Garanti Bonus Kredi Kartı Başvuru Sonucu Sorgulama

enkredi

Garanti Bonus Kredi Kart Başvuru Sonucu Sorgulama: garanti bonus kredi kartı kampanyaları, garanti bonus kredi kartı öğrenmegaranti bonus kredi kartı ekstresi alma işlemlerini internet üzerinden ve Alo Garanti‘ yi de kullanarak nasıl gerçekleştireceğinizi yazımızda başlıklar halinde bulabilirsiniz. Garanti Bonus Kart oldukça yaygın kullanılan bir kredi kartıdır. Detayları yazımızda bulabilirsiniz.

müşterilerine özel olarak vermektedir. Bu kredi kartını tüm harcamalarınızda kullanabilir ve taksitli alışverişler yapabilirsiniz. ile yapılan alışverişlerde puan da kazanıldığından, alışveriş keyfini yaparken, aynı zamanda kazandığınız puanlarla ücret ödemeden harcamalarda yapabilirsiniz. tarafından verilen Bonus Card için çok sayıda başvuru yapılmaktadır.

Bonus Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bonus Card başvuru sonucu öğrenme işlemleri ve başvurular için, Garanti Bankası resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Site üzerinde bulunan “Bireysel” bağlantısı üzerinden “Kartlar” sekmesine tıklayarak kartların listesini görebilirsiniz. Örneğin; Bonus Card bağlantısına tıkladığınızda, kartla ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu bölümde “ Hemen Başvur” seçeneğini kullanarak hızlı bir şekilde kart başvurusunda bulunabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu

Garanti Bankası’na nda bulunduğunuzda, başvuru sonucunuzu öğrenmek için yine aynı şekilde Garanti Bankası resmi internet sitesini kullanabilirsiniz. “Bireysel” ve “Kartlar” seçeneklerine tıklayıp “Başvuru Takibi” kısmına tıklayarak kredi kartı başvuru takibi ekranına ulaşabilirsiniz. Bu ekran üzerinde istenilen bilgileri eksiksiz ve doğru olarak girdiğinizde başvuru sonucunuza ulaşabilirsiniz.

enkredi-bonuskart

 

Garanti Bonus Kard Kampanyaları

Garanti Bonus Card üye iş yerleri zaman zaman Bonus Card’a özel kampanyalar düzenlemektedir. Mobilya, beyaz eşya, giyim gibi pek çok türde kampanyalar bulunuyor. Bonus Card kampanyaları genel olarak aşağıdaki gibi listelenebilir.

-Bonus Card beyaz eşya taksitlendirme için +3 taksit seçneği sunuyor.

-Bonus Card ile İpekyol mağazasında 7 taksit seçneği kullanabilirsiniz.

-BJK Bonus İle şampiyonluk şerefine bonus kazanabilirsiniz. Hemde 40 TL kadar bonus kazanmanız mümkündür.

Güncel kampanyalardan haberdar olmak için Bonus Card resmi internet sitesini takip etmeniz önerilir. Web sitesine girdikten sonra lat bölümde yer alan tüm kampanyalar butonuna tıkladığınızda güncel Bonus kart kampanyalarını görebilirsiniz. Sitenin adresi  bonus.com.tr şeklindedir.

Cepten Bonus Kart Borç Öğrenme

Cep telefonunuz ile Bonus Kartınızın borcunu öğrenmek için telefnunuzun mesaj bölümüne girdikten sonra “EKSTRE” yazdıktan sonra bir boşluk bırakın.Sonrasında Bonus kartınızın son 4 rakamını mesaj içeriğine yazın. 3340 numarasına yazdığınız bu mesajı gönderin.

Örneğin EKSTRE 1111 yazdıktan sonra 3340 numarasına mesaj olarak gönderebilirsiniz. (Mesaj içeriği bilgilerinize göre düzenlenmelidir.)

Gönderdiğiniz bu mesaj ile Bonus Kart ekstre borcunuzu öğrenebilirsiniz. Ayrıca en az ödeyebileceğiniz ödeme tutarınız, kredi akrtı borcunuzu ödeyeceğiniz son ödeme tarihi, kredi kartınıza kalan borcunuz da size bu mesaj ile iletilecektir.

Alo Garanti İle Bonus Kart Hesap Özeti

444 0 333 Alo Garanti öğrenebilecekleriniz aşağıdaki listededir.

Alo Garanti ile Bonus Kart Hesap Ekstrenizin bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Bonus kart hesabınızın limitini öğrenebilirsiniz.

Bonus Kart Borç Öğrenme için Alo Garanti’yi kullanabilirsiniz.

Kredi kartınızdan ve ya bankada bulunan hesabınızdan kartınızın borcunu ödeme işlemini Alo Garanti ile yapabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın