Finansbank Çalışma Saatleri Ne Zaman

09102015_finansbank_650

Finansbank şubelerinin çalışma saatlerini bilerek şubeye gitmek, bankadan ne zaman müşterilerinin hizmet alabileceğini ve işlemlerini gerçekleştirebileceği noktasında önem taşımaktadır. Finansbank şubelerinin çalışma saatleri diğer bankalarla benzerlik göstermektedir. Şubeye giderek işlem yaptıracak olan müşterilerin mesai saatlerinde şubeye gitmeleri gerekir. Aksi halde işlemlerini gerçekleştirmek için alternatif yöntemler seçmesi gerekebilir internet bankacılığı ya da bankamatikler tercih etmek gibi. Finansbank şubeleri ve bankmatikleri yaygınlık göstermektedir. Yani yakınlarınızda bankanın şubesine ulaşmanız ya da avmlerde,caddelerde Finansbank bankamatiklerine ulaşmanız kolaydır.

Finansbank’ın çalışma saatleri aşağıda yazıldığı gibidir.

Finansbank hafta içi her gün açıktır, uygun saatlerde şubeye giderek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hafta sonu şubeler kapalıdır, Finansbank şubelerinde bankacılık hizmeti almanız mümkün değildir.

Finansbank şubeleri öğleden önce çalışma saati: 09.00 – 12.30 saatleri arasında şubelerden bankacılık hizmeti alabilirsiniz. Bu saatler arasında  Finansbank şubeleri açıktır.

Finansbank öğle arası tatili saati: 12.30 – 13.30 saatleri arasında bankanın şubeleri kapalıdır. Müşterileri öğle arasında şubelerinde bankacılık hizmeti vermemektedir.

Finansbank öğleden sonra çalışma saati: 13.30 – 17.00 saatleri arasında çalışmaktadır, müşterilerinin şubeden bankacılık işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Finansbank hafta sonu (Cumartesi ve Pazar) şubeleri çalışmamaktadır. Yani Finansbank şubeleri hafta sonu gün boyunca kapalıdır, şubeden işlem gerçekleştiremezsiniz.

Finansbank İnternet Bankacılığı ve İletişim

Finansbank müşterilerine internet bankacılığı desteği de sunmaktadır. Bu nedenle eğer hafta içi Finansbank şubelerine gidemeyecek durumda iseniz ödeme,havale gibi pek çok işlem için internet bankacılığını kullanabilirsiniz. İnternet üzerinden online olarak şubeden gerçekleştirebileceğiniz birçok işlemi internet bankacılığından da gerçekleştirebilirsiniz. Ancak şubeye gitmenizi gerektiren durumlar için bankanın size uygun olan çalışma saatlerini belirleyerek şubeye gitmeniz yararınıza olacaktır.

ile iletişime geçmek için 0850 222 0 900 numarasını kullanarak arama yapabilirsiniz.Ayrıca Finansbank en iyi çağrı merkezi ödülünü alan bir banka özelliğini de taşımaktadır.

Finansbank Türkiye’nin sayılı bankaları arasında yer almaktadır. Türkiye’de kuruluşu olan 26 Ekim 1987 yılına uzanmaktadır. Günümüzde de hizmet vermeye devam etmektedir. Kısa süre içerisinde büyüme göstermiştir. 2014 yılına geldiğinde ise 673 adet şubeye sahip olan Finansbank 14 bini aşan çalışanla bankacılık sektöründe yerini almıştır. Finansbank bankacılık sektöründe yeri almayı başarmış ve özel bankalar arasında 5. Sıraya yerleşmiştir. Uluslararası piyasada büyük bir değer elde etmiştir. Elde ettiği bu değer ile bireysel bankacılığı geliştirmiştir.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın