Enpara.com Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri

Enpara.com Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu ve Özellikleri: Enpara aidatsız kredi kartı ile Finansbank “enpara.com” son günlerde adından oldukça söz ettirmeyi başarmış durumdadır. Gerçekten bankaların hemen hemen hepsi, kredi kartı yıllık aidatı adı altında miktarı 50-250 TL arasında değişen para almaktadır. Bu miktarda paranın azımsanmayacak miktarda olduğunu kabul etmek gerekiyor. İşte bu nedenle son günlerde kart aidatı almayan bankalar kredi kartı almak isteyenlerin en çok araştırdığı konulardan biri haline gelmiştir. Bu anlamda enpara aidatsız kredi kartı son günlerin en çok dikkat çeken konularından biri haline gelmiştir.

Bu yazımızda enpara.com kredi aidatı almayan aksine size aidat veren kredi kartı kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Aidatsız Kredi Kartı Nedir?

Aidatsız kredi kartı, bankaların belirli koşullar dahilinde yıllık kart ücreti adı altında herhangi bir para almadan kullanıma sundukları kredi kartıdır. Aidatsız kredi kartı sayesinde kredi kartı kullanıcıları, bankaların yıllık ya da aylık olarak aldıkları kart ücreti ödememektedir. Bu sayede yıllık 50-250 TL arasında değişen miktarda para kredi kartı kullanıcısının cebinde kalmaktadır.

Enpara.com Aidat Almayan Kredi Kartı Nedir?

QNB Finansbank’ın dijital bankacılık uygulaması olan enpara.com, “aidat almadığı gibi size aidat veren ilk ve tek kredi kartı” sloganıyla kredi kartı kampanyası başlatmıştır. Bu kampanyaya göre enpara.com’dan kredi kartı alanlar kredi kartını kullandıkları süre boyunca kredi kartı aidatı ödemedikleri gibi kredi kartını kullandıkça yıllık kart aidatı miktarınca da puan kazanacaklar. Yani enpara.com kredi kartını kullananlar, kredi aidatı ödemedikleri gibi üstüne bir de harcamalarından para puan kazanakacaktır.

Enpara.com Aidatsız Kredi Kartı Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Enpara.com aidat almayan kredi kartı kampanyasındna yararlanabilmek için bankanın aradığı bazı şartları yerine getirmek gerekiyor. Enpara.com aidatsız kredi kartı kampanyasından yararlanmak için gereken şartlar şu şekildedir:

  • Enpara.com müşterisi olmalısınız
  • Kredi kartı başvurusunuz 31 Aralık 2018’e kadar yapmış olmalısınız.
  • Kredi kartını aldıktan sonra her bir yıllık dönemde en az 6 ekstrenizde 10 TL ve üzerinde 10 adet işlemin olması gerekmektedir. Daha açık anlatımla, kartı kullandığınız süre boyunca, her ay en az 100 TL harcama yapmalısınız. Bu yapacağınız harcama bir yıl içinde en az 6 ayı bulmalıdır.

Enpara.com Aidatsız Kredi Kartından Aidat Nasıl Kazanılır?

Enpara.com aidatsız kredi kartının önemli özelliklerinden biri de kredi aidatını kullanıcıya vermesidir. Yani kredi kartı aidatı almadığı gibi üzerine bir de kart aidatını kart kullanıcısına vermektedir. Kart aidatını alabilmek için her yıl en az 6 ekstre dönemi boyunca aylık en az 100 TL harcama yapmalısınız. 6 ekstre dönemi sonunda yaptığınız harcama miktarı da dikkate alınarak kazandığınız para puan enpara.com vadesiz TL hesabına yatırılacaktır.

Enpara.com Aidatsız Kredi Kartı Kampanyasına Son Başvuru Tarihi Nedir?

Enpara.com aidatsız kredi kartı kampanyasına son başvuru tarihi, 31 Aralık 2018’dir. Bu tarihten sonra alınacak kredi kartlarına, kredi kartı aidatı uygulanabilmektedir.

Enpara.com Aidatsız Kredi Kartını Ne Kadar Süre İle Kullanabilirim?

Enpara aidatsız kredi kartı kampanyası en az 2 yıl sürmektedir. Yani enpara.com kredi kartını alan enpara.com müşterisi, en az 2 yıl süreyle kredi kartı aidatı ödemeyecektir. Ancak kredi kartı aidatı ödememek için en az 6 ekstre dönemi boyunca aylık en az 100 TL harcamayı gerektiğini unutmamalısınız.

Enpara.com Kredi Kartından Ne Kadar Para Puan Kazanırım?

Enpara.com aidatsız kredi kartı harcamalarından, harcama miktarına bağlı olarak yıllık en 100 TL en fazla 200 TL para puan kazanılabilmektedir. Ancak kredi kartı ekstre borcunuz olması halinde kazandığınız para puan hesabınıza yatmayacağını unutmamalısınız. Ayrıca kampanya kapsamında kazanılan yıllk kart aidatı paranızı alabilmeniz için gecikmiş borcunuzu ödemeniz zorunludur. Aksi halde kampanyadan yararlanılamamaktadır.

Enpara.com Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Enpara.com aidatsız kredi kartı başvurusu için yapmanız gereken işlem çok basittir. Hemen enpara.com’a giriş yapıyorsunuz. Giriş yaptıktan sonra kredi kartı kampanyalarından aidatsız kredi kartı kampanyasına giriş yapıyorsunuz. Açılan sayfada başvuru ekranına tıklayıp sizden istenilen bilgileri giriyorsunuz. Başvuru işlemini onaylıyorsunuz.

Enpara.com aidatsız kredi kartı başvurusu için dilerseniz buraya tıklayarak doğrudan başvuru sayfasına erişebilirsiniz.

Enpara.com aidatsız kredi kartı alabilmek için enpara.com müşterisi olmanız gerektiğini bir kez daha hatırlatalım.

Enpara.com Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu Ne Zaman Sonuçlanır?

Enpara.com kredi kartı başvurunuzun sonucu başvurudan itibaren 5 dakika içerisinde cep telefonunuza mesaj olarak gönderilmektedir. Ancak kimi zaman bu süre teknik nedenlerle 24 saate kadar çıkabilmektedir. Kredi kartınızın onaylanması halinde gerekli imza işlemlerinden sonra kartınız en geç bir hafta içinde teslim edilmektedir.

Enpara.com Kredi Kartının Özellikleri

Enpara.com’un sunduğu olanaklar arasında en dikkat çeken 6 özelliği şöyle sıralayalım:

  • Ömür boyu aidat alınmaz.
  • En az 2 yıl süreyle yıllık 100 TL aidat verir.
  • Her ay 3 harcamanızı faizsiz ve ücretsiz olarak sonradan taksitlendirir.
  • QNB Finansbank üye işyerlerinde anında taksit yapar.
  • Spotify ve Netflis harcamalarınızın yarısını geri öder.
  • Sinemia ile 18,99 TL’ye ayda 3 kez sinema keyfi sunar.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın