Finansbank Online Kredi Başvurusu

Finansbank müşterilerine İnternet ve Cep Şubesi’nden bekleme yaşatmadan imkanı sunuyor. Sıra beklemeden, vakit kaybetmeden Finansbank’tan ihtiyaç kredinizi alabilirsiniz. Üstelik bu için Finansbank imza, evrak, kefil istemiyor. Bununla birlikte uygun faiz oranı sağlıyor.
Finansbank’tan müşterilerini düşünen bir kredi imkanı. Bankanın sağladığı bu krediyi kullanmak oldukça kolay. Finansbank %1,29 faiz oranı ile tüketicilerine kredi veriyor. 1,29 faiz oranlı Kredi ile uzun vade seçeneği sunuluyor. Tüketiciler 36 aya varan vadelerle ihtiyaç kredilerini Finansbank’tan alabiliyorlar.
Online Kredi acil ihtiyaçlarınızı karşılamak için büyük bir destek. Bu krediyi alabilmeniz için beklemnize gerek yoktur. Online Kredi ile ihtiyacınıza cevap verecek krediyi hesabınızda görmeniz mümkün. Banka krediyi vermek için pazartesi gününe kadar bekletmiyor. Online Kredi’nizi almak için haftasonu olması bile bir engel oluşturmuyor.

Koşulları
Finansbank’ın sunduğu Online Kredi’den faydalanmak için aşağıdaki koşulları sağlamanız gerekiyor.

  • Online Kredi’ye başvurunuzu Finansbank İnternet Şubesi ya da Cep Şubesi’nden yapabilirsiniz.
  • Online krediye yalnızca iki şekilde başvurabilirsiniz. İnternet ya da Cep Şubesi’nden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
  • Kredi için belirlenen faiz oranı Online Kredi’ye özel olarak hazırlanmıştır. Limitiniz dahilinde en az 1.000 TL kredi alabileceğiniz gibi en fazla 30.000 TL’ye kadar kredi alarak Online Kredi’den faydalanabilirsiniz.
    Başvurunuzun onaylanması halinde kredinizi anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Kredinizi İnernet ya da Cep Şubesi’nden kullanmanız mümkündür.
    Finansbank’ın başvuruları serbestçe değerlendirme, reddetme hakkı bulunmaktadır. Faiz oranını piyasadaki değişikliklere, koşullara göre değiştirme hakkına sahip olduğu kesinlikle unutulmamalıdır.

Gerekli Belgeler
Finansbank Online Kredi’ye başvuru için talebinde bulunmamaktadır. Başvurular Finansbank İnternet Şubesi ya da Cep Şubesi’nden gerçekleştirilmektedir.

 

One Response

Tüm yorumları göster
  1. pelin_kara01
    13 Eylül 2015

Bir cevap yazın