Finansbank İhtiyaç Kredileri Ve Başvuru

enkredi-finasbank

Finansbank İhtiyaç Kredileri Ve Başvuru: finansbank ihtiyaç kredisi kampanyası, finansbank ihtiyaç kredisi telefondan başvuru, finansbank ihtiyaç kredisi faiz oranları hesaplama işlemleri hakkında bilgi sahibi olmak için yazımızın içeriğini okuyabilir, Finansbank’ın ihtiyaç kredilerini tanıyabilirsiniz. Finansbank, müşterilerine özel olarak ihtiyaç kredileri sunmaktadır. Şubeye uğramadan ve sıra beklemeksizin kolayca kredilerinizi çekebilirsiniz. Finansbank ihtiyaç kredileri şuan da %1,39 faiz oranıyla verilmektedir. 36 aya varan vade seçenekleriyle 30.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Finansbank ihtiyaç kredileri başvuru işlemleri için şubelerden, cep şubesinden ve internet üzerinden yapılmaktadır. Banka tarafından verilen krediler farklı çeşitlerde ve faiz oranlarından müşterilerine verilmektedir.

Finansbank Tanışma Kredisi

Finansbank’dan daha önce kredi almayan kişilere özel olarak banka tarafından tanışma kredisi verilmektedir. Banka tarafından verilen bu kredilerde %1,44 faiz uygulanmaktadır. Standart faiz oranıyla verilen bu kredilerden esnek ödeme seçenekleriyle faydalanabilirsiniz. Finansbank Tanışma Kredisi ile en fazla 15.000 TL tutarında kredi alabilirsiniz. Ayrıca 12, 24 ya da 36 ay vade seçeneklerinden birini seçsenizde uygulanan faiz oranı değişmemektedir yine %1,44 olmaktadır.

Finansbank Tanışma Kredisi Başvurusu yapmak için telefonunuzun mesaj bölümüne girerek TC Kimlik numaranızı yazdıktan sonra 5030 numarasına sms olarak göderebilirsiniz.

Finansbank Standart İhtiyaç Kredisi

Finansbank her türlü ihtiyacınızda kullanabileceğiniz standart ihtiyaç kredilerini %1,23’dan başlayan faiz oranlarıyla müşterilerine vermektedir. Finansbank İhtiyaç Kredisi’ nde faiz oranı ise değişkenlik gösteriyor. Müşterinin skor durumuna göre verilecek kredinin faiz oranı farklılık gösteriyor. Örneğin bir müşteri 10.000 TL ihtiyaç kredisini %1,63 faiz oranıyla alırken, bir başka müşteri yine 10.000 TL krediyi %1,50 faiz oranıyla alabiliyor.

Finansbank İhtiyaç Kredisi kapsamında en fazla 10.000 TL ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Standart ihtiyaç kredisinde 12, 24 ya da 36 ay vade ile geri ödeme seçilebiliyor. Kredinin vade süresi boyunca bankaya toplamda ödeyeceğiniz tutarda faiz oranı nedeniyle farklı oluyor.

başvurusunu SMS ile  yaparak krediye ön başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemi yapmak için telefonunuzun mesaj bölümüne girmelisiniz ve TC Kimlik numaranızı yazmalısınız. Bu mesajı da 5030 numarasına SMS olarak göndererek kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir, ön onayı aldıktan sonra da bankanın şubesine gidebilirsiniz.

Finansbank Borç Transfer Kredisi

Finansbank, borç transfer kredisi ile borç sahibi kişilerin borcunu kapatmak ve uygun faiz oranları ve ödeme seçenekleriyle kredi desteği vermektedir. Borç kapatma kredileri için banka tarafından %1,23’den başlayan oranlarla faiz uygulanmaktadır. Bu faiz oranı değişkenlik göstermektedir. Müşterinin sahip olduğu kredi skoru alacağı kredi için uygulanan faiz oranını etkilemektedir. Örneğin bir müşteri 10.000 TL ihtiyaç kredisi için %1,23 faiz oranı ile kredisini alırken, bir diğer müşteri ise 1,63 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi almak durumunda kalabilir. Yani bankalarla geçmişte yaptığını işlemler ödemeleriniz oldukça önemlidir.

Finansbank borç kapatma kredisi ile farklı bankalara olan tüm borçlarınızı kapatabilir ve tek bir bankaya borcunuzu ödemeye devam edebilirsiniz.  Finansbank borç kapatma kredisi için Finansbank’a transfer edebileceğiniz borçlarınızın taşıt kredisi, ihtiyaç kredisi veya kredi kartlarınızın borçları olması gerekiyor.

Bankanın daha farklı birçok kredi çeşidi olsa da, en yaygın kullanılan kredi çeşitleri bunlardır. Finansbank ihtiyaç kredileri başvuru işlemlerinizi SMS üzerinden gerçekleştirecekseniz eğer, T.C. kimlik numaranızı 5030’a yazarak göndereniz yeterli olmaktadır. Banka tarafından, bankacılık geçmişiniz değerlendirilmekte ve kredi notunuz üzerinden uygun olmanız halinde banka tarafından kredi verilmektedir.

Tabi tüm bu krediler için aldığınız kreid tutarından daha fazlasını faiz nedeniyle bankaya geri ödemek zorundasınız. Eğer kredi kullanmadan ihtiyaçlarınızı bir süreliğine ertelerseniz faiz için ödeyeceğiniz tutarı kar etmiş olursunuz. Yani kredi almak tercih edilecek bir seçenek değildir. Aylarca hatta yıllarda borçlu kalmak zorundasınız.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın