En Uygun Bireysel İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

en uygun ihtiyaç kredisi

En Uygun Bireysel İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar : İhtiyaç kredisi veren bankaları araştırarak en düşük faizli, size en uygun hangi olduğunu bulabilirsiniz. ING Bank, İş Bankası, Odeabank, Garanti Bankası gibi bankalar uygun faizli ihtiyaç kredisi veriyor. Evlilik, tatil, eğitim gibi masraf oluşturan durumlar için ihtiyaç kredisi alınabiliyor. En uygun faizle ihtiyaç kredisi veren bankaların hangileri olduğunu öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin.

İhtiyaç kredisi veren bankaların faiz oranları birbirinden farklıdır. Bu nedenle ihtiyaç kredisi almadan önce tüm bankaların faiz oranlarını ve kredinin toplam maliyetini değerlendirmek gereklidir. Bazı bankalar düşük faizle kredi verseler de bazen ek masraflar için ödenmesi gereken tutar fazla olabiliyor.

İhtiyaç kredileri genellikle yüksek tutardaki kredileri içermemektedir, örneğin 5.000 TL ihtiyaç kredisi ya da 10.000 TL ihtiyaç kredisi verilmektedir. Düşük tutardaki ihtiyaç kredileri için bankalar zaman zaman kredi kampanyaları düzenleyerek daha uygun faiz oranları ile kredi verebiliyor. Yaygın olarak çekilen bir kredi türüdür. Bankalar ihtiyaç kredilerinde çok fazla belge talebinde bulunmamaktadırlar. Hatta bazı bankalar kefilsiz ya da masrafsız ihtiyaç kredileri bile verebiliyor. Ancak almak ve masraflar için en az ücreti ödemek sizin için daha avantajlı olacaktır. Bu nedenle ihtiyaç kredisi almadan önce araştırma yaparak en uygun ihtiyaç kredisini o dönem verilen ihtiyaç kredileri arasından alabilirsiniz.

Avantajlı ihtiyaç kredilerine bakıldığında ING Bank ihtiyaç kredisi %0,99 faiz oranı ile en uygun faizli ihtiyaç kredisi veren bankalar arasında yer almaktadır. ING Bank ihtiyaç kredisi için düşük masraf ile kredi vermektedir. Maksimum 36 ay vade seçeneği ile ING Bank ihtiyaç kredisi veriyor.

Garanti ihtiyaç kredisi için bakıldığında bankanın sunmuş olduğu pakete göre %1,25 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi alınabiliyor. En az 3 ay en fazla 36 ay vade ile ihtiyaç kredisi alabiliyorsunuz. Kredinin limiti düşük olduğu için kredi masrafları da az olmaktadır.

İş Bankası ihtiyaç kredisi için bakıldığında %1,27 faiz oranı ile kredi verdiği görülüyor. Paraya ihtiyacı olanlar kredi başvurusunda bulunabiliyor. Kredi notu yüksek olan kişiler de hemen cepten ihtiyaç kredisi başvurusu yapabiliyorlar.

Odeabank İhtiyaç Kredisi’ne baktığımızda yine düşük faizle kredi veren bankalar arasına giriyor. İhtiyaç kedisi almak isteyenler %1,29 faiz oranı ile kredi almak için başvuruda bulunabilirler.

Maaş müşterisi olduğunuz bankadan ihtiyaç kredisi almak için başvuru yaparsanız daha uygun kredi alabilirsiniz. Ayrıca tek bir banka ile hem maaş hem de kredi işlemelerinizi takip edebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın