Denizbank Tüketici İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

denizbank-tuketici-kredisi

Denizbank Tüketici İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları : Denizbank’tan bireysel ihtiyaç kredisi almak isteyenler faiz oranı ve gerekli evraklar hakkında yazımızdan bilgi alabilirsiniz. örnek hesaplama ile aldığınız kredi için ne kadar faiz ödemeniz gerektiğini, kredi tahsis ücretini öğrenebilirsiniz. detaylarını öğrenmek için devam edebilirisiniz.

Denizbank Tüketici İhtiyaç Kredisi

Denizbank, bankacılık sektörünce güçlü bir şekilde yoluna devam ederken, her geçen gün müşteri kitlesini de daha da artıran bir banka görüntüsüne sahip olarak karşımıza çıkmaktadır. Sunduğu yeni bankacılık ürünü fırsatları ve kampanyalarıyla ses getiren Denizbank, özellikle ihtiyaç kredilerinde en çok tercih edilen bankalar arasında bulunmaktadır. Özellikle, Denizbank tüketici ihtiyaç kredisi büyük ilgi görürken, düşük faiz oranı ve esnek ödeme seçeneği bu krediye olan ilgiyi artırmaktadır.

Denizbank tüketici kredisi başvuru işlemlerinin sonuçları bir gün içerisinde sonuçlanmaktadır. Bankadan kredi almaya hak kazandığınızda ödemelerinizi 45 günlük süre zarfında da belirleyerek yapabilirsiniz. Denizbank tüketici kredisi için banka tarafından başvuru formu, nüfus cüzdanı, gelir belgesi ve ikametgâh belgesi talep edilmektedir.

Denizbank tüketici ihtiyaç kredisi için %1,79 faiz oranı uygulamaktadır. 36 aya varan vadelerle kullanacağınız ihtiyaç kredisi için banka tarafından üst limit olarak 40.000 TL’lik tutar belirlenmiştir.

İhtiyaç kredisi için örnek bir ödeme tablosu hesabı yapacak olursak, 10.000 TL tutarındaki ihtiyaç kredisi %1,79 faiz oranıyla 12 ay vadeli olarak alındığında, aylık 954 TL taksit ödemesi yapılmaktadır. Banka tarafından 50 TL kredi tahsis ücreti ve sigortalar ve vergilerde dâhil olmak üzere toplamda 86 TL masraf alınmaktadır.

10.000 TL’lik kredi 36 ay vadeli olarak alındığında ise aylık 402 TL taksit ödemesi yapılmaktadır. Bu tutar ve vade sayısı içinde sigorta ve vergi dâhil kredi tahsis ücretiyle toplamda 151 TL masraf alınmaktadır.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın