız para için faiz uygulanmaktadır.

 

 

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın