En Uygun Konut Kredisi Veren Bankalar Mortgage

enkredi

En Uygun Veren Bankalar : En ucuz konut kredileri, en uygun konut kredileri faiz oranları nedir, en uygun konut kredisi hangi bankada veriliyor gibi sorularınızın cevabını bankaya göre konut kredisi açıklamalarımızda bulabilirsiniz. Bir çok banka müşterilerine konut kredisi veriyor. Ancak müşteriler en uygun faiz oranı ile kredi alarak bankaya daha az tutarda ödeme yapmak istiyor. Bu nedenle yazımızda konut kredisini en uygun faiz oranlarıyla veren bankaları açıkladık.

Bankaların verdiği tüm ihtiyaç kredileri, konut kredileri ve taşıt kredileri gibi kredi çeşitlerinde faiz oranları birbirinden farklılık göstermektedir. Mortgage diğer adıyla ev kredisi almak isteyenler, bankalardan çekmek istediği kredi miktarı üzerinden başvurularını yapmakta ve en uygun maliyetle kredi almaktadır. En uygun Mortgage ev kredileri veren bankaları sizler için araştırdık. Ev kredileri konusunda en çok başvuru yapılan bankalar , İş Bankası, Akbank ve Garanti Bankası olarak dikkat çekmektedir.

En Uygun Konut Kredisi Veren Banka Hangisidir?

Pek çok banka farklı vade seçenekleri ve faiz oranları ile konut kredisi vermektedir. Bu noktada kredi almak isteyenler en düşük faiz oranı ile konut kredisi alarak daha az faiz ödemek istiyor. Bu nedenle yazımızda en uygun konut kredisi veren bankaları listeledik. Sizde almayı planladığınız evi belirledikten sonra konut kredisi için başvurunuzu yapabilirsiniz. İşte en uygun faiz oranı ile konut kredisi veren bankalar:

Vakıfbank Mortgage Konut Kredisi

Sarı panjur isimli ev kredisi ile ses getiren Vakıfbank, kredi için %1,15 faiz uygulamaktadır. Banka tarafından verilen 75.000 TL’lik ev kredisi için 120 ay vade uygulanmaktadır. Aylık olarak 1555 TL’lik bir ödemeyle bu krediden yararlanılmaktadır.

İş Bankası Mortgage Konut Kredisi

İş Bankası da en uygun mortgage ev kredileri veren bankalar arasında bulunmaktadır. İş Bankası ev kredileri konusunda birçok çeşitte kredi kampanyası düzenlemektedir. Evden eve konut kredisi, konut tamamlama kredisi, özel konut kredisi, kentsel dönüşüm konut kredisi, sabit taksitli ev kredisi, her şey dâhil ev kredisi gibi daha birçok çeşitte kredi fırsatı sunmaktadır. Bankaya başvuru yaparak, size en uygun ev kredisi çeşidinden en uygun faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

Akbank Mortgage Konut Kredisi

Akbank da İş Bankası gibi çok farklı çeşitlerde ev kredisi veren bankalardan birisidir. Akbank’ın konut kredileri için güncel faiz oranı %1,25’tir. Akbank ile çalışarak 100.000 TL’lik bir ev kredisi çektiğinizde, bu krediyi 120 aya varan vadelerle alabilirsiniz. 120 ay vadeli bu miktardaki kredi için aylık olarak 1613 TL ödemeniz gerekmektedir. 50.000 TL kredi için 806 TL, 80.000 TL’lik kredi içinse 1290 TL aylık taksit ödemesi yapılmaktadır. Size en uygun konut kredisini Akbank şubelerinden alabilirsiniz. Ayrıca, konut kredileri ile bilgi alma işlemlerinizi Akbank resmi internet sitesi üzerinden de günün her saatinde alabilirsiniz.

Garanti Bankası Mortgage Konut Kredisi

Garanti Bankası Mortagage için ev kredisi örneği verecek olursak, banka tarafından 120 ay vadeli olarak sunulan 120.000 TL değerindeki konut kredisi için aylık 1840 TL ödenmektedir. 100.000 TL’lik 120 ay vadeli kredi için 1553 TL, 150.000 TL’lik kredi içinse 2565 TL ödeme yapılmaktadır.
Tüm bu saydığımız bankaların dışında ev kredisi veren bankalarda bulunmaktadır. Bankalar bazı dönemlerde ev kredilerinde ve diğer kredi çeşitlerinde önemli kampanyalar yapmakta ve çok uygun faiz oranlarından kredi vermektedir. Güncel kredi kampanyalarını ve faiz oranlarını da takip ederek en uygun şartlarda ev kredisi alabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster