Garanti Money Kart Başvurusu ve Özellikleri

Money Bonus kampanyaları ile Money Bonus kart limiti kadar alışveriş yapabilir hem bonus hem de money kazanabilirsiniz. Money bonus Migros ve diğer seçili mağazalardan alışveriş yaptığınızda size avantajlar sunmaktadır. Money Kart başvurusu ve özellikleri hakkında yazımızdan bilgi alabilirsiniz.

Garanti Money Kart Nedir?

Garanti Money Card hem bonus, hem Money kazanmanızı sağlayan ve Bonus üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerde bonus ayrıcalıklarından faydalanabileceğiniz Garanti Bankası’nın sunmuş olduğu bir kredi kartıdır.

Money Bonus kullanarak Migros, 5M, Migros Jet, Sanal Market Migros ve Macrocenter mağazalarında alışveriş yaptığınızda size özel avantajlar sunulmaktadır. Bonus Money Kart ne işe yarar diyorsanız işte bu alışverişlerinizden Money kazanabilirsiniz. Ayrıca kartınızı kullanarak yaptığınız alışverişlerde ürüne özel olarak anında indirim alabilirsiniz.

Garanti Money Kart Özellikleri

-Garanti Money Bonus aynı zamanda Bonus kredi kartı özellikleri taşımaktadır. Alışveriş yaparken Bonus üye iş yerlerini tercih ettiğinizde taksitli alışveriş fırsatından ve ekstra bonus avantajını yakalayabilirsiniz. Yani Bonus Kart’ın sağladığı ayrıcalıklara Money Kart ile de sahip olabilirsiniz.

-Money Bonus Kart, Money Club Kart özelliklerini de bulundurmaktadır. Bu nedenle alışverişinizi yaparken her iki kartınızın da yanınızda bulunması şart değildir. Money Bonus’unuzu ödeme işlemi için kullanabilirsiniz.

-Money Bonus Kart ile Migros, 5M, Migros Jet, Sanal Market Migros ve Macrocenter mağazalarında yapacağınız alışverişlerden money kazanırsınız.

-Bu mağazalarda bulunan ürünleri satın alırken Money Bonus ile ödemesini yaparken aldığınız ürün için indirim alırsınız.

-Bu mağazalardan alışveriş yaparken alışverişiniz size hediye edilebilir. Eğer günü şanslı kişileri arasında yer alırsanız alışverişiniz bedavaya gelir ve alışverişiniz size hediye edilmiş olur.

-Garanti Money Kart kampanyaları ile avantajlı alışveriş yapabilirsiniz. Alışverişlerinizden biriken Money puanlar ve Bonus Puanlar ile bedava alışveriş yapmanız mümkündür.

Garanti Money Bonus Kart Başvurusu

Garanti Money Bonus Kart başvuru işlemi için Garanti İnternet’e kullanıcı adı ve şifre bilgilerinizle giriş yapabilir ve başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Başvuru işlemi için tercih edebileceğiniz bir diğer seçenek de 444 0 333 ALO Garanti’yi aramaktır. Ayrıca Garanti Bankası Şubesi’ne giderek başvuru formunu doldurabilir ve şubeye verebilirsiniz.

Garanti Money Bonus başvuru sonucu öğrenme için 444 0 333 ALO Garanti ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetlerinden başvurunuzun sonucunun olumlu ya da olumsuz olduğunu öğrenebilirsiniz.

Garanti Money Card başvuru işlemini yaptıktan sonra başvurunuz değerlendirmeye alınacaktır. Başvuru sırasında vermiş olduğunuz gelir durumunuz gibi pek çok bilgi incelenecektir. Kredi kartı almanızla ilgili bir engel bulunmadığında kartınız adresinize gönderilebilir. İsterseniz kartın şubeye gönderilmesini talep edebilir, kartınızı şubeden teslim alabilirsiniz.

İnternetten Garanti Money başvuru işlemi için Garanti resmi internet sitesine giridkten sonra BİREYSEL menüsü altında yer alan KARTLAR bağlantısına tıklayın. Açılan sayfada sol menüde MONEY BONUS bağlantısını tıklayın. Yönlendirildiğiniz sayfada sol menüde MONEY BONUS BAŞVURU FORMU bağlantısına tıklayın.

Form içerisinde sizden istenen bilgileri yazın ve HEMEN BAŞVUR butonuna tıklayın, kart başvurunuzu tamamlayın.

Money Bonus Kart Aidatı

Garanti Money Kredi Kartı için kartın tipine göre farklı yıllık kart ücreti alınmaktadır. Garanti Money ek kart için de ücret alınmaktadır.

Money Bonus Kart aidatı yani yıllık üyelik bedeli 90 TL’dir. Ek kart yıllık üyelik bedeli ise 45 TL’dir.

Money Bonus Gold Kart aidatı 104,50 TL’dir. Ek kart yıllık üyelik bedeli ise 52 TL’dir.

Money Bonus Platinum Kart aidatı 117,50 TL’dir. Ek kart yıllık üyelik bedeli ise 58,50 TL’dir.

Money Bonus Kart Limiti

Garanti Money Kart limiti başvuru sırasında verdiğiniz bilgilere göre ve diğer bilgilerin değerlendirilmesi ile oluşmaktadır. Bu nedenle başvuru sırasında verdiğiniz bilgilerin eksiksiz olarak ve doğru bir şekilde verilmesi önemlidir.

Aylık düzenli bir geliriniz varsa ve geliriniz yüksekse, kredi ya da kredi kartlarınıza yüksek borçlarınız yoksa limitiniz yüksek olabilir.

Eğer kredi kartınızın limitinin az olduğunu düşünüyorsanız Garanti Money limit artırım talebi için şubeye gidebilir ya da ALO Garanti’yi arayabilirsiniz.

Kartınızı bir süredir kullanıyorsanız ve borçlarınızın ödemlerini düzenli olarak yaptıysanız Garanti Money Kart limit yükseltme talebinizin onaylanma ihtimali yüksektir.

Money Kart Borç Sorgulama

Garanti İnternet Şubesi’ne giriş yaptıktan sonra Garanti Money Kart ekstresi ile yapığınız alışverişleri görebilirsiniz. Hangi tarihte ne kadar harcama yaptığınızı ve toplam kredi kartı borcu bilginizi öğrenebilirsiniz.

Garanti Money hesap özeti içerisinde ödemeniz gereken asgari tutar, dönem borcu, harcamalarınızın tutarları, kredi kartı limiti, kredi kartı limitinin ne kadarının kullanıldığı gibi bilgilere sahip olabilirsiniz.

Henüz yorum yapılmamış, ilk yorumu sen yap!

Tüm yorumları göster

Bir cevap yazın