Finansbank KOBİ’lere İnternetten Kredi Başvurusu

finansbank-kobi-kredi

Finansbank KOBİ’lere İnternetten Kredi Başvurusu: finansbank kobi kredi başvurusu, kobi kredi şartları, kobi finans internet üzerinden kredi başvurusu özellikleri konularına dair açıklamaları ve kredinin diğer özelliklerini, şartlarını yazımızda bulabilirsiniz.

Finansbank KOBİ’lere Kredi

ürünleri için internet şubesini aktif olarak kullanarak hızlı bir şekilde işlem yapmaya olanak tanımaktadır. Finansbank KOBİ’lere internetten kredi kampanyası kapsamında günlük olarak 150.000 TL’ye kadar ticari kredi ihtiyacınızı tek bir tıklamayla hızlı ve kolay bir şekilde internet şubelerinden yapabilirsiniz. Bu krediden yıllık cirosu 20 milyon TL’ye kadar olan kişiler faydalanabilmektedir.

Kredi Kullanımı için İzlenmesi Gereken Adımlar

-İlk olarak KOBİ İnternet Bankacılığı kullanıcısı olunmalı ve gereken kredi sözleşmelerini imzalamış olmanı gerekmektedir.

-Sözleşmenizde bulunan kredi limiti ve teminat koşulları yerine getirildikten sonra limitinize göre kredi kullanımı yapabilirsiniz.

Şahıs şirketi sahibiyseniz eğer Finansbank KOBİ internet şubesi üzerinden ticari kredi ya da rotatif kredi kullanabilirsiniz. Limited ya da Anonim Şirket ortağıysanız eğer Finansbank şubelerine başvurarak menünün açılmasını talep edebilirsiniz. İlgili menü açıldıktan sonra kredi limitiniz dâhilinde işlem sağlayabilirsiniz.
Finansbank KOBİ internet bankacılığı üzerinden yılın her günü mesai saatleri dışında 03.30 ile 22.30 saatleri arasında limitler doğrultusunda ticari kredi kullanımı yapılabilmektedir.

Finansbank KOBİ’lere İntenetten Kredi Başvurusu

Finansbank KOBİ’lere internetten kredi başvrusu yapılabilmektedir. Bankanın resmi internet şubesi üzerinden Finansbank KOBİ Kredi Başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İntenetten yapılan kredi başvuruları hızla sonuçlanmaktadır. Eğer kredinize olumlu yanıt verilirse hesabınızın limiti artacaktır ve kredinizi kullanabileceksiniz.

Finansbank Kobi Kredileri

Finansbank müşterilerine Kobi kredileri kapsamında farklı kredi ürünleri sunmaktadır. Finansbank2ın verdiği Kobi ürünleri;

-Nakdi Krediler

-İhtiyaca Özel Krediler

-Gayrinakdi Krediler

-Tarım Kredileri’ dir.

Finansbank Kobi Kredi’ sini Kimler Alabilir?

Finansbank Kobi Kredi’sini internet aracılığı ile alabilmeniz için öncelikle Kobi İnternet Bankacılığı kullanıcı olmanız gerekiyor. Ayrıca kredi sözleşmelerini imzaladıysanız internet üzerinden Kobi krediniz için başvuru işleminizi gerçekleştirebilir ve kredinizi hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Finansbank Kobi Kredi’yi internet banakacılığı ile istediğiniz zaman başvuru işlemi yapabilirsiniz. İnternet üzerinden yapacağınız başvurularda saat, gün gibi bir kıstlama yoktur. İstediğiniz an kredi başvurunuzu Finansbank internet şubesi ile gerçekleştirebilirsiniz.

Finansbank

KOBİ internet şubesi kullanarak Kobi Nakit Hesap başvuru işlemi yapılabilmektedir. Kredi başvurunuzu yaptıktan sonra kredinizin sonuçlanması 1 iş günü içerisinde tamamlanmış olacaktır. Finansbank siteminde kayıtlı olan cep telefonu numaranız ile size SMS gönderilerek bilgilendirileceksiniz. Kredi isteğiniz banka tarafındna da olumlu yanıt alırsa kredi limitiniz hesabınıza banka tarafından otomatik olarak tanımlanmış olacaktır. Limitin hesabınıza tamamlanması ile KOBİ Nakit Hesabınızı istediğiniz zaman limitiniz ne kadarsa kullanmaya başlayabilirsiniz.

Finansbank talebinize olumlu ya da olumsuz cevap verebilir. Kesin olarak kredi başvurunuz olumlu sonuçlanacaktır diye bir durum söz konusu değildir.

 

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın