Enpara Kredi Kartı Başvurusu Ve Avantajları

enpara kredi kartı başvurusu

Enpara Ve Avantajları mı, finansbank kredi kartı başvurusu enpara.com ile nasıl yapılır, enpara giriş yapmak için nasıl müşteri olunur sorularınızın cevaplarını yazımızda bulabilirsiniz. Enpara.com Finansbank’ın bir parçasıdır ve kredi kartı almak, havale ve EFT gibi pek çok işlemlerinizi internet üzerinden gerçekleştirebileceğiniz bir bankacılık hizmetidir.

Enpara.com Nedir?

Enpara.com Türkiye’nin ilkleri arasında yer alan, ilk şubesiz dijital bankasının adıdır. Finansbank tarafından kurulan Enpara.com size yalnızca dijital yolları kullanarak şube kullanmadan dijital bankacılık hizmeti vermektedir. Dijital yoollar derken ifade edilmek istenen Enpara.com’un internet şubesi ve cep şubesidir. EFT ve Havale işlemlerinizi Enpara.com’dan yaptığınızda hesap işletim ücreti ödemezsiniz.

Enpara.com Avantajları

Finansbank, enpara.com ile müşterilerine şubeye gitmeye gerek kalmadan dijital kanallar aracılığıyla bankacılık hizmetlerinden yararlanma fırsatı sundu. Enpara.com ile şubeye gitmeksizin, kiranızdan, faturalarınıza kadar her türlü işleminizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Enpara.com avantajları arasında avantajlı kredi, mevduat hesabı avantajları, otomatik ödeme talimatları ve işlem ücreti olmadan havale ve EFT gibi işlemlerin yapılmasını sayabiliriz.

Nasıl Enpara.com Müşterisi Olunur?

Enpara.com müşterisi olmak istiyorsanız internetten başvuru yapmanız gerekiyor. Sonrasında Enpara.com tarafından ziyaret ediliyorsunuz. Bütün işlemleriniz isterseniz evinizde isterseniz iş yerinizde ya da siz nerede işlemleri tamamlamak istiyorsanız oraya geliyorlar ve başvurunuzu tamamlıyorlar.

Enpara.com başvurusu yapmak için yani müşterisi olmak için https://www.finansbank.enpara.com/basvuru/yeni-basvuru-1-1.aspx adresine girerek başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Enpara.com Güvenilir Mi?

Enpara.com Finansbank‘ın bir parçası niteliğindedir. Finansbank’ın müşterilerine sağladığı tüm güvenceler Enpara.com tarafından da sağlanmaktadır.

Finansbank’ın ve Türkiye’de bulunan diğer bankaların geçmiş olduğu denetimler, düzenlemeler ve kanun gibi uygulamalara Enpara.com da tabi tutulmaktadır.

Enpara.com Havale ve EFT

Havale ve EFT işlemleri için ücret alınmaması enpara.com da en öne çıkan özelliklerden birisidir. Bilindiği gibi diğer bankalarda değişen tutarlarda işlem ücreti alınmaktadır. Özellikle, sıkça para gönderimi yapan kişiler enpara.com ile tanıştıktan sonra hiçbir işlem ücreti ödemeden para transferi yapabilmektedir. İşlem ücreti ödememek sıkça para transferi yapan kişilere uzun vade de önemli bir kar da elde ettirmektedir. Enpara.com internet şubesinde hangi miktarda tasarruf sağlandığı bilgisi de verilmektedir.

Enpara.com avantajları arasından bir diğeri de yıllık kart ücreti de alınmamasıdır. Enpara.com üzerinden kart başvurusu yaptığınızda ve kartınızı teslim aldığınızda hiçbir ücret ödemeden tüm bankacılık işlemlerinden yararlanabilirsiniz.

Enpara.com Kart Başvurusu

Enpara.com başvuru işlemlerini internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz. İstenilen kişisel ve adres bilgilerini girdikten sonra başvuru işlemi tamamlanmaktadır. Yapılan kart başvurusunda kartın teslim edilme süreci de yine enpara.com ile sağlanmaktadır. Müşteri yetkilileri adresinize kadar gelerek kartınızın teslimini yapmaktadır. Kartın teslimiyle birlikte müşteri numaranız ve internet bankacılığı şifrenizde oluşturulmaktadır. Bu şifreyle kartınızı teslim alır almaz internet şubesine giriş yapabilir ve tüm işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Enpara kartınızı ayrıca kredi kartı gibi de kullanabilirsiniz. İçerisinde limit bulunduğu sürece kredi kartı gibi kullanılan kartınızla alışverişin de keyfini çıkarabilirsiniz. Enpara sistemiyle bir problem yaşadığınızda ise müşteri temsilcisini arayabilir ve destek alabilirsiniz. Enpara telefon bankacılığı konusunda da müşteri hizmetleriyle memnuniyet oranı en yüksek olan bankacılık sistemlerine sahiptir.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın