Garanti Cep Şubesi’nden Havale EFT Gönderme

Garanti Cepbank para gönderme nasıl yapılır yazımızda açıkladık. Garanti Bankası’nın sunmuş olduğu Cep bank ve Cep Şube hizmetleri ile internetten EFT, havale ve daha bir çok işlem yapabilirsiniz. Para gönderme işlemini hızlı yapmak için tanımlama işlemi yapabilirsiniz. Detaylar yazımızda.

Garanti Cep Şubesi ile havale ve EFT yapabilirsiniz. Garanti Cep Şubesi’nden para gönderme işlemini şu adımları uygulayarak yapabilirsiniz.

Garanti Cep Şubesi uygulamasına kullanıcı bilgilerinizle ve şifreyle giriş yapın.

Giriş işlemini başarıyla gerçekleştirdikten sonra Bankacılık İşlemleri menüsü altın yer alan Para Transferleri bağlantısına tıklayın.

Para Transferleri seçeneğinin altında da seçenekler bulunmaktadır.

  • Hesaplarınız Arası Havale,
  • Hesaba Havale,
  • İsme Havale,
  • Hesaba EFT seçeneklerinden hangisini tercih ediyorsanız seçiminizi yapın.

Sonrasında sizden istenen;

  • Gönderen Hesabı,
  • Alıcı Hesabı,
  • Tutar
  • Açıklama bilgilerinizi yazın ve sonrasında son onay ekranına doğru ilerleyin. Son onay ekranından sonra bilgileri kontrol edin ve İşlemi Tamamla seçeneğine tıklayın.

Garanti Cep Şube ile yapabileceğiniz diğer transfer işlemleri ise şöyle;

İsme Havale

Hesaba Havale

Hesaba EFT

Hesaplarım Arası Havale

Hızlı Para Transferi

Para Transferleri Emirlerim/Havale Emirlerim/EFT Emirlerim

CepBank Para Gönderme/Gelen Parayı Hesaba Aktarma

QR ile Para Çekme

Garanti Cep Bank Hızlı Para Gönderme

Garanti Cep Bank uygulaması ile hızlı havale ve EFT yapabilirsiniz. Garanti İnternet’te tanımladığınız hesaplara para gönderme işlemini kısa sürede ve tek kısa mesajda yapabilirsiniz. Garanti İnternet menüleri içerisinde yer alan Para Transferi menüsünü kullanarak Havale ve EFT yapabilirsiniz. İstediğiniz hesap için Hızlı Havale/EFT tanımlama işleminden sonra Cepbank’tan hızlı para gönderme işlemi yapabilirsiniz.

Mesajla hızlı Havale/EFT yapmak için şu adımları uygulayabilirsiniz;

1-Hangi işlemi yapmak istiyorsanız HAVALE ya da EFT yazın.

2-Garanti İnternet’te tanımlamış olduğunuz ve para göndermek istediğiğiniz Kayıt İsmini yazın ve bir boşluk bırakın TL cinsinden göndermek istediğiniz tutarı yazın ve bir boşluk bırakın Cep Bank şifrenizi yazın sonrasında 3333 numarasına kısa mesaj (SMS) olarak bu mesajı gönderin.

Örneğin Garanti Cepbank havale için mesaj içeriği şöyle olabilir; Havale kira 900 3210

Örneğin Garanti Cepbank EFT için mesaj içeriği şu şekilde olabilir; EFT kira 800 3210

Hızlı EFT ve Havale işlemi yapmak için öncelikle Garanti İnternet’e girerek tanımlama işlemi yapmanız gerekiyor. Tanımlama işleminden sonra havale ya da EFT işlemini hızlı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Garanti CepBank Para Gönderme ve Tanımlama İşlemleri yazımızdan daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hızlı Havale EFT Detay Sorgulama

Daha önceden tanımladığınız Hızlı Havale ve EFT kayıtları hakkında detaylı bilgiye de ulaşmanız mümkündür. Bu sorgulama işlemini şu şekilde yapabilirsiniz;

SORGULA yazdıktan sonra bir boşluk bırakın sonrasında tanımlamış olduğunuz hesabın “kayıt ismini” yazın sonrasında bir boşluk bırakın ve bu kısa mesajı (SMS) 3333 numarasına SMS olarak gönderin.

Örneğin SORGULA Kira

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın