En Kolay Ve Anında Kredi Kartı Veren Bankalar

Ekran Alıntısı

En Kolay Ve Veren Bankalar: odeabank kredi kartı başvurusu, en hızlı kredi kartı veren banka, hemen kredi veren bankalar konularına dair sorularınızın cevaplarını ve başvurusu alan bankaların hangileri olduğunuzu yazımızda bulabilirsiniz. Kredi kartları, günlük yaşamımızda sıkıştığımız her an yanımızda olan bir bankacılık ürünüdür.

Günümüzde, kredi kartı kullanmayan kişi sayısı çok azdır. Özellikle taksit imkanının bulunmasıyla alışverişlerimize ve harcamalarımıza önemli avantajlar sunmaktadır. Ayrıca, yapılan alışverişler karşılığında verilen puanlar karşılığında ücretsiz olarak alışverişte yapılabilmektedir. Bankalar, kredi kartlarını müşterilerine özel limitlerle vermektedir. Kredi kartını alma şartları ise bankadan bankaya değişiklik göstermektedir.Ancak kredi kartları düzenli ve gerektiğinde kullanılmadığında kullanıcısına sorun çıkartmaktadır.

Bankalar müşteri sayısını artırmak amaçlı olarak kredi kartına büyük önem vermektedir. Hatta sırf kredi kartlarıyla daha fazla müşteri kazanabilmek adına, kredi kartı verme amaçlı çalıştırdığı kişiler bile bulunmaktadır. Ancak her bankanın kredi kartı vermek için can attığını söyleyemeyiz. Bazı bankalar, zorlayıcı taleplerle kredi kartı verirken, bazı bankalar daha kolay bir şekilde kredi kartı vermektedir. Makalemizde en kolay kredi kartı veren bankalar listesini sizler için hazırladık. İşte bu bankalar;

ING Bonus Anında Kredi Kartı

ING Bonus anında kredi kartı başvuru için şubesinden başvuru işleminizi yaptığınızda onaylanan ING Bonus kartınız size 5 dakika içerisinde teslim edilmektedir. Bu kredi kartı başvurusu için yalnızca kimliğinizi kullanmanız yeterlidir. NG Bank müşteri temsilcileri  ING Bonus kredi kartınızın başvurusunu yapmaktadır. Herhangi bir ING Bank şubesine giderek ING Bonus Anında kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz.

Odeabank ile Kolay Kredi Kartı

Odeabank kredi kartı başvurusu yapmak için bankanın şubelerini tercih edebilir ya da bankanın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Odeabank, kolay bir şekilde kredi veren bankalar arasında bulunmaktadır. Yeni kurulan bir banka olması ve şube sayısının az olmasıyla büyümek isteyen banka tarafından müşterilere kolay bir şekilde kredi kartı verilmektedir. Başvurular genellikle olumlu karşılanırken, verilen kredi kartlarının limitleri düşüktür. Odeabank, ayrıca kara listeye düşmüş ya da kredi notu düşük olan kişilere de kredi kartı verme konusunda yardımcı olmaktadır. Banka tarafından gelir durumu yüksek olan kişilere ise yüksek limitli kredi kartı verilmektedir.

Odeabank Kredi Kartları üç farklı türdedir. Odeabank kredi kartları

-Bank’O Card kredi kartı

-Bank’O Card AXess kredi kartı

-Borajet Bank’O Card Axess kredi kartıdır.

Akbank ile Kolay Kredi Kartı

Akbank, en kolay kredi kartı veren bankalar arasında bulunmaktadır. Ülkemizde faaliyet gösteren köklü bankalar arasında bulunan Akbank, Axess kart vermektedir. Akbank, kredi kartı verme konusunda sicili bozuk olan kişilere de bir ambargo uygulamamakta, şartları karşılaması halinde kredi kartı vermektedir.

Finansbank ile Kolay Kredi Kartı

Finansbank’da hızlı ve kolay bir şekilde kredi kartı veren bankalar arasında bulunmaktadır. Banka tarafından kredi kartı başvuruları için katı kurallar uygulanmamakta, müşterilerin ihtiyaçlarının karşılanması amaçlanmaktadır. Bu doğrultuda hizmet veren Finansbank’a kredi kartı başvurusu yapabilir ve kısa sürede olumlu ya da olumsuz sonuç alabilirsiniz. Kartların limit durumunu ise gelir durumunuz ve banka belirlemektedir.

 

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın