Finansbank KOBİ Nakit Hesap Nedir Ve Başvuru İşlemi

finansbank kobi nakit hesap kredi

Finansbank KOBİ Nakit Hesap Nedir Ve Başvuru İşlemi :finansbank kobi kredi başvurusu, finansbank kobi iletişim, kobi finans internet şubesinden kredi başvurusu nasıl yapılır sorularınızın ceaplarını yazımızdan öğrenebilirsiniz. Finansbank KOBİ Nakit Hesap hangi durumda kullanılır ve özellikleri nelerdir, internetten KOBİ kredi başvurusu nasıl yapılır yazımızda cevabını bulabilirsiniz.

Finansbank KOBİ Nakit Hesap Nedir?

Finansbank tarafından verilen KOBİ nakit hesaplar ile paranızın olmadığını durumlarda nakit çekimi yapabilir ve ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz, Hesap bu işlemler için kullanımı ifade eder. Finansbank KOBİ nakit hesapların genel özellikleri ise şu şekildedir;

-KOBİ Nakit hesap ile çek, fatura, vergi, kredi, kredi kartı ve SKG borçlarınızın tümünü ödeyebilirsiniz. Böylece hiçbir ödemenizi geciktirmeden gerçekleştirebilirsiniz.

-KOBİ nakit hesaplardan yapacağınız EFT ve havale işlemlerinizi Finansbank şubelerinden, internet ve telefon bankacılığından hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

-KOBİ nakit hesaplarınızdan taksitli olarak çekim yapabilirsiniz. Uygun komisyon oranları ile 4-5 ya da 10 ayda taksitli olarak ödemelerinizi yapabilirsiniz.

-KOBİ nakit hesabınızı kullandıktan sonra vadesiz hesabınıza para girişi yaptığınızda, borcunuz otomatik olarak yatırılan tutar üzerinden kesilmektedir. Hesabınızda sadece kullandığınız gün ve kredi miktarı üzerinden faiz işlemektedir.

-KOBİ Nakit hesap borç ve faiz miktarlarınızı gösteren ekstre ay sonunda bankaya kayıtlı olan adresinize gönderilmektedir.

KOBİ Nakit Hesap Başvurusu Nasıl Yapılır?

-Finansbank’ın sunduğu KOBİ nakit hesap avantajından yararlanmak için, Finansbank KOBİ nakit hesap başvuru işlemlerinizi size en yakın Finansbank şubesinden yapabilirsiniz.

-Kafanıza takılan tüm sorular için KOBİ müşteri hizmetleri Finansbank  0850 222 1 900 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

-Kredi başvuruları değerlendirilerek başvuru sonucu sisteme kayıtlı olan telefon numarasına 1 iş günü içerisinde gönderilmektedir. Kredi talebiniz olumlu karşılandığı takdirde, kredi limiti otomatik olarak hesabınıza tanımlanmaktadır. Tanımlama işleminin ardından KOBİ nakit hesabınızı dilediğinizce kullanabilirsiniz.

Finansbank KOBİ Kredi Başvurusu (İnternetten)

Finansbank KOBİ’ler için kredilere internet üzerinden başvuru yapılabilmektedir. Şubeye giderek de kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. ANcak internet şubesine girerek şubeye gitmeden kredinizin onaylanmasıyla hesabınıza paranın aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

Finansbank Kobi Kredileri için limitinizin olduğu sınıra kadar en fazla 150.000 TL’ye kadar ticari kredi vermektedir.

Finansbank internet şubesine giriş yaptıktan sonra KOBİ Kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Banka tarafından sistemde kayıtlı bulunna telefon numarasına SMS gönderilerek size kredi başvurunuz hakkında bilgi verilmiş olacaktır. Eğer krediniz olumlu sonuçlandıysa ve diğer şartları da sağlıyorsanız kredinizin tutarı hesabınıza limit olarak yansıtılmaktadır. İstediğiniz zaman krediyi kullanmaya başlayabilir ve sonrasında ödemeye geçebilirsiniz.

Finansbank internet şubesi üzerinden kredi başvurunuzu istediğiniz zaman gerçekleştirebilir ve krediyi de istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Hafta sonu ya da mesai saatleri gibi bir sınırlama internet şubesi üzerinden yapılan başvurularda bulunmamaktadır.

Bu yazı sizi kredi almaya teşvik etmez. Kredi aldığınızda faiz nedeniyle aldığınız krediden daha fazlasını ödemeniz gereklidir. Kredi almak ya da almamak sizin tercihinizdir.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın