Garanti Bonus Platinum Kart Başvurusu Ve Kart Aidatı

bonus platinum

Garanti Kart Başvurusu Ve :  Bonus Platinum kullanıcıları avantajlı bonus kazanma fırsatını yakalıyor. Bonus Platinum kart aidatı olan bir kredi kartıdır ve internetten kart başvurusu yapabilirsiniz. Nasıl başvuru yapacağınızı ve Platinum kart alabilmek için gerekli şartları yazımızda açıkladık. Garanti Bonus Platinum kart sahibi olmak için başvurunuzu yapabilir ve alışverişlerinizden bonus kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bonus Platinum Başvurusu

Bonus Platinum avantajlı özellikleri ile öne çıkıyor. Bonus Platinum başvurusu yapmak için Garanti Bankası şubesine gitmeniz şart değildir. İnternet üzerinden de Bonus Platinum kart başvurusu yapabilrisiniz. Bonus Platinum kart başvurunuzu internetten yapmak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

  1. Bonus Platinum başvuru sayfasına girmek için bonus.com.tr/bonus-platinum-hemen-basvur?SourceCode=5C060089 adresini kullanabilirsiniz. (Bu adresi kopyalayıp adres çubuğuna yapıştırın.)
  2. Bonus Platinum Başvuru Formu’nda sizden istenen bilgiler adınız, soyadınız, telefon numaranız, TC kimlik numaranız istenecektir.
  3. Güvenlik kodunu da girdikten sonra Hemen Başvur butonuna tıklayarak başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bonus Platinum Başvuru Şartları

-Bonus Platinum kart sahibi olmak isteyenler 18 yaşını doldurmuş olmalıdır.

-TC vatandaşı olmak şarttır.

-Başvuru formunda yurtiçi telefon numarası girmeniz gerekiyor.

Diğer Bonus Platinum Başvuru Yolları

-Garanti Bonus Premium Kart sahibi olmak isteyenler Garanti Bankası şubesine giderek de başvuru işlemini yapabilirler.

-Garanti Bankası müşterisiyseniz ve Garanti Bankası’ndan kullandığınız başka bir kredi kartınız bulunuyorsa 444 0 333 numarasını arayarak Bonus Platinum Kart başvurusu yapmak istediğinizi belirtebilirsiniz.

Bonus Platinum Kart Aidatı

Bonus Platinum ya da Bonus Premium kullananlar asıl kart için 107 TL ödemektedirler. Ek kart ücreti için ödenmesi gereken tutar 47,5 TL olmaktadır. sahipleri bu ücretleri yıllık üyelik ücreti olarak ödemektedirler.

Bonus Platinum Kredi Kartı Bonus Puan

Bonus Platinum kredi kartı sahipleri 2.000 TL tutarından daha fazla harcama yaptıklarında %25 oranında ekstra bonus kazanırken, kartınızı kullanarak yaptığınız harcamalar 4.000 TL’yi geçtiğinde ise %50 ekstra bonus kazanabiliyor.

Bonus Platinum Kartınızı kullanarak 250.000’den fazla Bonus üye iş yerlerinden alışveriş yapabilir ve harcamalarınızla bonus kazanabilirsiniz. Kazandığınız bonusları diğer alışverişlerinizde kullanarak bedava alışveriş yapmış olursunuz.

Bonus Platinum Başvuru Sonucu Öğrenme

Bonus Platinum başvurusu yaptıktan sonra başvurunuzu takip edebilirsiniz. Garanti Bankası resmi internet sitesine giriş yaptıktan sonra menüde yer alan BİREYSEL butonuna tıklayın. Bireysel menüsü altında yer alan KARTLAR seçeneğini tıklayın. Yönlendirildiğiniz sayfada sol menüde BAŞVURU TAKİBİ seçeneğine tıklayın. Başvuru takibi sayfasında sizden şu bilgiler istenecektir.

  • Başvurduğunuz ürün hangisi (Bonus Card, Money, Flexi gibi seçimizi yapın.)
  • Form Numarası
  • Telefon Numarası
  • Doğum Tarihi

Bu bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girdikten sonra Doğrulama Kodu bilgisinide girin. Devam butonuna tıklayın. Sonrasında Bonus Platinum Kart başvuru takibi işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın