Finansbank Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi

enkredi

Kartı borçları birleştirme kredisi, kredi kartı borç kapatma kredisi, kredi kartı borç transferi yapan bankalar‘dan Finansbank borç transferi kredisiyle ilgili açıklamaları yazımızda bulabilirsiniz. Finansbank tarafından verilen kredilerden birisi de borç transferi kredisidir. Finansbank kart borcu taşıma kredisi 36 aya varan vade seçenekleri ile verilmekte ve esnek ödeme imkanına sahiptir. Uygun faiz oranları ile verilen kredi için başvurularınızı bankaya hızlı bir şekilde iletebilirsiniz.

Finansbank Kart Borcu Taşıma Başvurusu Nasıl Yapılır?

-T.C. kimlik numaranızı 5030’a kısa mesaj olarak yollayarak ön başvurunuzu SMS yöntemiyle iletebilirsiniz.
-Finansbank şubelerinden ve internet üzerinden ön başvuru talebinizi bankaya iletebilirsiniz.

Finansbank borç transferi kredisi sms ile ön başvurusu olumlu sonuçlanan kişilere Finansbank şubeleri aracılığıyla başvuru işlemini tamamlayabilmektedir. SMS ile yapılan başvurular için SMS ücretlendirmesi güncel olarak 0,65 TL’dir. Bu tutar içine KDV ve ÖİV dahil olup, Turkcell, Avea ve Vodafone aboneleri için geçerlidir. GSM şirketlerinin yapacağı değişiklik ile SMS tutarlarında değişiklik olabilir.

Finansbank Borç Transferi Kredisi İçin Gerekli Belgeler

Kart borcunu taşıma kredisi ile Finansbank’a taşımak isteyen kişilerden bazı evrak ve belgeler talep edilmektedir. Bu belge ve evraklar şunlardır;
-Kimlik belgesi
-Elektrik, doğalgaz, telefon ve su gibi faturalardan son 3 ay içerisinde düzenlenmiş bir fatura
-Gelir durumunu gösteren belge
Tüm şartları sağlamanız ile birlikte kart borçlarınızı Finansbank’a taşıyabilirsiniz. Finansbank kart borcu taşıma işleminin ardından banka tarafından aylık %1,39’dan başlayan faiz oranları uygulanmaktadır. Finansbank, borç transferi için konut kredisi, ek hesap ve Finansbank’taki borçları kabul etmemektedir. Borç taşıma işlemlerinde Finansbank, EFT işlemleri için müşterilerinden herhangi bir ücret istememektedir.

Finansbank Borç Transferi Kredisi

Finansbank ile borçlarınızın ödemesini 36 aya varan vade seçeneğiyle yapabilirsiniz. Bu şekilde tüm borçlarınızı Finansbank aracılığı ile tek bir noktada birleştirerek ödemelerinizi bir noktadan yapabilirsiniz.

Finansbank kredi ve kredi kartı borçlarınızı bankanın istediği şartları sağladığınızda %1,23’den başlayan faiz oranı ile tek bir çatı altında birleştirerek ödemeye başlayabilirsiniz.

Kredi Kartı Borç Taşıma Kredisi Gerekli Koşullar

Finansbank kredi kartı borç transferi kredisi için aşağıdaki şartları sağlıyorsanız başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

-Borç transferi yapmak istediğiniz borçlarınızın ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve kredi kartı borçlarından olması gerekmektedir.

-Konut kredisi, ek hesap ve Finansbank’ta bulunan borçlarınız için Finansbank borç transferini kullanamazsınız.

-Karşı banka sizin kredi borcunuzun hepsini transfer etme işlemi uygulayabilir. Ancak şubenin ekranın görülen borç tutarından daha az olacak biçimde borç transferi işlemi olmamaktadır.

-Başka bankalar yapılacak olan EFT işlemlerinden ücret alınmamaktadır.

Finansbank Borç Transferi Hesaplama

Finansbank borç transferi hesaplama noktasında ilk söylenmesi gereknlerden biri uygulanan faiz oranıdır. Borç Transferi kredisi için Finansbank’ın uyguladığı faiz oranı %1,23’ten başlamaktadır.  Faiz oranı değişmesi müşterinin skoruyla ilgili bir durumdur. Finansbank borç transferi kredisi hesaplama örneği için aşağıdaki tabloyu inceleyebilirsiniz.

enkredi

Ayrıntılı ve güncel bilgi için Finansbank resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın