Finansbank 35.000 TL Kefilsiz Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi

Finansbank 35.000 TL kefilsiz gelir ve belgesiz ihtiyaç kredisi fırsatı ile kredi konusunda sorun yaşayanlara çare olacak gibi görünmektedir.  Gerçekten okulların açılması, sonbaharın gelişi ve kış için ortaya çıkan diğer masraflar derken acil nakit ihtiyacı ortaya çıkmaya başladı. Nereden para bulabilirim diye düşünmeye başladıysanız, fazla düşünmenize gerek yok. Finansbank Sonbahar Kredisi Kampanyası ile uygun koşullarda ve düşük faiz oranıyla anında kredi imkanı sağlamaktadır. Peki Finansbank ihtiyaç kredisi özelliklerinin neler olduğunu biliyor musunuz?

Bu yazımızda Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu ve kredi özellikleri hakkında bilgi vereceğiz.

Finansbank Maaş Bordrosuz Anında İhtiyaç Kredisi Başvuru Şartları Nelerdir? 

Banka kredi kullanmak için belirli şartları yerine getirmek zorunludur. Bu şartlar genellikle tüm bankalardan kullanacağınız krediler için de geçerlidir. O halde Finansbank maaş bordrosuz ihtiyaç kredisi için de kredi alma şartlarını sağlamanız zorunludur. Şimdi ihtiyaç kredisi başvurusu şartlarına bakalım:

  • Kredi alacak kişinin 18 yaşını tamamlaması; ancak 75 yaşını geçmemiş olmalıdır.
  • Kredi alacak kişinin aldığı krediyi ödeyebilecek ekonomik gücü olmalı ve bu gücünü bankaya göstermelidir. Örneğin kira geliri, faiz getirisi, kar payı getirisi, tapulu malı ya da hasatı gibi.
  • Kredi kullanacak kişinin kredi notu en az 1500 puan olmalıdır. 1100-1500 puan arası kredi notu olanlardan banka kefil isteyebilmektedir.
  • Kredi kullanacak kişinin kredi sicili temiz olmalıdır. Eğer daha önceki banka ödemeleri nedeniyle bankalarla sorun yaşanmış ya da kişi hakkın icra takibi yapılmış ise kredi sicili bozulacaktır. Ayırca kişi riskli müşteri olarak kabul edilerek kara liste durumu ortaya çıkacaktır. Yani kişi kredi alamayacaktır.
  • Kişi, gelir durumu ya da mevcut malvarlığı ile kredinin aylık taksitlerini ödeyebilecek durumda olmalıdır.
  • Sigortalı olarak bir işte çalışanların en az 3 aydan beri sürekli olarak çalışıyor olması gerekmektedir.

 Bana neden kredi vermiyorlar diyorsanız, kredi ret sebeplerini içeren yazımızı bağlantıyı tıklayarak okuyabilirsiniz.

Finansbank Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Finansbank gelir belgesiz ihtiyaç kredisi başvurusu, internetten yapılmaktadır. Bu nedenle başvuru sırasında herhangi bir belge sunmanız gerekmemektedir. Bu ihtiyaç kredisi, ön onaylı kredi olduğundan kredi alıp alamayacağınız anında cep telefonunuza mesaj olarak bildirilmektedir.

Ön onay mesajı olumlu gelirse size en yakın Finansbank şubesine giderek kredi başvuru işlemlerinizi başlatarak aynı gün içinde kredinizi alabilirsiniz.

Finansbank Kefilsiz Anında Hızlı Kredinin Özellikleri Nelerdir?

Finansbank 35.000 TL’ye kadar kefil istemeden ve gelir belgesi sunulmadan ihtiyaç kredisi imkanı sağlamaktadır. Ancak bu kredi için en çok merak edilen kredinin maliyetinin ne kadar olduğudur. Bu anlamda kredi faiz oranı, kredinin vadesi, kredi masraflar ve sigorta konuları çokça merak edilmektedir.  Aşağıdaki tabloda Finansbank ihtiyaç kredisinin tüm özelliklerini görebilirsiniz:

Finansbank Sonbahar İhtiyaç Kredisi Kampanyası Kredi Özellikleri
Kredi miktarı 35.000 TL’ye kadar
Kredinin vadesi 36 ay
Kredi faiz oranı  %2,54
Aylık taksit miktarı 1.614,64 TL
Kredi tahsis ücreti + BSMV 175 TL + 8,75 TL
Sigorta (Yıllık) Sigorta zorunlu olup 500 TL ödenecek
Kefil Zorunlu değil
Gelir belgesi Zorunlu değil
Özel şart Herkes kredi başvurusu yapabilir.
Yaş sınırı En az 18 yaş en fazla 75 olmalıdır.
Başvuru kanalları -www.qnbfinanbank.com adresinden
-İnternet ve mobil bankacılık üzerinden
-Finansbank müşteri hizmetlerini arayarak 

Finansbank Anında İhtiyaç Kredisine Başvuru Nasıl Yapılır?

Finansbank 35.000 TL ihtiyaç kredisi başvurusu için şubeye gitmenize gerek yoktur. Sadece 1 dakika içinde başvuru işleminizi tamamlayabilir ve kredi sonucunu anında öğrenebilirsiniz. Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusu için şu kanalları kullanabilirsiniz:

  • “www.qnbfinansbank.com” adresine giriş yaparak ana sayfada yer alan kredi başvuru formuna TC kimlik numaranızı, doğum tarihinizi ve cep telefonunuzu yazıp formu onaylamanız halinde başvuru işleminiz tamamlanacaktır.
  • Finansbank’ın internet ya da mobil bankacılık uygulamasına girerek kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.
  • Finansbank müşteri hizmetlerini arayarak kredi başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Müşteri temsilcisi sizin adınıza başvuru işlemini tamamlayabilecektir.

Bu başvurular için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Sadece müşteri hizmetlerini aradığınızda cep telefonu operatörünüzün belirlediği ücret üzerinden telefon görüşme ücreti ödersiniz. Bu ücret cep telefonu operatörüne ödenmektedir. Ayrıca bu ücret varsa öncelikle konuşma dakikalarınızdan düşmektedir.

Finansbank Anında İhtiyaç Kredisi Ne Zaman Sonuçlanır ve Para Hesaba Ne Zaman Yatar?

Finansbank sonbahar ihtiyaç kredisi, ön onaylı kredidir. Eğer başvuru sonucunda cep telefonunuza alabileceğiniz kredi miktarı bilgisi gelmiş, yani kredi talebiniz onaylanmış ise size en yakın Finansbank şubesine gitmeniz gerekmektedir. Finansbank şubesinde bulunan müşteri temsilcisi, kredi için diğer şartların da var olduğunu tespit ederse, kredi formunu imzaladıktan sonra kredinizi aynı gün hesabınızdan kullanmaya başlayabilirsiniz.

Eğer kredi ön onay başvurusu reddedilmişse, yine en yakın şubeye giderek kredi ret nedenini öğrenebilir ve bu husustaki eksikliği gidererek tekrar kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Finansbank Acil İhtiyaç Kredisine Ne Zaman Başvuru Yapabilirim?  

Finansbank ihtiyaç kredisi başvurusunu 7 gün 24 saat süreyle yapabilirsiniz. Krediniz onaylanır ise kesin onay işlemi için mesai saatlerinde Finansbank şubesine gitmeniz gerekmektedir.

Ne Kadar İhtiyaç Kredisi Alabilirim?

Finansbank sonbahar kredisi limiti en fazla 35.000 TL’dir. Eğer 35.000 TL’nin üzerinde kredi ihtiyacınız var ise kredi başvurusunu Finansbank şubesinden yapmanız gerekmektedir.

İnternetten ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınızdan alabileceğiniz en fazla ihtiyaç kredisi 35.000 TL olmakla birlikte banka vereceği kredi miktarını belirlerken kişinin kredi notunun yüksekliği ve ödeyebileceği kredi taksiti miktarına bakmaktadır. Eğer ödeme gücü yüksek biri iseniz anında 35.000 TL ihtiyaç kredisi onayı alabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster