Garanti Bonus Kart Limit Yükseltme Artırma

garanti-bonus

Garanti Limit Yükseltme Artırma: Garanti Bankası’na ait Bonus Kart için limit yükseltme, artırma işlemi yapabilirsiniz. Kredi kartları günümüzde pek çok kişi tarafından nakit ödeme yerine kullanılan bir araçtır. Avantajları olsa da dezavantajlarıyla da pek çok kişi kredi kartları nedeniyle zor durumda kalmaktadır. Taksit ve kartta puan oluşturması nedeniyle kredi kartları tercih edebilmektedir. Yüksek fiyatlı ürünler almak isteyince de kredi kartının limiti yetersiz kalmaktadır. Bu nedenle de müşteriler kredi kartlarının limitini yükselterek alışverişlerine devam etmek istiyorlar. Ayrıca hesaplı harcama yapmak amacıyla müşteriler kredi kartlarının limitini düşürmek de isteyebiliyorlar. Eğer ’a sahipseniz yazının devamından limitinizi yükseltme ya da düşürme işlemini nasıl yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Garanti Bonus Kart Limiti Nasıl Yükseltilir, Artırılır, Düşürülür, Azaltılır?

Garanti Bankası Bonus Kart’ın limitiyle iligli değişiklik yapmak için pek çok seçenekten birini tercih edebilirsiniz. Başvurduğunuz seçeneğin limitinizin artırılmasında hiçbir etkisi yoktur. İster telefon bankacılığı, ister online bankacılık, isterseniz şubeden limit yükseltme talebiniz olsun limitinizin artırılmasında bu yolların bir etkisi yoktur. Size ne kolay gelen seçenek ile kredi kartı limitinizin artırılması için iletişime geçebilirsiniz.

Garanti Bankası Bonus Kart SMS İle Limit Artırma

SMS ile limitinizin artırılmasını istiyorsanız bu işlem bir sms göndermeniz gerekiyor. Bu sms Garanti Bankası’nda kayıtlı olan size ait cep telefonu numarasından 3340 numarasına sms göndermelisiniz. Bu smsin içeriği “Artır, Limit” olmalıdır. Artır, Limit yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp limitini yükseltmek istediğiniz Garanti Bonus Kart’ınızın son 6 hanesi ve bir boşluk daha bırakıp aylık net gelirinizi sms olarak 3340’a göndermelisiniz. Aylık net gelirinizin belgelenebilir olmasına dikkat etmelisiniz.

Bir örnekle açıklayacak olursak kredi kartı bilgilerinize uygun olarak (ARTIR 3000 123456 7000 ) şeklinde smsi yazdıktan sonra 3340’a sms göndermelisiniz.

Garanti Bankası Bonus Kart İnternet Şubesinden Limit Artırma

Bankanın resmi web sitesine girdikten sonra Garanti Bankası’na ait müşteri bilgilerinizle artır giriş yapmalısınız. Daha sonra kredi kartları bölümüne tıklayarak limit artır seçeneğine tıklamalısınız. Bu şekilde online olarak limit artırma talebinde bulunmuş olursunuz.

Garanti Bonus Kart Şubeden Limit Yükseltme

Size en yakın Garanti Bankası şubesine giderek ilgili kişilere limit artırma talebinizi ifade etmelisiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın