En Çok Para Kazandıran Bayilikler Hangileri

çok para kazandıran bayilikler

En Çok Para Kazandıran Hangileri : Çok para kazandıran firmalar yüksek karlı iş seçeneği ile bayilik veriyor. Özellikle gıda sektörü ilgili işler ile iyi paralar kazanmak mümkün. Alacağınız bayilikler için ödemeniz gereken tutarlar firmaya göre farklılık gösteriyor. Ancak bu firmalardan alınan bayiliklerle gerçekten da mümkün. Bayilik almak istediğiniz yerin büyüklüğüne göre ödemeniz gereken tutar artabilir. En az maliyet ile iş kurmak ve bu işten para kazanmak pek çok insanın istediği bir durumdur.

Bayilik seçimi yaparken tüm artı ve eksileri gözden geçirin ve doğru yatırım yapmaya dikkat edin. Firmalarla ilgili detaylı bilgi edindikten sonra sermayenizi de göz önünde bulundurun.

En Karlı Bayilikler

Çeşitli alanlarda bayilik alınarak işletme açılabilir. Pek çok sektör olsa da gıda sektörü kazandırma noktasında öne çıkmaktadır. Hem sürekli tüketim olması hem de gıda da çeşitlilik olması nedeniyle para kazanmak isteyenlerin de tercih edebileceği bir sektördür. İşte çok kazandıran ve bayilik veren firmalar.

MC Donald’s Bayiliği

MC Donald’s listenin başında yer alıyor. 1955 yılında kurulan MC Donald’s her gün dünyada yaklaşık olarak 60 milyondan daha fazla kişiye hizmet veren markadır. Müşteriler tarafından fast-food olarak tercih edilmektedir. AVM’lerde, caddelerde bir çok yerde şubeleri görülebilir.

Müşteriler MC Donald’a yöneldiği gibi girişimciler de bu büyük markaya yönelmektedir. MC Donald’s için bayilik almak istiyorsanız aslında büyük miktarda paranız bulunmalıdır. İlk aşamada bile 30 bin dolar gerektiriyor. Ancak alınan bayiliğin açılıp iş yapmaya başlamasıyla birlikte kısa bir zamanda amorti edebilirsiniz.

Burger King Bayiliği

En arasında gıda sektörü yine görülüyor ve 2. sırada Burger King yerini alıyor. Burger King de fast food sevenler tarafından tercih ediliyor. 2010 yılından beri yatırım yapmak isteyenler için talep görüyor. Burger King maliyeti iş yeri olacak Burger King mekanının büyüklüğüne göre değişiklik gösteriyor.

Ortalama olarak bir ücret söylemek gerekirse 700.000 dolar ve buna ek olarak KDV’den başladığı söylenebilir.

Little Caesars Pizza Bayiliği

Bayilik alınabilecek ve yine çok kazandıran bayilikler arasında Little Caesars Pizza görülüyor. Little Caesars Pizza için giriş ücreti olarak gereken para 40 bin dolar olarak hazırlanmalıdır. Yine Little Caesars Pizza için alacağınız bayiliğin ne kadar büyük olduğu, imkanları ve diğer özelliklere göre ücrette artış olabilir.

Dominos Pizza Bayiliği

Dominos Pizza çok tanınmış bir isim haline gelmiştir. Dominos da girişimcilere bayilik veriyor. Dominos’tan bayilik almak isteyenler öncelikle bir eğitim sürecinden geçirilmektedir.

Dominos Pizza bayiliği alabilmek için 40 bin dolar gibi bir tutarı ödemeniz gerekiyor. Gerekli işlemlerin ardından firma kapsamından bayiliğinizi alabilirsiniz.

Köfteci Ramiz Bayilik

Türkiye’de 25 ilde yüzden fazla bayiliği bulunan Köfteci Ramiz bayilik vermeye de devam ediyor. Şirketin hedefleri arasında bayilik sayısını artırmak yer alıyor ve 150 bayilik hedefleri bulunuyor. Köfteci Ramiz müşterileri için 60 çeşit yemek sunumu yapıyor. Büyüme hedefini gerçekleştirmek için bayilik veriyor.

Köfteci Ramiz şubesi açmak istiyorsanız 280 bin ila 300 bin TL arasındaki bir tutar ile bayilik alabilirsiniz.

Sultanahmet Köftecisi Bayiliği

Sultanahmet Köftecisi şubesi açmak isteyenler 50 bin dolar bayilik ücreti ödemesi gerekiyor. Bununla beraber bu ücrete ek olarak reklam ücreti üzerinden de pay alarak isteyenlere bayilik verebiliyor.

Sultanahmet Köftecisi Marmara’dan farklı olarak başka bölgelere bayilik vermeyi planlıyor. Doğu, Karadeniz, Güneydoğu ve İç Anadolu bölgelerinde bayilikler verilebiliyor.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster