Garanti Bayram Kredisi Başvurusu Ve Faiz Oranları

garanti-bayram-kredisi

Garanti Ve : Garanti Bankası’ndan ihtiyaç kredisi olarak Bayram Kredisi almak isteyenler faiz oranları ile hesaplama yapabilir, kredi başvurularını internetten, Garanti Cep’ten ya da şubeden yapabilirler. Garanti Cep ya da Garanti İnternet ile başvuru yapanlar kredileri onaylandığında şubeye gitmeden paraları hesaplarına geçer ve kredilerini kullanmaya başlayabilirler. İşte Garanti Bankası’nın Bayram Kredisi özellikleri ve başvuru işlemi.

Başvuru

Garan Bankası’nın Bayram Kredisi ile ihtiyaçlarınızı karşılamak için kredi başvurusu yapabilirsiniz. Garanti Bankası şubesine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Şubeye gitmeden Garanti Bayram Kredisi başvurusu yapmak için şu adımları izleyebilirsiniz.

  1. Garanti.com adresine girdikten sonra Bireysel menüsüne tıklayın ve altında yer alan Krediler bağlantısını tıklayın.
  2. Açılan sayfada sol tarafta Bireysel İhtiyaç Kredisi altında yer alan Bayram Kredisi seçeneğini tıklayın.
  3. Bayram Kredisi sayfasında yer alan Başvurun bağlantısına tıklayarak kredi başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz.
  4. Bu sayfada sizden istenen bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde adımları uygulayarak girin. Kredi başvurunuzu tamamlayın.

Kredi başvurunuzu yaptıktan sonra Garanti Bankası Başvuru Takip ile kredinizin sonucunu, başvuru durumunuzu öğrenebilirsiniz.

Garanti

Garanti Bankası’ndan 50.000 TL’ye kadar Bayram Kredisi alabilirsiniz. Kredi tutarına göre uygulanan faiz oranında farklılık olmaktadır. Garanti Bayram Kredisi’ni 25.000 TL tutarında alırsanız uygulanan faiz %1,32 olmaktadır, eğer 50.000 tutarında kredi almak isterseniz o zaman %1,19 faiz uygulanmaktadır. Kredi tahsis ücreti ve diğer masraflar için aşağıdaki Bayram Kredisi Hesaplama tablosu örneğine bakabilirsiniz.

garanti-bayram-kredisi-basvurusu

Garanti Bankası Bayram Kredisi’ni 3-36 ay arasındaki vadelendirme ile kullanabilirsiniz. Garanti Bankası Bayram Kredisi Faiz Oranları  %1,19 ile %1,89 arasında değişkenlik göstererek kredi hesaplaması için uygulanmaktadır.

Garanti İnternet aracılığı ile ya da Garanti Cep ile kredi başvurunuzu yapmanız mümkündür. Bu şekilde yaptığınız kredi başvurunuz onaylanırsa şubeye gitmeden kredinizi hesabınızda görebilirsiniz. Aldığınınız krediyi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Maaş ödemesini Garanti Bankası’ndan almayanlar da Garanti İnternet ya da Garanti Cep ile kredi başvurusu yapabilirler. Ancak bu durumunda alabileceğiniz üst limit 25.000 TL olarak belirlenmiştir.

Krediyi ödeyecek gelir düzeyine sahipseniz kredi almadan paranızı bir süre biriktirerek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Böylece faiz için ayrıca bir ödeme yapmak zorunda kalmazsınız. Eğer kredi borçlarınızın ödemesini geciktirirseniz gecikme faizi uygulaması yaşarsınız. Ayrıca kredi nedeniyle aylarca borçlu kalmanız gerekecek. Bu nedenle kredi almadan faiz ödemesi yapmayacağınız bir para biriktirme sürecinden sonra ihtiyaçlarınızı karşılamanız sizin için daha avantajlı olacaktır. Kredinin zamanında ve tutarında ödenmesi oldukça önemlidir. Aksi halde kredi notunuzun düşmesine neden olabilir.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın