Finansbank Kobi Kredi Başvurusu Ve Gerekli Belgeler

finansbank-kobi-kredi

Finansbank Kobi Kredi Başvurusu Ve Gerekli Belgeler: kobi kredisi için gerekli evraklar, finansbank ticari kredi başvurusu, finansbank kredi başvurusu cepten sms ile yapmak için uygulamanız gereken adımlar ve Finansbank yazımızda yer alıyor.

Finansbank Kobi Para Cepte nakit ihtiyaçlarınızı karşılamanız için Finansbank tarafından verilmektedir ve SMS ile başvurunuzu gerçekleştirdiğinizde hızlıca kredinizin sonucunu öğrenebilirsiniz.

Finansbank KOBİ Para Cepte Başvuru

Finansbank Kobi Kredisi Başvurusu yapmak için Finansbank şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Banka personeli ile Finansbank Kobi Cepte Kredi için başvuru işlemi için görüşebilir kredi faizi, kredi için ödemelerin nasıl yapılacağı, krediye faiz uygulandığında ne kadar toplamda para ödemiş olacağınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca kredi verilmesi için siz uygun musunuz değil misiniz bunu da öğrenmiş olursunuz. Bazı durumlarda SMS krediye onay verilmemektedir. Eğer böyle bir durum yaşarsanız banka ile görüşerek yanıt alabilirsiniz.

Finansbank Kobi SMS Kredi Başvurusu

Finansbank Kobi SMS Kredisine Başvuru yapmak için aşağıdaki açıklamayı uygulayabilirsiniz. Krediniz için ön onay alırsanız kredi başvurunuzu da daha kolay yapabilirsiniz.

Finansbank KOBİ Para Cepte kampanyasıyla birlikte nakit çözümleri çok kısa süre içerisinde çözümlenmektedir. Ön onay süreci ile bekleme sürecinizi en aza indiren bu kredi fırsatıyla birlikte başvurularınızı da hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Finansbank KOBİ Para Cepte başvuru işlemlerini cep telefonlarınızdan SMS göndererek hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. KOBİ Para Cepte başvurusunu SMS ile yapmak için T.C. kimlik numaranızı 7646’ya mesaj olarak göndereniz yeterli olmaktadır. Kredinin ön onayı tarafınıza mesaj yoluyla bildirilmektedir. Ön onay alan kişiler, gerekli belgeleri hazırlayarak en yakın Finansbank şubesine gitmekte ve başvuru işlemlerini tamamlamaktadır.

KOBİ Para Cepte Kredisinin Özellikleri

-KOBİ Para Cepte kredisi cirosu 2 milyon TL’ye kadar olan işletmeler için geçerli olmaktadır.

-Kredi başvurularının değerlendirilme sürecine alınabilmesi için firma sahibi ya da ortağı olmanız ve kendi kimlik numaranız ile başvuru yapmanız gerekmektedir. Aksi durumlarda başvuru işlemleri değerlendirmeye alınmamaktadır.

-SMS ile telefonuna gelen olumlu yanıtlar sadece ön onay niteliği taşımaktadır. Kredi talepleri ayrıca şubede değerlendirilmektedir. Finansbank uygun görmediği takdirde başvuruları reddedebilmektedir.

-Kredinizin hemen aynı gün içerisinde hesabınıza geçebilmesi için başvuru evraklarınızı eksiksiz bir şekilde teslim etmeniz ve talep ettiğiniz kredi tutarının şube tarafından olumlu sonuçlanmış olması gerekmektedir.

KOBİ Para Cepte Başvurusu için Gerekli Belgeler

KOBİ Para Cepte kredisi için yapılacak olan başvurularda işletmeler için kredi talepleri için bazı belgeler talep edilmedir. Bu belgeler şunlardır;

Şahıs Firmalarından

-Vergi levhası

-Kimlik fotokopisi

-İmza beyannamesi

-Oda kayıt belgesi ve Esnaf sicil kayıt beyannamesi

Anonim ve Limited Şirketler için

-Ortak ve yetkililere ait kimlik fotokopileri

-Vergi levhası

-İmza sirküleri

-Ticaret odalarından alınmış olan güncel Ticaret Sicil Belgesi veya Faaliyet Belgesi

-Ticaret Sicil Gazetesi(unvan, kuruluş, ortalık ve son sermaye yapısını göstermelidir)

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın