Finansbank Enpara.com İnternet Bankacılığı Nedir

enpara nedir

Finansbank Enpara.com İnternet Bankacılığı Nedir: enpara faiz, enpara başvuru, enpara internet sitesi giriş işlemi yaparak hangi avantajları kazanacağınızı görebilirsiniz.  Enpara.com ile kredi hesaplama, kredi başvurusu gibi işlemeler yapılabilmektedir. Detaylar için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Enpara.com İncelemesi

Finansbank, bankacılık sektörüne yeni bir sistem getirerek enpara.com ile sektöre önemli bir yenilik getirdi. İnternet bankacılığında bir devrim niteliği taşıyan enpara.com incelemesi ile yeni bankacılık sisteminin tüm detaylarını sizlere aktaracağız. Enpara.com sisteminin en öne çıkan özelliği, bankacılık işlemlerinden alınan hesap işletim ücretinin bu sistemde olmamasıdır. Havale işleminden EFT işlemine kadar yapacağınız tüm işlemler için enpara.com ile hiçbir ücret talep edilmemektedir. Aynı zamanda kart için açılış ücreti ya da yıllık kart aidatı adı altında da hiçbir masraf alınmamaktadır.

Enpara.com Müşterisi Olmak

Enpara.com başvuru işlemleri açısından da çok kolay bir sisteme sahiptir. Enpara.com adresine girip müşteri olmak istiyorum linkine tıklamanız yeterlidir. Linke tıkladığınızda karşınıza çıkan ekran üzerinden kart başvurusu yaparak enpara yetkililerine başvurunuzu iletebilirsiniz. Yaptığınız başvurunun onaylanması ile birlikte enpara.com yetkilileri adresinize kadar gelerek kartınızı teslim etmektedir. Müşteri danışmamanınız ile adresinizde gerekli imzalama işlemlerini yaptıktan sonra kartınız kullanıma hemen açılmaktadır. Aynı zamanda müşteri numaranız ve internet şifrenizde hemen oluşturularak müşteriye gönderilmektedir. Kartınız gelir gelmez, hemen internet şubesini açarak sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz. Hesabınıza para yükleyebilir, havale yapabilir, EFT işlemi gerçekleştirebilir ve sistemden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Oranı

Enpara.com brüt olarak %10 oranında faiz vermektedir. Diğer bankalarla kıyaslandığında yüksek bir faiz oranı veren enpara.com ile 32 günlük vadeli mevduat hesaplarına brüt %8,40, 46 günlük vadeli mevduat hesaplarına ise %8,60 faiz uygulanmaktadır. Enpara.com üzerinde havale ve EFT gibi işlemler için bir ücret talep edilmezken, uluslar arası para transferleride BSMV dâhil 15 TL tutarında bir ücret talep edilmektedir. Finansbank ATM’lerinde çekeceğiniz para çekim işlemlerinde bir kesinti olmazken, farklı ATM’lerde para çekildiğinde banka tarafından kesintiler olabilmektedir. Enpara.com ile ayrıca yapılan tüm işlemler için ücretsiz olarak e-mail adresinize bilgilendirme mailleri de gönderilmektedir.

İnternet bankacılık sistemine yeni bir soluk getiren enpara.com incelemesi konulu yazımızda kısaca enpara.com sisteminin öne çıkan avantajlarını sıralayalım. Enpara’nın artıları şunlardır;

-Başvuru işlemleri son derece kolaydır ve onaylama süreci hızlı bir şekilde gerçekleşir.

-Müşteri memnuniyetine büyük bir önem verilmektedir.

-Temel bankacılık sistemleri içerisindeki tüm işlemler ücretsizdir.

-E-bankacılık sitesinin oturum sonlanma süresi diğer sitelere nazaran daha uzundur.

-Vadeli mevduat hesaplarına yüksek oranda faiz verilmektedir.

Enpara.com EFT ve Havale

Genel olarak değerlendirdiğimizde, enpara.com’un bir maliyeti yoktur. Özellikle havale ve EFT gibi işlemleri sıkça gerçekleştiriyorsanız eğer enpara ile bu işlemleri ücretsiz olarak yapabilirsiniz. Diğer bankalarda değişken rakamlarda işlem ücreti alındığından, enpara ile yapacağınız işlemlerden kazanım sağlayabilirsiniz. Enpara.com müşterilerinin yaptığı havale EFT işlemlerinden kaynaklı olarak ne kadar bir kar elde ettiğini sürekli güncelleyerek internet bankalık sisteminde göstermektedir. Ayrıca, mevduat hesaplarında verdiği faiz oranlarının yüksek olması ve problemler karşısında müşteri hizmetlerinin yüksek ilgisi de enpara.com’un başarılı bir sistem olduğunu ortaya koymaktadır.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın