En Uygun Taşıt Kredisi Veren Bankaların Faiz Oranları

en-uygun-tasit-kredisi-faiz-oranlari

Veren Bankaların : Bankalar araç kredisi veriyor, peki en ucuz faiz oranı ile taşıt kredisi veren banka hangisi? Taşıt kredisi almak isteyenler en uygun faiz oranı ve vade seçeneği ile kredi kullanarak araç almak istiyorlar. Pek çok banka taşıt kredisi veriyor ancak her bankanın uyguladığı faiz oranı farklı oluyor. Bu nedenle bankaların kampanyalarını takip etmek ve taşıt kredisi karşılaştırma işlemi yapmak gerekiyor. İşte en uygun taşıt kredisi veren bankaların faiz oranları.

En Uygun Taşıt Kredisi

Yeni bir araç sahibi olmak isteyenler, yeterli finansmana sahip olamadığında bankalar tarafından verilen taşıt kredilerine başvurmaktadır. Bankalar, cazip faiz oranlarıyla taşıt kredisi vermekte ve araç sahibi olmak isteyenlere yeterli kaynağı sağlamaktadır. Makalemizde, en uygun taşıt kredisi veren bankaları sizler için araştırdık. İşte bu bankalar;

Halk Bankası Taşıt Kredisi Faiz Oranları

Halk Bankası tarafından verilen taşıt kredileri için ikinci el araç kredisi kullanımında %1,27 oranında faiz uygulanmaktadır. Banka tarafından verilen kredi için en az 3 en fazla ise 48 aylık vade ile kredi kullandırılmaktadır. Halkbank Yeşil Işık Taşıt Kredisi olarak kullanabileceğiniz bu kredi için şubeye giderek başvuru yapabilirsiniz.

ING Bank Taşıt Kredisi Faiz Oranları

ING Bank da taşıt kredisi veren bankalar arasında bulunmaktadır. Banka tarafından %1,04 oranında faiz uygulanmaktadır. Bankanın hem sıfır hem de ikinci el araçlar için uyguladığı faiz oranı ise aynıdır.  Vade ise minimum 3 Ay maksimum 48 ay olarak sunulmuştur. 2. el ya da 0 km araç kredisi almak isteyenler ING Bank şubesine giderek kredi başvuru işlemi yapabilirler.

İş Bankası Taşıt Kredisi

İş Bankası tarafından verilen otomobil kredilerinde %,1,24 oranında faiz uygulanmaktadır. Minimum 3 maksimum ise 48 aylık vadelerle taşıt kredisi alabilirsiniz. Banka tarafından ikinci el ve sıfır araçlar için uygulanan faiz oranları da aynıdır.

İş Bankası 2. el araç kredisi kullanmak isteyenler ise %1,24 faiz oranı ile taşıt kredisi başvurusu yapabilirler. Maksimum vade ise 48 ay olarak belirlenmiştir. 2. el binek araç için kredi almak isteyenler başvuru işlemini gerçekleştirebilir.

Garanti Bankası Taşıt Kredisi

Garanti Bankası taşıt kredisinde sıfır araçlar için %1,29 oranında faiz uygulamaktadır. 48 aya kadar varan vadelerle kredi kullandıran banka tarafından, ikinci el araçlarda araç yaşına göre faiz oranı uygulanmaktadır.

Garanti Bankası 6-10 yaş arasında yer alan araçlar için vereceği krediye %1,32 faiz oranı uygulamaktadır. 1 aydan 48 aya varan vade seçnekleriyle taşıt kredisi başvuru yapabilirsiniz.

Garanti Bankası 1-5 yaş aralığındaki ve 2. el olan araçlar için %1.32 faiz oranı ile taşıt kredisi veriyor. Krediyi minimum 1 maksimum 48 ay vade seçenekleriyle kullanmanız mümkündür.

Makalemizde, vermiş olduğumuz güncel faiz oranları bankaların yapacağı yeni kampanyalar ile değişebileceğinden, taşıt kredisi başvurusu yapmadan önce mutlaka güncel kampanyaları da takip etmeniz farklı faiz oranlarıyla kredi kullanmamanız açısından önemlidir.

One Response

Tüm yorumları göster
  1. aslıcan
    4 Ekim 2016

Bir cevap yazın