Emekli Maaşını Taşımak İsteyenlere 7 Banka Önerisi

emekli-maasi-tasima

Emekli Maaşını Taşımak İsteyenlere 7 Banka Önerisi : Emekli maaşını başka bankaya aktarmak isteyenler İş Bankası, Garanti, Denizbank gibi bankalara taşıma işlemi yapabilirler. Bankalar emekli maaşını taşıyanlar için avantajlar da sunmaktadır. Emekli maaşımı hangi bankaya taşımalıyım sorunuz için yazımızı okuyarak fikir sahibi olabilir, bankalar sundukları fırsatları öğrenebilirsiniz.

Emekliler, emeklilik hakkına sahip olduğunda maaşlarını bankalar aracılığıyla almaktadır. Her bankanın şartları ve sunduğu fırsatlar farklı olduğundan, emekliler memnun kalmadığı bankalardan, farklı bankalara maaşını taşıma talebinde bulunabilmektedir. Yazımızda, bizde emekli maaşını taşımak isteyenlere 7 banka önerisi yaparak avantajlı bankaları sizler için araştırdık. İşte emekli maaşını taşımak isteyenler için cazip bankalar;

Taşıma

Denizbank’da emekli maaşını kendi bankasına taşıyanlar için önemli fırsatlar sunuyor. Banka tarafından taşımada bulunan emeklilere 200 TL nakit, Fastpay uygulamasını indirenler için ek 50 TL bonus verilmektedir. Emekli bonus kredi kartı kullanmakta olan emekliler içinde banka tarafından 50 TL bonus verilmektedir. Ayrıca, Denizbank şube işlemlerinde de emeklilere işlem önceliği tanınmaktadır.

Garanti

Emekli maaşınızı taşıyarak Garanti’den maaşınızı almaya devam edebilirsiniz. Eğer üç yıl boyunca maaşınızı Garanti Bankası’ndan almak için anlaşma yaparsanız Garanti Bankası hediye olarak size bir adet çeyrek altın değerinde gram altın vermeyi yani hesabınıza eklemeyi teklif ediyor. Ayrıca Garanti Bankası’ndan maaşını almak için bir emekli tanıdığınızı daha getirirseniz hesabınıza bir çeyrek altın değerinde olacak şekilde gram altın yatıracağını söylüyor. Emekli maaşını Garanti’ye taşıyanlar Paramatik’ten maaşlarını çekebilme kolaylığını yaşamak isteyenler sadece nüfus cüzdanlarını alarak Garanti Bankası şubesine gidebilirler.

Vakıfbank Emekli Maaşını Taşıma

Vakıfbank’tan emekli maaşınızı almak için Vakıfbank şubesine giderek emekli maaş transfer işlemi yaptırabilirsiniz. Emekli maaşınızı Vakıfbank’a taşıdığınızda size özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Kredi kartı, ek karti kredi, hesap işletim ücreti gibi fırsatları Vakıfbank’ta yakalayabilirsiniz.

ING Bank Taşıma

ING Bank, SSK, Bağkur ve Emekli Sandığı emekli maaşlarını taşımak isteyen emekliler için çeyrek altın fırsatı sunuyor. Maaşını taşıyan emeklilere banka tarafından 2 adet çeyrek altın veriliyor. Bu fırsattan yararlanabilmek için 500 TL üzerindeki maaşınızı 4 yıl boyunca ING Bank ile alacağınıza dair taahhütte bulunmanız gerekmektedir. Banka tarafından emekli maaşı taşıma işlemi dışında 10.000 TL ve üzerinde kredi kullanacak olan emekliler içinde 1 adet çeyrek altın hediye uygulaması yapılmaktadır.

Finansbank Emekli Maaşı Taşıma

Finansbank da emekli maaşını kendi bankasına taşıyan emeklilere önemli fırsatlar sunuyor. Emekli maaşını Finansbank aracılığıyla alan kişiler, eczane ve market alışverişlerinde harcamalarının %5’i oranında indirim kazanmaktadır. Banka tarafından emeklilere işlem önceliği de verilmekte ve şubelerde yapılacak olan işlemlerde öncelik tanınmaktadır.

Yapı Kredi Emekli Maaşı Taşıma

Yapı Kredi emekli maaşını taşıyan müşterilerine özel olarak 300 TL puan vermektedir. Emeklilik hizmetini paket olarak sunan banka tarafından sağlık hizmeti üyeliği de verilmektedir. Yapı Kredi’nin sunduğu emekli maaşı fırsatı için bankaya 36 ay süreyle taahhüt vermeniz gerekmektedir.

İş Bankası Emekli Maaşı Taşıma

İş Bankası emekli maaşını taşıyan emekliler için Maximum kredi kartı kullananlar için 50 TL Maxipuan vermektedir. Emeklilere ücretsiz bankacılık hizmeti sunan banka tarafından hesap işletim ücreti de alınmamaktadır.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster