En Uygun Esnaf Kredisi Hangi Bankada

esnafa-en-uygun-kredi

En Uygun Hangi Bankada? : Esnafa kredi veren bankalar arasında ihtiyaç duyduğunuz tutarı bankalar ile en uygun faiz oranları ve vade seçenekleriyle alarak iş yerinizi geliştirebilir, büyütebilirsiniz. Esnafa pek çok banka kredi veriyor. Bu krediler ve kredilerin kampanyaları, ödeme seçeneklerine göre ya da sektöre göre çeşitli olabiliyor. Kredilerin özellikleri de krediye ve bankaya göre farklılık gösteriyor. Esnaf olarak kredi çekmek isteyenler kredi alamdan önce esnafa veren bankaları inceleyerek kararınızı verebilirsiniz.

En Uygun Esnaf Kredileri

Bankalar için küçük ve orta düzeydeki işletmeler çok önemlidir. Bankalar esnaflara özel kredi desteği sunarak, esnafların işletmelerinin sürekliliğini sağlayabilmesi adına önemli bir katkı sağlamaktadır. Makalemizde, en uygun banka esnaf kredileri araştırmasını sizler için derledik. Birçok bankanın esnaflara özel olarak hazırladığı kredi fırsatları ise şu şekildedir;

Yapı Kredi Esnaf Kredisi

Yapı Kredi tarafından esnaflara özel olarak 50.000 TL’ye kadar kredi desteği verilmektedir. 36 aya varan vadelerle ve cazip faiz oranlarıyla verilen kredi için, ödemelerinizi ertelemeli olarak 3 ile 6 ay sonra da yapabilirsiniz.

İş Bankası Esnaf Kredisi

Türkiye İş Bankası esnaflara özel olarak 100.000 TL’ye kadar kredi desteği sunmaktadır. Banka tarafından 36 aya varan vadelerle verilen kredi desteği için %0,95 ile %1,03 oranları arasında faiz uygulanmaktadır.

Vakıfbank Esnaf Kredisi

Vakıfbank tarafından esnaflara özel olarak standart kredi, mini kredi ve masrafsız kredi adı altında farklı kredi seçenekleri sunulmaktadır. Mini kredi kapsamında banka tarafından esnaflara 10.000 TL nakit kredi 24 ay vadeli olarak sunulmaktadır. Masrafsız kredi kapsamında 60 aya varan vadelerle kredi desteği sunulmaktadır. Banka tarafından 3 ay erteleme seçeneğiyle de kredi verilmektedir.

Akbank Esnaf Kredisi

Ülkemizin köklü bankalarından Akbank, 50.000 TL’ye kadar kredi desteği sunmaktadır. Akbank esnaf kredisine şubeye gitmeye gerek kalmaksızın cep telefonlarınız üzerinden SMS göndererek başvuru yapabilirsiniz.

ING Bank Esnaf Kredisi

ING Bank müşterilerine özel 10.000 TL kredi fırsatı sunmaktadır. Banka tarafından 12 ile 24 ay vadeli olarak sunulan kredi için 250 TL dosya masrafı talep edilmektedir.

Halk Bankası Esnaf Kredisi

Halk Bankası tarafından müşterilerine 150.000 TL’ye kadar esnaf kredisi verilmektedir. Kredi için 60 aya varan vadeler sunulmaktadır. Ayrıca, kredinizi erteleme seçeneğiyle 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz.

Bankaların kampanyalarını ve faiz oranlarını takip etmeniz tavsiye edilir. Bankalar faiz oranlarını değiştirebilir ya da kampanya için çeşitli fırsatlar sunabilir. Fırsatları kaçırmamak için takipte kalabilirsiniz.

Esnafsanız ve faizsiz kredi almak istiyorsanız Esnafa 30 Bin TL Faizsiz Kredi Ve Şartları yazımızı okuyabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın