Finansbank SMS İle ParaCepte Kredi Başvurusu

finansbank-enkredi

Finansbank SMS İle ParaCepte Kredi Başvurusu: finansbank kredi başvuru sonucu,  başvuru , finansbank sms kredi numarası nedir sorularınızın cevaplarını yazımızda bulabilir, şubeye gitmeden internet üzerinden işlem yapmadan telefon ile kredi başvurusu yapmayı öğrenebilirsiniz.

Finansbank kredi başvurularının sıkça yapıldığı bankalar arasında bulunmaktadır. Finansbank’a kredi işlemleri farklı yollarla yapılmaktadır. Finansbank’a kredi başvurularınızı size en yakın Finansbank şubelerinden, internet üzerinden ve SMS yoluyla gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle, SMS yöntemi bulunduğunuz tüm yerden saniyeler içerisinde başvuru yapılmaya imkân tanıdığından, sıkça tercih edilmektedir.

Finansbank SMS İle Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Finansbank’ın kredilerine sms ile başvuru yaparak ön onay almanız mümkündür. Bu işlem için yapmanız gereken telefonunuzun mesaj bölümüne girdikten sonra T.C. kimlik numaranızı yazmalısınız. Bu mesajı 5030 numarasına mesaj olarak gönderebilirsiniz. Finansbank SMS ile kredi başvurunuzu gerçekleştirmiş olacaksınız.

Banka tarafından yapılan başvuru işlemleri hızlı bir şekilde değerlendirilmekte ve başvuru sonuçları başvuru sahiplerine Finansbank SMS kredi sonucu yine SMS yoluyla bildirilmektedir. Başvuru sonucunda ön onay alan kişilerin bir ay içerisinde en yakın Finansbank şubelerine giderek başvuru işlemini tamamlaması gerekmektedir. Banka tarafından kimlik belgesi, ikametgâh ve son üç ay içerisinde düzenlenmiş olan fatura örneği talep edilmektedir. Kredinin vade süresi tamamlanıncaya kadar hayat sigortası yapılmaktadır.

Finansbank 5030 SMS İle Para Cepte Kredi

Finansbank ihtiyaç kredisine başvurmak için SMS ile  Finansbank 5030 Para Cepte ile kredi başvurusu yapılabilir. Başvuru işelminiz yaptıktan kredi başvuru sonucu size iletilmektedir.Eğer krediniz ön onay aldıysa ve siz bu ön onay alınna tutardan daha fazla kredi almak istiyorsanız tekrar 5030’a gelir bilgininin yer aldığı mesaj iletilebilir.

Finansbank’a yapılan SMS başvuruları GSM operatörlerince yapılmaktadır. Finansbank SMS kredi başvurusu için gönderilen SMS ücretleri müşteri tarafından karşılanmaktadır. Kredi başvurusu ön onay alan kişilerin kesin kredi alacağı garanti değildir. Banka tarafından yapılan değerlendirimelerde bir sorun çıkması durumunda kredi başvuru süreci sonlandırılabilmektedir. Banka tarafından müşterilerden ek belgelerde istenebilmektedir. Banka tarafından verilen krediler için şuanda %1,69 faiz oranı uygulanmaktadır. 36 aya varan vadelerle verilen kredi için 284 TL dosya ücreti ve 100 TL tutarında masraf ücreti talep edilmektedir. Talep ettiğiniz kredi tutarlarına faiz oranları dışında ek masrafları da ekleyerek kredi maliyeti hesaplaması yapabilirsiniz.

Finansbank SMS Kredi Nasıl Kullanılır?

Finansbank 5030 ile  SMS Kredi Başvurusu yaptıktan sonra kredinize eğer ön onay verildiğine dair bir mesaj gelirse krediyi almak için artık şubeye gitmeniz gerekiyor. Ön onay mesajı size iletildikten sonraki 1 ay süre içerisinde Finansbank’a gidebilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz. Finansbank şubesine kredi başvurunuz için yanınızda kimlik belgenizle beraber adres bilgilerinizin bulunduğu belgeyi de götürmeyi unutmayın.

Siz krediyi aldığınız zaman kredilerin ödemesini yaparken bu süre için size hayat sigortası yapılacaktır.

Finansbank kredi başvurusu için sizden ikamet belgesi istenebilir. Ayrıca adınıza düzenlenmiş olan bir adet fatura da kullanılabilir. Bu fatura son 3 ay içerisinde alınmış olmalıdır ve doğalgaz, elektrik, cep telefonu faturası da kredi başvurusunda kabul edilmektedir.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın