En Çok Puan Kazandıran Kredi Kartları

puan-veren-kredi-karti

En Çok Puan Kazandıran Kredi Kartları : En iyi bonus veren kredi kartı ile bedava alışveriş yapabilirsiniz. En fazla puan veren kredi kartı hangisi yazımızda listeledik. En fazla puan veren kredi kartı hangisi öğrenmek için okumaya devam edebilirsiniz.

Kredi kartı ile internetten ya da mağazadan alışveriş yapabilir ve ödeme işlemini kredi kartınızı kullanarak yapabilirsiniz. Kredi kartı kullanarak puan kazanabilirsiniz. En çok para puan kazandıran kredi kartı ile yaptığınız harcamalardan para puan, bonus kazanarak bedava alışveriş yapabilirsiniz.

En çok mil puan kazandıran kredi kartı kullanarak da uçak bileti alırken avantaj sağlayabilirsiniz. En çok mil puanı kazandıran kredi kartı için mil kazanma üzerine daha çok puan toplayabileceğiniz kartlar bulunmaktadır.

En Çok Puan Kazandıran Kredi Kartları

En çok puan kazandıran kredi kartı için bankaların kredi kartlarını ve kazandırılan puanları incelmek gerekir. Puan kazanırken dikkat eidlemesi gerekn noktalardan biri de belirli bir miktardaki alışverişin üzerine daha çok puan kazanılabiliyor. Bu nedenle alışverişlerinizi yaparken en çok puan getiren kredi kartı ve alışveriş tutarını göz önünde bulundurarak yapabilirsiniz.

İş Bankası Puan Kazandıran Kredi Kartları

İş Bankası Maximum Kredi Kartı için aidat alınmamaktadır. İş Bankası Maximum Kredi Kart Harcama/Puan durumuna baktığımızda 1.000,00 TL /20 TL olduğu görülmektedir. İş Bankası Maximum Kredi Kartı kullanarak alışveriş yapabileceğiniz 200.000 üye iş yeri bulunmaktadır.

İş Bankası Maximum Klasik Kart kullananlar ise 46 TL kart aidatı ödüyor. Harcama/Puan durumuna baktığımızda 1.000,00 TL /20 TL olduğunu görebiliriz. 200.000 üye işyerinden kredi kartınızla alışveriş yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Puan Kazandıran Kredi Kartları

Garanti Bankası Bonus Card kullananların kart ücreti olarak 75 TL ödeme yapması gerekmektedir. Bonus Card bonus puan kazanma durumuna bakacak olursak  1.000,00 TL /20 TL olduğunu görebiliriz.

Garanti Bankası Money Card kullanlar ise kart aidatı olarak 75 TL ödemelidir. Garanti Money Card puan kazanma için Harcama/Puan durumuna bakıldığında 1.000,00 TL /20 TL olduğunu görebiliriz.

ING Bank Puan Kazandıran Kredi Kartları

ING Bank Pegasus Plus Kart kullananlar kar ücreti ödemiyor. ING Bank Pegasus Plus Kart puan kazanma için Harcama /Puan durumu ise  1.000,00 TL /20 TL oluyor.

ING Bank, ING Bonus Card ne kadar kazandırıyor diye baktığımızda ise Harcama/Puan durumuna göre 1.000,00 TL /20 TL olduğu görülmektedir.  ING Bonus Card ile 200.000 üye iş yerinde kredi kartınızı kullanabilirsiniz. ING Bank, ING Bonus Card kart ücreti ise 86 TL’dir.

Akbank Puan Kazandıran Kredi Kartları

Akbank Axess Free Kredi Kartı kart aidatı olmayan kredi kartları arasında yer alıyor. Akbank Axess Free Kredi Kartı Harcama/Puan durumuna baktığımızda ise 1.000,00 TL /10 TL olduğunu görebiliyoruz. Ayrıca 160.000 üye işyerinden yaptığınız alışverişlerin ödemesini  kredi kartınızla yapabilirsiniz.

Akbank Axess Klasik Kredi Kartı kullananlar 80 TL kart aidatı ödemesi yapmalıdır. Akbank Axess Klasik Kredi Kartı puan kazanma için Harcama/Puan durumuna baktığımızda 1.000,00 TL /10 TL olduğu görülmektedir.

Yapı Kredi Puan Kazandıran Kredi Kartları

Yapı Kredi Worldcard Gold Kredi Kartı aidatı almaktadır ve 87 TL’dir. Yapı Kredi Worldcard Gold Kredi Kartı puan kazandırmaktadır. Harcama/Puan durumuna baktığımızda 1.000,00 TL/1 TL olduğunu görebiliriz. Ayrıca 200.000 üye iş yerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Worldcard Kredi Kartı kullananlar 79 TL kart aidatı ödemektedir. Yapı Kredi Worldcard Kredi Kartı puan kazandırma durumuna baktığımızda 1.000,00 TL/0,50 TL olduğunu görebiliriz. Alışverişlerinizi kredi kartınızı kullanarak 200.000 üye iş yerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank World Card Puan

Vakıfbank World Card Kredi Kartı kart aidatı 64 TL’dir. Vakıfbank World Card Kredi Kartı ne kadar puan kazandırıyor diye baktığımızda 1.000,00 TL/0,50 TL olduğunu görebiliriz. Ayrıca 108.000 üye iş yerinden alışveşlerinizi kredi kartı ile yapabilirsiniz.

Finansbank Fix Card Puan

Finansbank Fix Card kullananlar kart aidatı ödemiyor. Finansbank Fix Card puan kazandıran kredi kartları arasında yer alıyor. Finansbank Fix Card puan kazanma durumuna baktığımızda 1.000,00 TL/1 TL olduğunu görebiliyoruz. 250.000 üye iş yerinden kredi kartı ile alışveriş yapabilirsiniz.

En çok para puan veren kredi kartı hangisi öğrenmek için öncelikle oldukça bilinen bu kredi kartlarının verdiği puanları değerlendirmek gerekiyor. En çok puan kazandıran kredi kartı için bazı kartların aynı oranda puan kazandırdığı görülmektedir. En çok puan getiren kredi kartı seçiminde kredi kartının harcama oranına göre verdiği puanlara dikkat etmek gerekiyor.

En çok puan kazandıran kredi kartı hangisi ya da hangileri yazımızda açıklamış olduk. Listede yazımızda yer alan kredi kartlarından bazıları kart aidatı ücreti de almaktadır. Kart aidatı ödemek istemiyorum ama puan kazanmak istiyorum diyorsanız bu kredi kartı seçiminizde dikkat etmelisiniz.

En çok puan veren kredi kartı tablosuna genel olarak bakmak için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz.

en-cok-puan-kazandiran

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster