Flexi Kart Başvuru Sonucu Öğrenme Nasıl Yapılır

bonus-flexi

Öğrenme Nasıl Yapılır : Kredi kartı başvuru işleminizi yaptıktan sonra sonucunu sorgulama ile sonucu öğrenebilirsiniz.  Flexi Kredi Kartı başvuru sonucunu öğrenebileceğiniz farklı yollar bulunmaktadır. Garanti.com aracılığı ile sorgulama yapabileceğiniz gibi ALO Garanti ya da şubeden de kart başvurunuzun sonucunu öğrenebilirsiniz. Yazımızda 3 farklı Garanti Bankası Flexi Kredi Kartı başvuru sonucu öğrenme yöntemini açıkladık. Tefcih ettiğiniz bir yöntemle başvuru sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

özelliklerine bakacak olursak tamamen sizin kişisel tercihlerinizi barındıran bir karttır. Flexi Kredi Kartınız’ın hesap özeti gönderimiyle ilgili tercihlerde bulunabileceğiniz gibi kartınızın yıllık ücretini de tercihinize göre belirleyebilirsiniz.

Flexi Kart sahibi olarak Bonus kampanyalarına katılabilirsiniz. İstediğiniz Bonus kampanyasına katılmak 1 SMS ile gerçekleşmektedir.

Flexi Kart tasarımı da sizin istediğinize göre oluyor. İstediğiniz kart görselini belirleyerek kartınızı kişiselleştirebilirsiniz.

Flexi kartınızın da görsel değişimini yapabilirsiniz. Görsel değişim için bir ücret alınmakta ve hesap özetinize 9,99 TL tutarında yansıtılmaktadır.

Flexi Kredi Kartı sahibi olarak faiz oranını da siz belirlersiniz. Dönem borcunuz için minimum ödeme yaptığınızda ya da üstünde ödeme yapmanız halinde, geride kalan borcunuz için faiz uygulaması yapılır.

Flexi Kart gecikme faizi ise %2,52 olarak belirlenmiştir.

Flexi Kart Başvuru Sonucu Öğrenme

Garanti Bankası Flexi kart başvurusu yapmak için 444 0 333 ALO Garanti’yi arayabilir, isterseniz internet şubesinden de başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Garanti Bankası şubesinden de kart başvurunuzu yapabilirsiniz.

Flexi Kredi Kartı başvuru işleminizi yaptıktan sonra kart başvurunuzun durumunu öğrenmek için bir kaç seçenek bulunmaktadır. İnternetten, şubeden, telefon bankacılığından Flexi Kredi kartınızın başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz. İstediğiniz herhangi bir yoldan başvuru sonucunu nasıl sorgulayacağınızı yazımızda açıkladık.

İnternetten Flexi Kart Başvuru Sonucu Öğrenme

Garanti Bankası’nın müşterilerine sunduğu Başvuru Takibi hizmeti ile kredi kartı başvurunuzu izleyebilirsiniz. Yapmanız gereken garanti.com.tr adresine girdikten sonra Bireysel Menüsü altındaki Kartlar seçeneğine tıklamak. Açılan bu sayfada BAŞVURU TAKİBİ isimli bir bağlantı bulunmaktadır. Bu bağlantıya tıkladığınızda açılan sayfadan bilgilerinizi girerek kart başvurunuzun sonucunu öğrenebilirsiniz.

flexi kart başvuru sonucu

Telefonla Flexi Kart Başvuru Sonucu Öğrenme

Flexi Kredi Kartı başvuru sonucunuz hakkında bilgi almak için kullanabileceğiniz bir diğer yöntem de telefon bankacılığıdır. 0 212 318 18 18 numarasını arayarak kart başvurunuzun sonunun ne olduğunu sorgulayabilirsiniz. Bu sonuç öğrenme işlemi sırasında sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde verdiğinizde sonucu öğrenebilirsiniz.

Şubeden Flexi Kart Başvuru Sonucu Öğrenme

Flexi Kredi Kartı Garanti Bankası’nın sunmuş olduğu bir karttır. Bu nedenle şubeden kredi kartı başvurusu yapabileceğiniz gibi kart başvurunuzun sonucunu da Garanti Bankası şubesine giderek öğrenebilirsiniz.

Bonusflaş kullanarak Flexi kart bilgilerinizi tek bir uygulamada birleştirebilir aynı zamanda kampanyaları da kontrol edebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın