Garanti Bankası Çalışma Saatleri Ne Zaman

garanti-bankasi11

diğer bankalarda olduğu gibidir. Ne zamanlarda açık olduğunu bilmek müşterilerine kolaylık sağlayacaktır. Türkiye’nin önde gelen bankaları arasındadır. Bankanın ne zaman açık olduğunu bilerek şubeye gitmek müşterilerinin yararına olacaktır. Merkezi noktalarda bankanın farklılık gösterse de standart bir mesai aralığı bulunmaktadır.

Garanti Bankası Çalışma Saatleri

Garanti Bankası Öğleden Önce :   09.00 – 12.30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Garanti Bankası Öğle Tatili : 12.30 – 13.30 saatleri arasında hizmet vermemektedir.

Garanti Bankası Öğleden Sonra : 13.30 – 17.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Garanti Bankası pek çok şubesinde yukarıda verilen saatlerdeki gibi çalışmaktadır. Ancak havalimanı, alışveriş merkezleri ve sınır kapılarında yer alan şubelerinde ise öğle arasında da hizmet vermeye devam etmektedir.

Garanti Bankası çalışma saatleri müşterilerinin de çalışma saatlerine denk geliyor olabilir. Bu nedene müşteriler internet bankacılığı kullanarak işlemlerini gerçekleştirebilir ya da öğle arası da hizmet vermeye devam eden Garanti bankası şubelerine gidebilirler.

Garanti Bankası Şubeleri

Garanti Bankası Türkiye’nin pek çok ilinde şubeleri bulunan ve avmlerde, caddelerde bankamatikleri nedeniyle de yaygın olan bir bankadır. Türkiye’de şu an 1000’ e yakın şubesi bulunan Garanti Bankası’nın yurt dışında ise 8 adet şubesi bulunmakla birlikte 3 tane de temsilciliği hizmet vermektedir. İlk olarak 1946 yılında Ankara’da kurulmuştur. Banka Türkiye’nin en büyük ikinci özel bankası olarak müşterilerine hizmet sunmaya devam ediyor. Banka 31 Mart 2014 tarihinde bulundurduğu şube sayısı ile büyük olduğunu ve de büyümeye devam eden bir banka olduğunu gösteriyor. Türkiye’ de 984 şube, Kıbrıs’ta 6 şube, Liksemburg ve Malta da 8 şube, Duesseldorf ve Şangay birer temsilcilik ile müşterilerine hizmet veriyor.  Garanti Bankası aracılığı ile birçok işlemi gerçekleştirmek mümkündür. Garanti Bankası ile yatırım bankacılığı, kurumsal, ticari gibi sektörlerde hizmet alabilirsiniz. Ayrıca emeklilik, yatırım, leasing, faktoring gibi sektörlerde de hizmet almanız mümkündür.

Garanti Bankası yalnızca müşterilerine değil toplumlara da değer katmayı hedeflemektedir. Garanti Bankası eğitim, kültür, spor gibi alanlarda destek sunmaktadır. Garanti Bankası’nın hedefi ise Avrupa’daki bankalar arasında en iyi banka olmaktır. Garanti Bankası bu hedefi nedeniyle de büyüme göstermektedir ve teknolojik alt yapısına önem vermektedir.

Garanti Bankası’ na 444 0 333 / 0 850 222 0 333 numaralı çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın