Finansbank Konuşturan Kredi Başvurusu İle Turkcell’den Telefon

finansbank konuşturan kredi

Başvurusu İle ’den Telefon : başvurusu yaparak cep telefonu kredisi alabilirsiniz. Finansbank telefon almak isteyenlere kredi veren bankalar arasında bulunmaktadır. Finansbank Konuşturan Kredi Başvurusu yaparak akıllı telefon ya da tablet sahibi olabilirsiniz. Turkcell’den telefon aldığınızda nakit ödeme yapmadan ve kredi kartınızın limitini kullanmadan, sıfır faizle telefon kredisi alabilirsiniz. İşte Finansbank Konuşturan Kredi Başvurusu ve Türkcell’den telefon alma süreci.

Bankaların sunduğu kredi fırsatı ile kredi ihtiyaç sahipleri her türlü ihtiyacını gidermektedir. Taşıt kredilerinden konuta, tarım kredilerinden ihtiyaç kredilerine kadar bankalardan alınan kredilerden faydalanılmaktadır. Banka kredilerine Finansbank yeni bir hizmet daha taşıyarak, konuşturan kredi kapsamında taksitli olarak telefon alma ayrıcalığı sunuyor. Telefonların taksitli satışlarının yasaklanması sonucunda, telefonlar sadece tek çekim ile kredi kartlarıyla alınabilmektedir.

Finansbank Konuşturan  Kredi Nedir?

Finansbank’ın sunmuş olduğu sıfır faizli ve masrafsız bir kredidir ve kredi başvurunuz onaylandığında hemen Turkcell İletişim Merkezine başvurarak kredinizi kullanabilirsiniz. Taksitsiz olarak telefon almakta problem yaşayan kişiler ise bankalardan ihtiyaç kredilerine başvuru yapmaktadır. Ancak, kredilerin faiz oranları ve masrafları ile birlikte kredinin maliyeti de bir hayli artmaktadır. Finansbank konuşturan kredisi ile tüm bu sorunlar ortadan kalkmaktadır. Finansbank tarafından faizsiz ve masrafsız olarak müşterilerine kredi verilmektedir. Finansbank, Turkcell ile ortaklaşa olarak gerçekleştirdiği bu kredi fırsatıyla alacağınız telefonun tutarını kredi olarak vermekte ve vadeye bölmektedir.

Finansbank Konuşturan Kredi Başvurusu

Bankadan alınan kredinin geri ödemesi aylık olarak taksitler halinde bankaya yapılmaktadır. Finansbank konuşturan kredisi için başvuruda bulunmak isteyenlerin, Finansbank resmi internet sitesini ziyaret etmesi gerekmektedir. Finansbank resmi internet sitesindeki başvuru formunu doldurarak, başvurunuzu yapabilirsiniz. Yapılan başvurunun sonucu banka tarafından değerlendirilerek başvuru sahiplerine bildirilmektedir.

Konuşturan kredi başvuru sayfasına ulaşmak için Finansbank resmi internet sitesine girdikten sonra İhtiyaç Kredileri seçeneğini tıklayın. Açılan sayfada yer alan listede Konuşturan Kredi butonuna tıklayın. Yönlendirildiğiniz bu sayfada Hemen Başvur butonuna tıklayın. Formda sizden istenen bilgileri girin ve Konuşturan Kredi Başvuru işleminizi tamamlayın. Resmi internet sitesi üzerinden başvuru yaptığınıza dikkat edin. Başvuru sayfası aşağıdaki gibi bir form ile açılmaktadır.

konuşturan kredi

Kredi Onayından Sonra Turkcell’den Telefon Almak

Başvurusu olumlu sonuçlanan kişilere kredinin geçerlilik süresi bildirilmektedir. Başvurusu onaylanan kişiler kimlik fotokopisi ile birlikte Turkcell bayilerine giderek, almak istediği telefonu satın alabilmektedir. Alınan telefonun ödemeleri ise kredi kapsamında Finansbank’a aylık olarak ödenmektedir.

Konuşturan kredi taksitlerini ödemek de oldukça kolaydır. Kredi taksitleriniz Türkcell’den gelen faturanıza yansıtılır. Faturanızı zamanında ödediğinizde kredi taksitlerinizi de zamanında ödemiş olursunuz.

Turkcell ile Findeks Kredi Notunuzu bir mesajla öğrenmek istiyorsanız Mesajla Turkcell Findeks Kredi Notu Öğrenme yazımızı okuyabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın