Findeks Üyelik İptali Ve Hesap Silme Nasıl Yapılır?

findeks-hesap-silme

Findeks Üyelik İptali Ve Hesap Silme Nasıl Yapılır? : findeks üyelik girişi işleminizden sonra hesap kullanmak istemiyorsanız sildirebilirsiniz.  ile müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Findex üyelik ücretlimi sorusuna verilen evet cevabı ile kredi notu sorgulama işlemlerine ücret ödemek istemeyenler Findeks hesabını sildirmek istiyor. Peki Fİndeks hesabı nasıl silinir bakalım.

Findeks Hesabı Silme

İnternet üzerinde, bankacılık işlemleriyle ilgili hemen tüm işlemler yapılabilmektedir. Bankacılık ürünlerinden yararlanmak için kredi notunun önemi büyüktür. Bu nedenle, kişiler bankalara yapacakları bir kredi ya da kredi kartı için öncelikli olarak kredi notunu öğrenmekte ve kredi notuna bağlı olarak başvuruda bulunmaktadır.

Bankalar, kredi notu düşük olan kişilere genel olarak olumsuz yaklaşırken, talep ettiği bazı teminatlardan sonra başvurulara olumlu yaklaşmaktadır.

Kredi notunu öğrenmenin en kolay yollarından birisi de Findeks’tir. Findeks üzerinde üyelik açarak, kredi notunuzu hemen öğrenebilirsiniz. Ücretsiz olarak üye olacağınız Findeks üzerinde yapacağınız işlemler için ücret talep edilmektedir. Bu nedenden dolayı, birçok kişi Findeks üzerinden üyeliğini silmektedir.

, nasıl silinir? Gibi sorular en çok sorulan sorular arasında bulunmaktadır. Findeks üzerinde üyelik açtığınızda, üyeliğinizi silme seçeneği bulunmamaktadır. Site üzerinde hesap silme butonu olmadığından, üyeliğiniz devam etmektedir. Fakat herhangi bir işlem yapmadığınız için herhangi bir ücret ödeme durumunuzda bulunmamaktadır.

Findeks Hesabı Nasıl Silinir?

Findeks hesap silme işletimi Findeks müşteri hizmetleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Findeks resmi internet sitesi üzerinde hesabınızı silebilmeniz için bir yönlendirme, hesap silme için yardım bulunmuyor. Bu nedenle Fİndeks hesap silme işlemi intetnet üzerinden yapılamıyor, ancak Findeks müşteri hizmetleir ile yapılabiliyor.

Findeks Müşteri Hizmetleri İle Hesap Silme

Findeks üzerinde hesabınızı kesin olarak silmek istiyorsanız eğer, Findeks müşteri hizmetleriyle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Findeks müşteri hizmetleri numarası olan 444 4 552’yi arayarak iptal talebinizi iletebilirsiniz. için Findeks müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Findeks üyelik iptali işlemi için görüşmeler esnasında sesli imza teknolojisi kullanılmakta ve kişilerin konuşmaları kayıt altına alınarak üyelik silme işlemleri yapılmaktadır. Hesap silme işlemleri için müşteri hizmetleriyle görüşmek yerine site üzerinde bulunan iletişim mailine silme talebinizi mail atarak da hesabın silinme işlemini talep edebilirsiniz.

Findeks Eposta Adresi

Findeks ile iletişime geçebileceğiniz bir diğer seçenek de Findeks e-posta adresidir. Findeks eposta adresi iletisim@findeks.com şeklindedir. Findeks mail adresine de üyelik iptaliyle ilgili olarak mail gönderebilirsiniz.

Müşterisi olduğunuz bankanın size sunacağı risk raporu ile de kredi notunuzu öğrenmeniz mümkündür.

Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme ve Findeks yazımızı da okuyabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın