Denizbank Taşıt Kredisi Başvurusu ve Faiz Oranları

denizbank-tasit-kredisi

ve Faiz Oranları : Denizbank 2.el ya da 0 km araçlar için ihtiyaç duyduğunuz taşıt kredisini veriyor. Taşıt kredisi hesaplama tablosu ile ve vade seçenekleri hakkında bilgi alabilirsiniz. için farklı ödeme seçenekleri de sunulmaktadır. 48 aya varan vade seçenekleri ile taşıt kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

Denizbank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Denizbank Taşıt Kredisi 48 ay vadeye kadar alınabiliyor. Denizbank taşıt kredisi kullanmak isteyenler için taşıt kredisini %1,49 faiz oranı ile veriyor. Taşıt kredisi için kredi tahsis ücreti alınmaktadır. Denizbank Taşıt Kredisi Maliyet tablosuna bakarak 25.000 TL taşıt kredisi için nasıl bir tabloyla karşılaşabileceğinizi görebilirsiniz.

denizbank-tasit-kredisi-faiz

Denizbank Taşıt Kredisi Hesaplama

Denizbank 0 km araç alacaklar için ya da 2. el araç sahibi olmak isteyenler için kredi taşıt kredisi veriyor. Eğer 0 km araç almak için Denizbank’tan kredi alacaksanız alacağınız aracın nihai fatura bedelinin 50.000TL’ye kadar olan bölümü için Denizbank %70 oranında kredilendirebilirken, 50.000 TL’yi aşan bölüm için ise %50 oranında kredi verebilir.

Denizbank 2. el taşıt kredisi almayı planlayanlar için ise aracın kasko değerinin 50.000 TL’ye kadar olan kısmı için %70 oranında, 50.000 TL’yi geçen bölümü için ise %50 oranında araç alımınız için kredilendirilebilir.

Aşağıdaki tabloda Denizbank taşıt kredisi için kredi hesaplama tablosuna bakabilirsiniz.

denizbank-tasit-kredisi-hesaplamasi

Denizbank Taşıt Kredisi Özellikleri

Denizbank Taşıt Kredisini isterseniz 0 km araç alımınızda isterseniz 2. el araç alımınızda kullanabilirsiniz. Sabit faizli olarak kredi ödemelerini yapabileceğiniz gibi eşit ya da esnek taksitli ödeme seçeneğini de tercih edebilirsiniz. Denizbank taşıt kredisi başvurularınıza 1 iş günü içerisinde cevap alabilirsiniz. Taşıt kredisi geri ödeme günlerinizi krediyi aldıktan sonraki 48 güne kadar olan zaman dilimizi için sizin tercihinize göre belirlenebilmektedir.

Denizbank Taşıt Kredisi Başvurusu

Denizbank Taşıt Kredisi almak istiyorsanız bankanın şubesinde başvuru yapabilir ya da internet üzerinden başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Denizbank taşıt kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız başvuru formu ve kredi için gerekli evrakalrı hazırladıktan sonra kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Denizbank internetten taşıt kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

  1. Kredi başvuru sayfasına ulaşmak için denizbank.com/krediler/tasit-kredi-basvurusu.aspx sayfasına girmelisiniz.(Bu adresi adres çubuğuna kopyalayı yapıştırarak ulaşabilirsiniz.)
  2. Sayfaya ulaştığınızda sizden TC Kimlik Numaranız ve cep telefonu numaranız istenecektir.
  3. İstenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girdikten sonra DEVAM butonuna tıklayın.
  4. Kredi başvurunuz için Denizbank telefonunuza güvenlik kodu gönderecektir. Bu nedenle telefonunuzu yanınızda bulundurmalısınız.

Gerekli adımları uyguladıktan sonra kredi başvurunuz tamamlanacaktır. Kredi başvurunuzun olumlu ya da olumsuz sonuçlandığına dair size bilgilendirme mesajı iletilmektedir. İnternet üzerinden yapacağınız kredi başvuru işleminde bankanın resmi sitesinde olduğunuza dikkat ederek işlem yapın.

Denizbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme Nasıl Yapılır? ile kredi başvuru sonucunuzu sorgulayabilirsiniz.

One Response

Tüm yorumları göster
  1. ufuk
    4 Ekim 2016

Bir cevap yazın