Denizbank SMS Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır, Cebimde Kredi

denizbank sms kredi

Denizbank Nasıl Yapılır, : Denizbank’tan kredi başvurusu yapmak için kolay bir yol olan SMS ile kredi başvuru yöntemini tercih edebilirsiniz. SMS ile yaptığınız başvuru sonucu oldukça kısa bir süre içerisinde size iletilmektedir. Denizbank’ın müşterilerine sunduğu SMS ile kredi Cebimde Kredi ismi ile de bilinmektedir. Peki Denizbank’tan kredi almak SMS ile nasıl başvuru yapacaksınız ve ön onay alan kredi hakkında bilmeniz gerenler yazımızda. Denizban

Denizbank SMS Kredi

Bankaların internet başvuruları dışında kredi başvurularında SMS yöntemini de yaygın olarak kullanmaya başlamasıyla, yapılan kredi başvuruları da oldukça yüksek seviyelere çıktı. SMS yöntemiyle şubeye gitme zahmetine gerek kalmadan saniyeler içerisinde kredi başvurusu yapılabilmektedir. Yapılan kredi başvurularının sonucu da çok kısa bir süre içerisinde cep telefonlarına gelen SMS ile bildirilmektedir. Bankalara SMS yoluyla her nerede olursanız olun saniyeler içerisinde kısa mesajla başvurunuzu yapabilirsiniz. Denizbank da kredi başvurusunda SMS yöntemini yaygın olarak kullanan bankalar arasında bulunmaktadır. Denizbank SMS kredi başvurusu ile Cebimde Kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Denizbank SMS Kredi Başvurusu

Cebimde Kredi kapsamında başvuru yapacak kişilerin 55.000 TL’yi aşan miktarlar için başvuru yapmaması gerekmektedir. Kredi kapsamında 36 aya varan vadelerle kredi kullandırılmaktadır. Bu kredi kapsamında başvuru sahiplerinden kefil talep edilmemektedir. Banka tarafından gerekli görülen evraklar ile şubeye gidebilir ve kredinizi alabilirsiniz. Denizbank SMS Kredi başvurusu yapmak için “KREDİM” yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazdıktan sonra 3280’e SMS gönderebilirsiniz. Yaptığınız başvuru için olumlu bir dönüş yapılması durumunda gerekli belgelerle Denizbank şubesine gidebilir ve kredinizi alabilirsiniz.

SMS başvurularında genel olarak bankalar kredi notuna bakmaktadır. Kimlik numarası üzerinden kredi notunu sorgulayan bankalar, kişilerin geçmiş dönemlerdeki ödemelerini kontrol etmektedir. Kredi notu yüksek olan kişilerin yaptığı başvurular kısa süre içerisinde onaylamaktadır. Size kredi başvurunuzla ilgili ön onay mesajı gönderilerek bilgilendirme yapılır. Ön Onay mesajı alan bu kişiler şubelere davet edilmekte ve gerekli işlemlerin yapılmasıyla birlikte kredisini kullanabilmektedir.

Denizbank Cebimde Kredi Faiz Oranları

Denizbank Cebimde krediye SMS ile başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu başvurunuz için onay mesajı telefonunuza gedikten sonra şubeye gidebilirsiniz. Şubeye giderken nüfus cüzdanınız ve ve fotokopisini de yanınızda bulundurmayı unutmayın. Denizbank Cebimde kredi faiz oranları hakkında bilgi sahibi olmanız krediyi almadan önce size fikir verecektir. Aşağıdaki tabloda Cebimde kredi faiz oranları ve örnek hesaplama yer almaktadır.

denizbank faiz oranları

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster