Esnafa Kredi Veren Bankalar

Ekran Alıntaaaısı

Esnafların ihtiyaçlarını karşılamak için pek çok kredi imkanları sunuyor. İşletmeler ihtiyaç ve projelerine destek olacak en uygun esnaf kredisini bankaların faiz ve vade olanaklarını inceleyerek karşılaştırma yapıyor.  Bankalar bu anlamada çeşitli kredi paketleri hazırlayarak tüketicilerine sunuyor. Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler (KOBİ) şeklinde adlandırılan esnaf için bankalar ihtiyaca yönelik çeşitli kredi paketleri hazırladı. Esnaf kredisi kampanyaları esnaflar tarafından büyük bir ilgi ile kullanıldı. Esnaflar için bankaların sunduğu kredi paketleri için yazınımızın devamını okuyabilirsiniz.

İş Bankası Kredisi
İş Bankası “Esnafa Destek” ismi ile tüketicilerine kredi veriyor. Banka faiz oranları için %0,95 ie %1,03 arasında oranlar belirleyerek tüketicilerinin hizmetine sunuyor. İş bankasından esnafa destek kredisi için vade seçeneği olarak 36 aya varan vade belirlenirken kredi tutarı olarak 150 bin TL ile sınırlandırılmıştır.

KOBİ Kredi
Bir kredi paketi de Yapı Kredi tarafından esnaflara ulaştırılıyor. Yapı Kredi KOBİ Kredi’ye internetten de başvuru yapılabiliyor. Esnafın ihtiyacını karşılaması için internet üzerinden banka tarafından 18 ay vade seçeneği sunulmaktadır. Bununla birlikte kredi tutarı için belirlenene miktar ise 40 bin TL’dir. Yapı Kredi KOBİ Kredi farklı meslek dallarına yönelik bir çeşitlilik oluşturmaktadır. Banka mesleklere göre özel olarak hazırlanan kredi paketleri sunmaktadır. Mesleğinize ve ihtiyacınıza en uygun krediyi belirlemek için ilgili banka şubelerinden ayrıntılı bilgi alabilir, kredinizi çekebilirsiniz.

Vakıfbank Esnafa Halden Anlayan Kredi
Vakıf Bank, Esnafa Halden Anlayan Kredi ismi altındaki kampanyasında esnaf müşterilerine kredi imkanı sunmaktadır. Esnafa Halden Anlayan Kredi kampanyası ile banka iki tür kredi şeklini müşterilerine öneriyor. Mini ve standart kredi isimleri ile kredi veriyor. Mini kredi alan tüketiciler 36 aya kadar vade ile 20 TL’ye kadar kredi çekebiliyorlar. Bankanın sunduğu ikinci kredi olan standart kredi ise 36 ay vade ile 50 bin TL kredi alınabiliyor. Banka ödeme seçeneklerinde esneklik sağlayarak esnafa destek olmasına yardımcı oluyor. Daha ayrıntılı bilgi için ilgili banka şubelerine uğrayabilirsiniz.

Esnaf ve KOBİ’lere Özel Kredi
Garanti bankası tarafından esnaflara yönelik Esnaf ve KOBİ’lere özel başlığı altında bir çok kredi imkanı sunmaktadır. Bu başlık altında çeşitli kredi paketleri hazırlanmıştır. İhtiyacınız olan ve size en uygun kredi paketi için bankanın web sitesini ziyaret edebilir veya size en yakın Garanti Banka’sı şubesinden bilgi alarak,kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın