Finansbank Kredi Başvurusu SMS İle Nasıl Yapılır

Adsız

İle Nasıl Yapılır: finansbank sms ile kredi başvurusu 5030 başvurusu sorgulama,  numarası nedir sorularınızın cevaplarını ve bu işlemleri nasıl gerçekleştireceğinizi yazımızın devamında bulabilirsiniz. Finansbank, kredi veren bankalar arasında bulunmaktadır. Finansbank kredi başvuru işlemleri Finansbank şubelerinden, internet üzerinden ve SMS yoluyla yapılabilmektedir. Özellikle, internet ve SMS yöntemiyle çok hızlı bir şekilde işlem yapılabilmektedir. Yapılan kredi başvuruları için bilgi alma işlemlerini ise bankanın telefon bankacılığı olan 0850 222 0 900 numaralı telefondan gerçekleştirebilirsiniz.

Finansbank SMS kredi başvuruları için 5030’a mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Yapılan başvuru işlemlerinin sonucu değerlendirilmekte ve başvuru sonucu yine mesaj yoluyla bildirilmektedir. Finansbank kredi başvuru işlemlerini SMS ile gerçekleştiren kişilerin T.C. kimlik numarasını yazarak 5030’a göndermesi gerekmektedir. Yapılan SMS başvuruları için uygulanan SMS ücreti, operatörünüzün tarifeleri üzerinden belirlenmektedir. Ön onay alan başvuru tutarlarınızdan daha yüksek miktarlarda kredi talebiniz olursa eğer, gelir belgesi gönderilmesi gerekmektedir. Tekrardan bir değerlendirilme yapılmakta ve değerlendirme sonucu kişilere bildirilmektedir.

Ön onay alan mesaj aldıysanız eğer, kısa süre içerisinde en yakın Finansbank şubelerine giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. Şubeye giderken kimlik bilgilerinizi gösteren nüfus cüzdanı, pasaport ya da ehliyetiniz yanında bulunmalıdır. Bunun dışında adres bilgilerinizi gösteren ikametgâh ve adınıza son üç aya ait düzenlenmiş olan bir fatura örneği götürmeniz işlemlerinizin hızlı yapılmasını sağlayacaktır. Banka tarafından ek olarak istenecek bir belge ya da teminat olursa eğer, banka tarafından başvuru sahiplerine bildirilmekte ve bu taleplerin yerine getirilmesi durumunda kredi verilmektedir.

Finansbank Kredi Sonucu Öğrenme

Finansbank kredisine sms ile başvurunuzu yaptıktan sonra kredi sonucunuzun olumlu mu ya da olumsuz mu olduğunu öğrenmek için Finansbank Telefon Bankacılığını arayabilirsiniz. Finansbank telefon bankacılığı numarası 0850 222 0 900 ile aranabilir. Kredinizin başvuru durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Finansbank kredi sonucunuzu öğrenmek için telefon bankacılığı yerine şubeye gitmeyi de tercih edebilirsiniz.

Finansbank 5030 SMS Kredi Başvurusu Ayrıntılar

Finansbank 5030 SMS kredisi ile başvuru yapmak için herhangi bir GSM operatörü tercih edilebilir. Bu SMS için bir ücret alınmaktadır ve ücret müşteriden tahsil edilmektedir. SMS ile yaptığınız Fİnansbank kredisine eğer onay verilirse bu ön naydır. Onay işlemini tamamlamak için Finansbank Şubesi’ne gitmek gerekir. Eğer siz şubeye gittiğinizde krediyi almanıza engel bir durum görülürse krediniz ön onay verilmiş bile olsa kredi almanız engellenebilir, krediyi alma süreciniz sonlandırılır. Ayrıca Finansbank şubesine gittiğinizde sizden kredi başvurunuz için banka ek belgeler ve ya teminat isteğinde bulunabilir. Bu durumlar kredi başvurunuzu yaparken aklınızda bulunsun.

Finansbank 5030 SMS kredisi ile yaptığınız kredi için belirlenen faiz oranı %1,69’dur.

36 aya varan vade seçneği bulunmaktadır. Ayrıca kredinin dosya ücreti olarak 284 TL talep edilecektir. Kredinin diğer ücretleri için de 100 TL istenecektir. Bu ücretler siz kredi başvurunuzu yaptığınızda sizden alınacaktır. Bu şekilde krediniz için yıllık toplam bir maliyet oluşacaktır. Yani kredi alırken yıllık toplam maliyete göre kredi hesabını yapmak daha doğru olacaktır.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın