Finansbank Hazır Kredi

zEkran Alıntısı

tüketicilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için pek çok kredi seçeneği hazırlıyor. Taşıt kredisi, konut kredisi gibi. ’ın ihtiyaç sahibi tüketicilerine ulaştırdığı  “ Kredi” sunulan kredi imkanlarından biri. İhtiyacınız olduğunda ulaşabileceğiniz krediniz ’ta hazır.   için bir kez başvurma işleminizi gerçekleştirerek her an kullanabileceğiniz limitinizi elde edebilirsiniz. Nakite ihtiyaç duyduğunuzda ’ın şubelreine bgitmeye bile grek kalmadan Hazır Kredinizden limitiniz kadar istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Üstelik ödemelerinizi de taksit taksit gerçekleştirerek. ’ın sağladığı bu krediyi kullanmak banka hesabınızdan para çekmek kadar kolay bir işlem.

Finasnbank Hazır Kredi’nin Özellikleri

  • Finansbank Hazır Kredi limitiniz, mevcut durumdaki Ek Hesap limitinize bağlı olarak düzenlenmişitir. Hazır Kredi limiti, sahip olduğunuz bu hesap limitinize ek olarak tahsis edilen yani ayrılan ve yalnızca taksitli ödemeler biçiminde kullanabileceğiniz bir kredi limitini oluşturmaktadır.
  • Hazır kredi limitiniz banka tarafından tanımlanmış olmalıdır. Hazırlanan bu kredi limitinizden taksit olacak şekilde nakit kullanımlarınızda harcayabilmek için Finansbank şubelerine gelmenize gerek duyulmaz. Finansbank’ın 0850 222 0 900 numaralı hattından aramanızı yaparak ya da Finansbank ATM’lerinden kredinizi kullanmanız mümkündür. Hazır Kredinize bu iki yoldan ulaşabilirsiniz.
  • Hazır Kredi limiti dahilinde olmak koşulu ile farklı vade seçenekleriyle kredinizi kullanabilirsiniz. Hazır kredinin limite bağlı sunduğu vade seçenekleri 12 , 18, 24, 36 ay olarak belirlenmiştir.
  • Hazır kredi limitinzi dahilinde sunulan en fazla vade seçeneği 36 aydır. Bu vade seçeneğinden daha uzun bir vade seçeneği ile nakit kullanmanız mümkün değildir.
  • kredisi kullanmak, taksitli ödeme ile nakit çekimi, banka kredi politikaları inceleme kullanabileceğiniz Hazır Kredi limitiniz için farklılık gösterebileği gibi kullandığınız nakdin kredilerin geri ödemeleri sonucu dahazır kredi limitiniz için farklılık göstermesi mümkündür.
    Finansbank’ın faiz oranları için bu linke tıklayabilirsiniz: http://www.finansbank.com.tr/bankacilik/faiz-ve-ucretler.aspx

Hazır Kredi limit Başvurusu Nasıl Yapılır?

Eğer Finansbank’ta hesabınız varsa hazır kredi limitinizi bu hesabınızdan tanımlama yapabilirsiniz.
Limit başvurunuz için ve limitinizden taksitli nakitinizi kullanmak için aşağıdaki Finanbank’a iletişim yollarını kullanabilirsiniz.
Finansbank şubelerinden.
Çağrı merkezinden.
İlgili ATM’lerden.

Finansban’ın sunduğu ihtiyaç kredisine web üzerinden başvurunuzu gerçekleştirmek için tıklayabilirsiniz: http://www.finansbank.com.tr/krediler/ihtiyac/ihtiyac-kredi-basvurusu.aspx?FROM=2&ref=Finansbank

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın