Garanti Bankası Kredi Başvurusu ve Sonucu Öğrenme

Ekran Alıntısı

Garanti Bankası Kredi Başvurusu ve Sonucu Öğrenme: Garanti Bankası’nın kredi başvurusu ile kredi ürünlerine başvuru yapabilir, kredinizin sonucunu öğrenebilirsiniz.Garanti Bankası pek çok türde kredi vermektedir. Almayı planladığınız krediye karar verdikten sonra isterseniz bankanın şubesine giderek isterseniz sms ile isterseniz paramatik isterseniz gibi yollardan biri ile Garanti Banka’sına kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Başvurusu

Garanti Bankası’nın kredilerine başvuru yapmak için pek çok seçenek bulunmaktadır. Garanti Bankası kredilerine nasıl başvuru yapabileceğinizi yazımızda seçenekler halinde açıkladık. İŞte Garanti Bankası kredi başvuru yolları.

Alo Garanti Kredi Başvurusu

Alo Garanti’den kredi başvurusu yapılabilmektedir. Garanti Bankası telefon bankacılığından kredi başvurusu yapmak için 444 0 335 numarasını arayabilirsiniz. 444 0 335 Tam Destek Danışma Hattı ile kredi başvurunuzu yaptıktan sonra başvurunuzun devamını internet şubesi ile de devam ettirebilirsiniz.

Garanti Bankası SMS İle Kredi Başvurusu

Garanti Bankası’nın kredilerine Garanti Bankası’nın müşterisi olsanız da olmasanız da sms ile başvuru yapabilirsiniz. Garanti kredilerine sms ile başvuru yapmak için TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp istediğiniz kredi tutarını yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra kredinin vadesi ve aylık belgelenebilir net gelirinizi TL cinsinden yazdıktan sonra 3390 numarasına mesaj olarak göndermelisiniz. Daha anlaşılır olması için öreğe bakabilirsiniz.

Örnek Garanti SMS İle Kredi Başvurusu :  98765432100 10000 24 2000

Bir hatırlatma yapmak istiyoruz; sms ile yaptığını bu kredi başvurusu operatörünüzün kısa mesaj ücreti tutarında ücret alınmaktadır.

Garanti Bankası Cep Şubesi Kredi Başvurusu

Garanti Cep Şubesi ile bireysel ihtiyaç kredisine başvuru yapabilmektedir. Garanti Cep Şubesi’ne girdikten sonra başvurular menüsüne girdikten sonra kredi başvurusu adımını seçebilirsiniz. Başvurunuzu Garanti Cep Şubesi ile kredi başvurunuzu sürdürebilirsiniz.

Garanti Bankası Facebook’tan Kredi Başvurusu

Garanti Bankası’nın Facebook’taki banka sayfasından kredi başvurusu yapılabilmektedir. Ancak bankanın Facebook sayfasında olduğunuza dikkat edin.

Garanti Paramatik Kredi Başvurusu

Garanti müşterisi olsanız da olmasanız da Paramatik ile kredi başvurusu yapılabilir. Eğer Garanti müşterisi değilseniz Paramatik’ten kredi başvurusu yapmak için klavyede  bulunan GİRİŞ tuşuna basmanız gerekir. Sonrasında Kartsız İşlem adımını takip ederek Bireysel DESTEK Kredisi Başvurusu adımına ulaştıktan sonra kredi başvurunu yapabilirsiniz.

Garanti müşterisi iseniz Paramatik’ten kredi başvurusu yapmak için kartınızı taktıktan sonra şifrenizi girmelisiniz. Menüde yer alan Diğer İşlemler adımını seçmelisiniz. Bireysel Destek Kredisi Başvurusu adımının seçimini yaptıktan sonra kredi başvurusunu yapabilirsiniz.

Şube ve Paramatik araması yapmak için Garanti Bankası’nın resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Garanti İnternet Şubesinden Kredi Başvurusu (e-Kredi)

Garanti İnternet Şubesi aracılığı ile kredi başvurusu yapılabilir. Garanti İnt1ernet Şubesine girdikten sonra ilgili adımları takip ettikten sonra kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Şubesinden Kredi Başvurusu

Garanti Bankası’nın şubelerinden birine giderek kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Hangi krediyi almaya karar verdiyseniz ilgili banka personeli ile kredi ve ödeme hakkında bilgi alabilirsiniz.

Garanti Kredi Sonucu Öğrenme, Sorgulama

Alo Garanti’yi arayarak kredinizin sonucunu öğrenebilirsiniz.

Cep telefonunuzun mesaj bölümüne girip “akıbet” veya “sonuc” ya da “durum” yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp  TC kimlik numaranızı da yazdıktan sonra  3390 numarasına kısa mesaj olarak gönderip Garanti Bankası kredi sonucunu öğrenebilirsiniz.

Krediye başvurmak kolay gibi görünse de faiz nedeniyle bankadan aldığınız paradan daha fazlasını geri ödemek zorundasınız ve ödemeyi geciktirir ya da ödemezseniz bu defa da kredi notunuz düşecektir. Bu nedenle kredi almak oldukça düşündürücüdür. Üstelik ihtiyacınız olan tutarı bankadan aldıktan sonra aylarca borçlu kalacaksınız. Kredi taksitlerini ödemezseniz gecikme faizi uygulanmaktadır. Eğer krediyi ödeyecek kadar düzenli bir geliriniz varsa tavsiyemiz paranızı biriktirin ve ihtiyaçlarınızı bu şekilde karşılayın. Paranızı biriktirerek istediklerinizi alırsanız faiz için ödeyeceğiniz parayı kar etmiş olursunuz. Bu nedenle tavsiyemiz ve tercih edilmesi gereken faizsiz, kredisiz, borçsuz, gecikme faizi uygulaması olmadan, kredi notunuz düşmeden ihtiyaçlarınızı almanızdır.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın