Garanti CepBank Para Gönderme ve Tanımlama İşlemleri

garanti-cepbank-para-gonderme

Garanti ve Tanımlama İşlemleri : Cepbank uygulaması ile para gönderme limiti kadar para gönderebilirsiniz. Cepbank ile havale ve EFT yapabilirsiniz. Garanti cepbank nedir ve Garanti Cepbank para gönderme limiti ve gereken bilgileri öğrenmek için okumaya devam edebilirsiniz.

Garanti CepBank Nedir?

Garanti Cepbank ile, Garanti İnternet ve Garanti Cep giriş işlemi yapmanıza gerek kalmadan, cep telefonunuzdan bir mesaj ile istediğiniz kişiye para gönderebilirsiniz. Para gönderdiğiniz kişi müşterisi olsa da olmasa da güvenli bir şekilde para gönderme işlemi için kullanılmaktadır. Kısaca Cepbank Cebe-KartaPara göndermedir.

Garanti Bankası Cepbank Para Gönderme

Garanti Bankası Cepbank ile para gönderebilirsiniz. Cepbank’ın avantajlarından biri de para göndereceğiniz kişinin Garanti Bankası müşterisi olması şart değildir.

Garanti Cepbank para gönderme için, para göndereceğini kişinin cep telefonu numarasını ve SMS hattı olması gerekiyor. Böylece siz Cepbank ile para gönderdiğinizde karşı taraf Garanti Bankası’nın paramatiklerinden kartsız işlem sayesinde gönderdiğiniz parayı çekebilir.

Garanti Cepbank para limiti için baktığımızda ise en fazla 1000 TL para gönderebilirsiniz. Garanti Cepbank para gönderme limiti için üst sınır 1000 TL’dir.

Özetle Garanti Cepbank uygulamasını indirdikten sonra tanımlama işlemini yapmanız gerekiyor. Tanımlama işleminden sonra para gönderebilirsiniz.

Garanti Bankası Cepbank Tanımlama İşlemleri

Garanti Bankası Cepbank ile para göndermek için Cepbank uygulaması gerekmektedir. Cepbank uygulamasını kullanabilmeniz için Garanti Bankası internet bankacılığına giriş yapmalısınız. Giriş işleminizin ardından Cepbank menüsü altında yer almaktadır ve bu bağlantıya tıklayın.

Yönlendirildiğiniz sayfada Garanti Cepbank tanımlama işlemleri yapacaksınız, örneğin Garanti cepbank numara tanımlama işlemi. Girmeniz gereken bilgiler;

Cep numaranız,

Hesap Numaranız,

Günlük işlem limiti,

Cepbank şifresi belirlemeniz gerekiyor.

Bu bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girdikten sonra Tanımla adımını uygulamalısınız. Bu işlemlerin ardından cepbank para gönderme gibi işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Garanti internet şubesi Cep bank tanımlaması yapabileceğiniz gibi Garanti Paramatikler’den de tanımlama yapabilirsiniz.

Garanti Cepbank Ücretleri

Garanti Cepbank ücreti yani işlem ücretleri aşağıdaki gibidir. Garanti cepbank masraf için alınan ücretler şöyle;
Kayıtlı EFT için işlem ücreti 2,75 TL
Kayıtlı Havale için işlem ücreti 1,20 TL
Para Gönderme için işlem ücreti 1,50 TL
GSM TL Yükleme için işlem ücreti 0,50 TL
OGS ödeme için işlem ücreti 1,00 TL

Garanti Cepbank uygulaması işlemleri için SMS göndermeniz gerekiyor. 3333’e göndermiş olduğunuz CepBank işlemleri için ücret alınmamaktadır. Ayrıca para gönderdiğiniz kişiye 3333’ten gönderilen SMS’lerden ücret alınmamaktadır, ücretsizdir.

GarantiOne Nedir? Avantajları ve Kampanyaları yazımızı da okuyabilirsiniz.

 

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster