Garanti Bankası ATM’den Günlük Para Çekme Limiti Ne Kadar

garanti-gunluk-para-cekme

Garanti Bankası ATM’den Ne Kadar :  kartsız para çekme işleminizi ATM günlük para çekme limiti kadar yapmanız mümkündür. Garanti Bankası ‘ten de para çekebilirsiniz. Günlük para çekme limiti ise hem kart ile yapılan hem de kartsız yapılan işlemlerde bulunmaktadır.

Garanti ATM’den para çekme limiti kadar ATM’den para çekebilir ve paranızı kullanabilirsiniz. Garanti Bankası ATM’lerinden kart ile ya da kart kullanmadan işlem yapabilirsiniz. Garanti Bankası ATM’den para çekme ücreti alınamamaktadır. ATM’den günlük para çekme limiti kadar para çekerseniz bunun için ücret ödemeniz gerekmiyor.

Garanti Bankası ATM’den para çekme ücreti için ise şunu unutmayın, günlük işlem limitinden daha fazla para çekmek isterseniz banka bu işlem için sizden bir miktar komisyon kesintisi yapacaktır.

Garanti para çekme işleminizi şubeden de yapabilirsiniz. Ancak para çekmek için sıra beklemek istemiyorsanız Garanti Paramatikler’i de kullanarak para çekebilirsiniz.

Garanti ATM’den Para Çekme Limiti Ne Kadar?

Garanti Bankası ATM’den para çekme limiti kullandığınız Garanti Bankası kartına göre farklılık göstermiyor. Garanti Paramatik aracılığı ile de para çekme işlemi yapabilirsiniz. Garanti Bankası bankamatikten günlük para çekme limiti kartlara göre şu şekildedir;

Garanti Maestro Kart günlük para çekme limiti 2.000 TL’dir.

Garanti Electron Kart günlük para çekme limiti 2.000 TL’dir.

Garanti Signia Kart günlük para çekme limiti 2.000 TL’dir.

Garanti Kredi Kartı günlük para çekme limiti 2.000 TL’dir.

Garanti başka atm’den para çekme işleminiz için ise belirlenen para çekme limiti de 2.000 TL’dir.

Garanti Bankası ATM’den günlük para çekme limiti kadar para çekmeniz mümkündür. ATM’den yapacağınız para çekme işlemlerinde limitinizde daha yüksek bir para çekme işlemi yapamazsınız. Garanti Bankası günlük para çekme limiti ne kadar yanıtlamış olduk.

Garanti Bankası Kartsız İşlem Limitleri

Garanti Bankası kartsız işlem yapabilmenize imkan vermektedir. Garanti ATM kartsız para çekme için limit belirlemesi yapılmıştır. Garanti Bankası ATM’den kartsız para çekme, kartsız para yatırma, kredi kartı borcu ödeme ve QR ile para çekme işlemi yapabilirsiniz. Garanti Bankası kartsız işlem limitleri şu şekilde;

Garanti Bankası kartsız işlem para yatırma limiti 12.000 TL üst limittir.

Garanti Bankası kredi kartı borcu ödeme limiti 12.000 TL üst limittir.

Garanti Bankası QR ile Para Çekme limiti 3.000 TL üst limittir.

Garanti ATM’den kartsız para çekme limitleri de bu şekildedir. Limitiniz kadar işlem yapabilirsiniz.

Garanti Bankası günlük para çekme limiti hakkında verilen bilgileri bir tabloda gösterecek olursak aşağıdaki tablodan genel olarak bilgi alabilirsiniz.

garanti-para-cekme-limit

Garanti CepBank Para Gönderme ve Tanımlama İşlemleri yazımızı da okuyabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın