Finansbank Borç Kapatma Kredisi Başvuru Koşulları

enkredi

Finansbank Başvuru Koşulları: Borç transferi ile tüm borçları kapatan kredi olarak da isimlendirilen borç transferi kredisi ile tüm borçlarınızı bir noktada birleştirerek ödemelerinizi de bir noktadan yani Finansbank ile yapabilirsiniz. Başka bankalarda bulunan kredilerinizi Finansbank’a taşıyarak Finansbank’ ın size sunacağı faiz oranı ile kredi, kredi kartı gibi borçlarınızı bir çatı altında toplayabilirsiniz.

Kredisi Başvuru

36 aya varan vade seçenekleriyle Finansbank borç transfer kredisi vermektedir. Bu kredi ile tüm borçlarınızı tek bir banka altında toplayabilir ve esnek ödeme seçenekleriyle borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Finansbank borç transferi kredisi başvuru işleminde bulunmadan önce gerekli koşulları sağlamanız gerekmektedir. Sonrasında Finansbank şubesine giderek ilgili banka personeli ile borç transferi hakkında daha detaylı konuşabilir ve ödemelerinizi nasıl yapacağınız hakkında bilgi alabilirsiniz. Başvuru işleminizi sms ile gerçekleştirmek için alt başlıkları okuyabilirsiniz.

Finansbank Borç Transfer Kredisi için Gerekli Koşullar

-Finansbank borç kredisi transferi için ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve kredi kartı gibi ürünler için kredi vermektedir.
-Borç transfer kredisi kapsamında konut kredisi, ek hesap ve Finansbank üzerinde borcu bulunan kişilerin borçları transfer edilememektedir.
-Farklı bankalardaki tüm kredi kartı borçları transfer edilebilmektedir.
-Diğer bankalara yapılacak olan tüm EFT işlemleri ücretsiz olarak yapılmaktadır.
-Diğer bankalara yapılan EFT işlemleri işlem gününden bir gün sonra hesaba ulaşmaktadır.

Finansbank Borç Transfer Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Finansbank ile borçlarınız tek bir bankada toplamak için Finansbank borç transfer kredisi başvuru işlemlerini SMS ile yapabilirsiniz. T.C. kimlik numaranızı 5030’a mesaj olarak göndererek ön başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz. Başvurularınızı Finansbank şubelerinden ve internet üzerinden de hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Ön başvurusu olumlu olarak sonuçlanan kişiler, Finansbank şubelerinden transfer işlemlerini tamamlamaktadır.

Finansbank Borç Transfer Kredisi için Gerekli Belgeler

-Kimlik bilgilerini gösteren nüfus cüzdanı ya da noter tasdikli sureti
-Adres Kayıt Sistemi’nde kayıtlı olan adres bilgilerinin günce olmaması durumunda, telefon, su, elektrik, doğal gaz gibi faturalardan son üç ay içerisinde düzenlenmiş bir örneği
-Gelir belgesi

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın